atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Ķīšezers

Kuha 16.jūl
Man arī pavisam mazs motriņš, 2,5ZS, bet nekur jau nav jāskrien. Stundas laikā var ezeram no viena gala līdz otram tikt. Areālu, tiešām, negribu atklāt, jo apurbēju, diemžēl, netrūkst. Varu pateikt to, ka asaris bija patālu no krasta, apmēram 2,5-3m dziļumā. Laikam, pie krasta pārāk silts ūdens, maz skābekļa. Protams, jāmeklē ciets dibens ar gliemežiem.
Arvids8 15.jūl
Copes areālu neatklāji... Laikam baidies no apurbējiem ? Mežaparka līcis ? Septiņceru sēkļa līcis ? Man tas drusku par tālu,ar mazo motoriņu garlaicīgi braukt...
Kuha 15.jūl
Šorīt bija labvēlīgs vējš- no dienvidiem. Ap 11 tas strauji sagriezās, un sāka pūst no ziemeļiem. Tad arī cope beidzās. Iespējams, Mīlgrāvja galā arī straumes izmaiņas varētu just.
Arvids8 15.jūl
Pozitīvas pārmaiņas ēdienkartē ! Man šodien darbs,ātrākais rīt pēcpusdienā varēs mēģināt... Pa kuru rajonu copē ? Kāda straume,virziens ? Vējš ? Manā Juglas galā un Mīlgrāvī straumi noteikt ir viegli,ezeram pa vidu(malām) tā grūtāk...
Kuha 15.jūl
Šorīt labs laiciņš pagāja, kamēr atradu asarus. Bet ar to nebija līdzēts. Vēl nācās eksperimentēt, mainīt mānekļus utt, kamēr sapratu, uz ko un kā jāķer. Un tad jau palika interesanti. Kopā sanāca 33 gab, lielākais 300g, kūpinātava pilna. Jau kūp!
Kuha 13.jūl
Ķīsītī zivi grūtāk atrast, nekā noķert. Lai gan, arī tas ir drusku jājēdz. Asaris kūtrs, ņem gariem zobiem, jānodarbojas ar mānīšanu un pacietību. Pagaidām, izmērs tāds sportisks, lielāki pa retam.
Arvids8 13.jūl
Nav tik svarīga karma un basaras,kā noķert momentu pareizā straumē,kā arī atrast zivi,jo tās nav biezā slānī visā ezerā...Vakar iebraucu pēcpusdienā,straume gāja augšā,ķērās tādi +-100g. Kad pierimās vējš,straume aizgāja lejā,atradu bariņu normāla izmēra asarīšu,22gb. ap 4kg.Lielākais līdzīgi 500g .Ap 20-tiem straume beidzās,cope arī...
awsick 12.jūl
Driftingo [11.jūl]: sigi [10.jūl]: Kādi panākumi ezerā? Man vienīgajam ir sajuta, ka svaki keras? Mums uz dzivo viens mera zanis pa nakti. Uz ds, vobleriem, jig utt - 0. Asari atrast var, bet loti smalks, neviens pannenieks. Kolhoza nebija, bet laivas braukaja pa kantīm.. Interesanti uzzinat, ka veicas citiem.Vakar bija razdača, 20+ gb. Bijām kolhozā,Viss uz basaras+3g
Pastāstiet ar kādiem basāriem jūs ķerat kišezerā?
sigi 11.jūl
Driftingo [11.jūl]: sigi [Vakar]: Kādi panākumi ezerā? Man vienīgajam ir sajuta, ka svaki keras? Mums uz dzivo viens mera zanis pa nakti. Uz ds, vobleriem, jig utt - 0. Asari atrast var, bet loti smalks, neviens pannenieks. Kolhoza nebija, bet laivas braukaja pa kantīm.. Interesanti uzzinat, ka veicas citiem.Vakar bija razdača, 20+ gb. Bijām kolhozā,Viss uz basaras+3g
Super, pilnīgi neticas.. Mes reali nomaucam pa milgravja galu praktiski visas kantis krustu sķersu, tai skaitā ar 3gr jigu.. Laikam mums karma..
Driftingo 11.jūl
sigi [10.jūl]: Kādi panākumi ezerā? Man vienīgajam ir sajuta, ka svaki keras? Mums uz dzivo viens mera zanis pa nakti. Uz ds, vobleriem, jig utt - 0. Asari atrast var, bet loti smalks, neviens pannenieks. Kolhoza nebija, bet laivas braukaja pa kantīm.. Interesanti uzzinat, ka veicas citiem.
Vakar bija razdača, 20+ gb. Bijām kolhozā,Viss uz basaras+3g
sigi 10.jūl
Kādi panākumi ezerā? Man vienīgajam ir sajuta, ka svaki keras? Mums uz dzivo viens mera zanis pa nakti. Uz ds, vobleriem, jig utt - 0. Asari atrast var, bet loti smalks, neviens pannenieks. Kolhoza nebija, bet laivas braukaja pa kantīm.. Interesanti uzzinat, ka veicas citiem.
svens76 7.jūn
svens76 7.jūn

lēnām, bet turu roku uz pulsa
RaimisD 5.jūn
svens76 3.jūn
svens76 3.jūn
L200 [3.jūn]: Sven ap cikiem tur bus tas action, varetu pieripot.
jau pirms pāris stundām tur bija, vakarā sazināšos ar šiem
L200 3.jūn
Sven ap cikiem tur bus tas action, varetu pieripot.
svens76 1.jūn
L200 [1.jūn]: daddy_j [10:01]: Vietejiem Jaunciema iedzīcotājiem gan par to ir visadi stāsti kirus esmu dzirdējis. Cik nu tur tās patiesības nevar zināt. Tur cilvēkus ar labiem aparātiem vajadzetu pasaukt lai noskaodrotu kas slepjas ezera dibenā.

L200, 1.jūnijs 2023, 01:31

Pastāsti, ko runā?
Krievu tanks? Amfībija? vismaz tačka?? :)Nu protams ka tanks. Žanra klasika.
6dien nirēji ienirs un palūrēs to tanku
L200 1.jūn
daddy_j [1.jūn]: Vietejiem Jaunciema iedzīcotājiem gan par to ir visadi stāsti kirus esmu dzirdējis. Cik nu tur tās patiesības nevar zināt. Tur cilvēkus ar labiem aparātiem vajadzetu pasaukt lai noskaodrotu kas slepjas ezera dibenā.

L200, 1.jūnijs 2023, 01:31

Pastāsti, ko runā?
Krievu tanks? Amfībija? vismaz tačka?? :)
Nu protams ka tanks. Žanra klasika.
daddy_j 1.jūn
Vietejiem Jaunciema iedzīcotājiem gan par to ir visadi stāsti kirus esmu dzirdējis. Cik nu tur tās patiesības nevar zināt. Tur cilvēkus ar labiem aparātiem vajadzetu pasaukt lai noskaodrotu kas slepjas ezera dibenā.

L200, 1.jūnijs 2023, 01:31


Pastāsti, ko runā?
Krievu tanks? Amfībija? vismaz tačka?? :)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs