atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Kā gāja copē (atskaites)?

bigfish 14.02.10
Urmaas! kurā pusē līcī sēž uz lučiem? Cik tālu iet līcī? gribētos vienreiz dzīvē to joku pamēģināt :)
sienaazis 14.02.10
no 12 - 15 viens zirga zobs uz blitku, ne balansieri ne mormissku neaiztika. Tas netālu no Jāņaraga.
Copmann 14.02.10
Šodien copē gāja labi.patrenkāti Burtnieka asarīši, raudas ķīši uz 0.08 mm un daudzskaldnenes un bonusā 400 gr brekselīts:)
urmaas 14.02.10
līcī copmaņu navalom.
cik nopratu no vietējā matadora-lučus velk!:)
uldeens 14.02.10
Vai tad aakki -tu abavā neesi vietējais?
vieplis 14.02.10
Āķi, kā!?! Bet vai tad svaigais gaiss, sārtie vaigi un smukie dabas skati neskaitās?
:)))
ga_rais 14.02.10
Šodien biju pie kalnciema tilta. Man 0! Citiem lielākajai daļai arī. Bezkļovs riktīgs....
salmo19 14.02.10
vai kads sodien ir bijis cirisu ezera?
aakkis 14.02.10
Nezinu,Abavas lejtecē neņēma pat rudas vīriem.Dažus panneniekus ar lielu lūgšanos izmāniju.Vietējie jau aiztinās ātri.Sniegs,ledus biezs-diena pavadīta un tā mūža stāžā netiek ieskaitīta.
GaBe 14.02.10
Pumpe laivu un uz copi !
bandiiits 14.02.10
Lilupee sodien biju, ne cope paareejiem ar nekaa, tapee aatri beidzu copeet. Vakar no riita puses gan kaads ko dabuja. Pats vakar no riita puses dabuuju vienu foshu ashuku, peec tam klusums.
Bljitka 14.02.10
Lielupe...Sloka...pretī papīrfabrikas klubam...pa nullēm...pārgājām tālāk uz attīrīšanas iekārtu pusi...pa nullēm...apnika...izturējām no 10-13...vecais uz motili un balto...es uz bļitku un šķērseni...sniegs daudz....zem sniega ūdens...pārvietošanās nav diez ko komfortabla:) Lai veicās citiem:)
mirtins 14.02.10
labāk pakoļījas, kā šodien pa Lielupi? Esmu nobriedis izrakt šonakt automašīnu un rīt no rīta doties sirojumos... mērķa zivs asaris. Ūdens daudz uz ledus?
mirtins 14.02.10
urmaas - tu ko... es pat ienaidniekam nenovēlētu, lai Lindiņa no rītiem pie kāda brauktu :D

usis - datoru darbā varu sabučot, bet ko tas dos:D Ir kādreiz arī jāstrādā .... nevar tikai bučoties :DDDD
Vairis30 14.02.10
Pagaidām vimbju nav
andris23 14.02.10
kas zina kas notiek lielupe ar vimbam?
gintsgg 14.02.10
Kā Tu zini ka nebrauc ? Tā bija domāts .
gintsgg 14.02.10
Kā Tu vizi ka nebrauc ?
urmaas 14.02.10
usis
Lindiņa ta no rītiem pie šamā nebrauc!!!:DDD
usis 14.02.10
Mirtin, tev nav šorīt ko sabučot? :))

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs