atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Kā gāja copē (atskaites)?

mihails 09.05.08
Šodien sanaca paris stundas briva laika -piereiz izmeginaju jaunu spini -rezultata 8 lidakas :))) 4 zemmera 4 mēra bet visas atlaiztas,vel bija tris asareni,lidakas gan uz rotinu mepss N3 gan uz rapalas maziem vobleriem..
maituputns 09.05.08
tev nu gan labi izgājis =))
Vikings 09.05.08
Šodienas kuriozs - Lielupē no rīta spiningoju, galā zeltaina gumijas zivs ar sarkanu asti - Velku taustītams pa zālēm, šur tur piesit pie grunts. Velku, sajūtu - kaut kas neliels galā ir, pretoties nepretojas, bet zāles ar nav - izvelku ārā - vēzis. Jamais gumijas astei iekniebis un nelaižas vaļā.
Papildus šim jaukajam notikumam 3 mēra līdakas un n`tās atlaistas zemmēra.
aakkis 09.05.08
Viņas pat ap Jāņiiem var nārstot,es pa trim reizēm noķēru kādas nu nezinu 28 vismaz un visas ar kostiem punknktiem,iznārstojušas.Paturēju tikai tikai pārs katrā reizē.Visas uz pludu.
bazels 08.05.08
vakar noķēru šogad pirmo līdaku, mājās atvēru vaļā a tā pilna ar ikriem. kas viņas vēl nav iznārstojušas???
saldenieks 07.05.08
vēlu jau sākām to copi-darbs,bet gala rezultāts-divas karpiņas 2,5 un 1,3kg...
aigaigars 06.05.08
sodien atkal lidaka uz dziwo un wiena smuka uz spini aizgaja newareju pat augsa dabut iegaja zales un caw
andzha14 05.05.08
1maijaa biju igaunijaa xupee :D
ar faateru kopaa pieskaldiijaam 24liidakas nebija liekas )=
copes ap 50! bet nebija vinas neemienaa, vismaz lielaas )=
aigaigars 05.05.08
jebal! gati wisa cope sapista ne
gabis 05.05.08
Es aizpagoshgad janjos redzeeju kaa kaiminjsh sev ar bisi galvaa iemauc..
Gatizs 05.05.08
Tikko no copes.....uz 3jiem 1 lidaka un viens asaris smuks......
Pats nepatiikamaakais pie Blekenes tilta liiki atradaam......uudenii zaros iekeeries.....labi ka cilveeki palika un izsauca policiju.....man iekshs pa shvaku prieksh shitaadaam lietaam
aigaigars 05.05.08
uz dziwo 1 zemmerins un 1 kilogramniece 54cm
ainars5555 05.05.08
Piektdiena-Lilastes ezers, pie ezera jau esmu 4.30. Laiks patīkams. Iebaroju savu līņu vietu, pagājušogad tur labi varēja pavilkt. Pienāk sīkie. Ap 7.00 sāk pūst stiprs vējš, tieši pretī, pa to laiku brālim citā vietā noraujas kārtīgs līnis, vismaz pusotrs kilo. Vēja dēļ metu mieru jau ap 9.00. Brālis izvelk vēlvienu mazu līnīti, ko atlaiž. Tajā dienā tas arī viss.
Sestdiena-Noskatos hoķi un uz Lilasti. Iepriekšējā dienā iebarotajā vietā jau viens večuks priekšā. Nu neko, jācopē citur. Pulkstenis jau 8.00, bet tikai tagad pirmā cope, pludiņš lēnām bet pārliecinoši paceļās un sāk slīdēt sāņus, kamēr tieku līdz kātam(biju atsēdies krastā un kāts kādus 20 metrus no manīm) pludiņš nostājas un nekā. Šur tur parādās līņu burbuļi, bet miegs ņem virsroku un neko nenoķēris dodos mājās.
Svētdiena-tā kā palika pāri diezgan daudz barība tad izdomājam aizbraukt līdz gaujai. Es copēju ar fīderi, brālis ar senci cenšas noķert kādu sapalu. Es dabūju parīs baltos sapaliņus, asarīšus, noguļu vienu pamatīgu copi, kāts gandrīz aizlidoja. Brālis ar senci tikmēr dabūjuši 1,3 0,9 0,8 0,75 kg sapalus, daudzus arī atlaida.
Šodiena-Braucam turpat kur vakar, brālis atkal dabū riktīgu sapalu, 1,5kg. Es dažus maziņus un viens ap puskilo nokuļās. Ķērām uz kukurūzu. Vieta-kautkur pie Kadagas.
reins35 05.05.08
shodien babites ezera 2 lini (32cm)+1zemmera(atlaists)un asaris (26cm).sikas raudas un ruduli nema ka traki ,tikai akis viniem bija par lielu!
jaanisss 04.05.08
jo lielaka dziva,jo lilelaka lidaka
aigaigars 04.05.08
kadas ziwis jus liekat uz dziwo un cik garas
mariz84 04.05.08
no tresdienas vakaram lidz sodienas puzdienaslaikam 4 linji uz zemenju boilaam,bet karpu nevienu.kaukaads necops karpaam.secinaats tika tas ka vinjas pa seklumiem dziivojas
aigaigars 04.05.08
uz dziwo wisur nem labak neka uz spini a uz ko jus copejat(uz kadu dziwo)
aigaigars 04.05.08
uz dziwo wisur nem labak neka uz spini a uz ko jus copejat(uz kadu dziwo)
elements91 04.05.08
nu chali es saku ka jabrauc uz durbi vechi jau no 1.maija dod valja ir jau bijusi viena 6kg un shodien viens izcelis 8kg pats biju 2.maija dabuju divas lidakas par pa 2kg 5 atpakal .
rit braucu atkal cerams ka izdosies parsist rekordu :D

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs