atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Karpu copes pasākums (karpu cope un apmācība)

_Oux_ 13.07.08
Jā... pasākums izdevies! tagad jāsagremo visa iegūtā informācijā un jāsāk ķert :)
Paldies Valdim un pārējiem par padomiem, un Jansonam par izklaidēšanu :D
toms004 13.07.08
pasakums baigi feins tagad zinu kas un ka atradu sev ķļūdas karpas ar noķeru un palaidu lai paugas bija loti intresanti:):):)
toms004 13.07.08
noperc sev inventaru gan jau kadreiz noderes
jansons 13.07.08
baigi labais pasākums daydz jauna iemācijos kaut arī nevienu karpu neizvilku toties tagad zinu kapēc vajag pipeti!!!!
aigaigars 13.07.08
ar to ari apsveicu
nu ja tu iedotu man 24ls un aizvestu es ar brauktu nu lab vismaz12 otrus 12pts sagrabinatu
Breks 13.07.08
Vajadzēja braukt līdzi un tagad nebūtu jāsmilkst pie monitora. Dabūju es arī pirmo savā mūžā uz boilu, 1,7kg.
aigaigars 12.07.08
man interese ka veicas tomam henrijam un brekam cik un kadas vinji sakera un vai bija vel kads no cl ja ja tad ka gaja tiem?
Sveikiņi;
Esmu atgriezies no pasākuma kurš manuprāt bija izdevies jo karpas ķērās un bija iespēja gan redzēt gan baudīt gan arī ko jaunu nomēģināt un un iegūt jaunu info tālākām pārdomām ko kā un ar ko karpas mānīt,ja kādam kas jautājams vai arī citiem stāstams tad laipni lūgti piedalīties diskusijā
Sazaans 10.07.08
Es gan mēku apvienot copi, tussu un dropi :) Tā ka vīri turās... :D
toms004 10.07.08
nu ne asakas
Sveiki vīri copmaņi es jau pēc stundas dodos ceļā ja kādam kadi jautājumi zvaniet savu tel Nr visiem kam interesēja iedevu tā kā tiekamies pie ūdeņiem

Henrij; neaizmirsti spoles......
kaza 09.07.08
Laikam man nesanāks aizbraukt jo ieplānota cope citur zantes karpu dīķos ;(((( baigi jau gribētos .
Tas nu gan ir taisnība, šīs lietas kopā neiet
Breks 09.07.08
Pilnībā to apzinos. Nekad nemainu copi pret tusu. Nu labi, ar ļoti retiem izņēmumiem. Mums ar čomu ir teiciens: "Vainu cope, vai drope, abi kopā neder"
Veči tas nebūs tusiņs bet gan cope tā kā galīgi nav nozīmes cik būs ja kāds grib tusēties iesaku silti to darīt kur citur lai nav lieku pārpratumu
toms004 09.07.08
davai taisies
kaza 09.07.08
iespeejams redzees kaa sanaaks ;)
toms004 09.07.08
kaza tu ar brauksi
kaza 09.07.08
blja tas aigaigars 4ist ir durnis kautkāds tāds loxs :@ D:
jansons 09.07.08
man divi kol'e'gi v'el apsver sso visu!!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs