atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Lielupe

JK7 [2.mai]: Ir doma izkustināt benzīna motoru!

No Kalnciema tilta pa straumi jūras virzienā ir smuks posms?
Kādu gabalu uz leju ir tāds seklāks līcis kreisajā krastā.Reiz biju aizairējies,noķēru gan tikai dažus zemmērus.Bet tā vairākas laivas tur slīdēja pāri,gan jau,ka ne velti.
Willy 16:43
Os555 [16:23]: Willy Tu skaties straumi vispār? ir tur kaut kādas kopsakarības kur labāk ķeras, kad ir vai nav straume? 1 un 2 maijā bija 30/cm sec, šodien 5cm/sec. rīt Z vējš vispār nebūs.
Straume šod.nebij nekāda!Z vējš,viļņi,bet laiva upes malā stāv uz vietas.metu pie paša krasta.vidū neprovēju,vējš zb...man jau labāk DR,DA vējš,neliela straume un slīdi pa kanti.bet laba cope ir gadījusies dažādos apstākļos!pārsvarā skatos kāds būs laiks,lai zin kā ģērbties!un prom uz upi!...šorīt ap 8 piebraucu,kolēga jau sēž mašīnā,laiva uz jumta un tā!prasu kas pa štelli!?nosalis!:))
Os555 16:23
Willy Tu skaties straumi vispār? ir tur kaut kādas kopsakarības kur labāk ķeras, kad ir vai nav straume? 1 un 2 maijā bija 30/cm sec, šodien 5cm/sec. rīt Z vējš vispār nebūs straume.
Os555 16:23
Willy Tu skaties straumi vispār? ir tur kaut kādas kopsakarības kur labāk ķeras, kad ir vai nav straume? 1 un 2 maijā bija 30/cm sec, šodien 5cm/sec. rīt Z vējš vispār nebūs.
Os555 16:19
Man jau arī grimstošs, šogad laikam pa aukstu vēl ar peldošajiem strādāt. Visas līdakas ņem no kants, dziļajā daļā, ļoti lēni vilktu un uz pauzēm. seklumā 1 un 2 ajā maijā vispār nekā nebija. Bija liela straume, domāju ka viņas sēdēja dziļumā un slēpās no straumes.
Rīt paprovēs, straume vairs nav un Z vējš, būs varbūt citur un ņems peldošos dzērkus.
Willy 15:48
Os555 [15:20]: Laba krāsa džerkam :)
Darba zirdziņš!:) grimstošs...būs peldošais ar jānopērk!
Os555 15:20
Laba krāsa džerkam :)
Willy 14:39

Lielupe...kkas grabina!vējš un viĺņi brīžiem kā jūrā!:)biju no 8:30 līdz 12:30.laivā tikai bb kāts-ir,ir nav,nav!un jā pirmā ar smuku bliezienu pa džerku mana!82cm!:)sajūtas tās jau biju piemirsis!
...nu ko!?nolemju lielo vairāk neķert un tālāk nodragāju ar 20cm junioru!vēl trīs ap 60cm un viena pie laivas pārbaudīja,vai tas atkal esmu es!...visas kas ņēma-ar riktīgi smukām copēm!un visas seklumā!velcētājiem švaki,bet pa kādai bij
JK7 2.mai
No Kalnciema muižas laivu bāzes, tā būtu precīzāk!
JK7 2.mai
Ir doma izkustināt benzīna motoru!

No Kalnciema tilta pa straumi jūras virzienā ir smuks posms?
Os555 2.mai

Uz šo
Os555 2.mai

Tur pat kur vakar, uz to pašu džerku. 73
Willy 1.mai
Os555 [1.mai]: Šodien no 6.30-11 bez pieskāriena, tad biki salasījām no 11-14 4gab - 52, 79,83, 110. Tipiski Lielupei maijā- 100x100 metros un uz džerkiem visas.

Labs!;)
Willy 1.mai
svens76 [1.mai]: Willy [19m]: Lielupe.skaists sezonas atklāšanas rīts!Tik daudz laivu liekas nebiju redzējis!Daudz pano ekipāžu,kocenes,pūšļi utt...pilna upe!
Zivs gan īpaši aktīva nebij,bet divas mamzeles laivā dabuju!viena kaķim,otra lai aug!smuka trīniece pie laivas aizgāja un vēl viena atvilkās līdz laivai palūrēt,vai tas tiešām esmu es!?:)
..nu tā kkā!uz velci nekā,visas copes uz mazo bbno rīta ieskrēju ķīsī, visas populārās vietas kolhozā, aizmaucu uz pretējo pusi pie zoo, divas ap 60-65 uz mazo džerku pierunāju, viena smukāka atnāca palūrēt līdz laivai. smuka, ùdens dzidrs, saulìtè atràdìjàs. bet nu nepatīk man tie 1 maija bari, jau sūcu aukstu aliņu mājās saulītē. arī kaifs:)
Ui,man ar barā nepatīk!:)ap 12jau daudzi pazuda
...zivis pārbauda vai esam formā!:D
Os555 1.mai
Šodien no 6.30-11 bez pieskāriena, tad biki salasījām no 11-14 4gab - 52, 79,83, 110. Tipiski Lielupei maijā- 100x100 metros un uz džerkiem visas.
svens76 1.mai
Willy [1.mai]: Lielupe.skaists sezonas atklāšanas rīts!Tik daudz laivu liekas nebiju redzējis!Daudz pano ekipāžu,kocenes,pūšļi utt...pilna upe!
Zivs gan īpaši aktīva nebij,bet divas mamzeles laivā dabuju!viena kaķim,otra lai aug!smuka trīniece pie laivas aizgāja un vēl viena atvilkās līdz laivai palūrēt,vai tas tiešām esmu es!?:)
..nu tā kkā!uz velci nekā,visas copes uz mazo bb
no rīta ieskrēju ķīsī, visas populārās vietas kolhozā, aizmaucu uz pretējo pusi pie zoo, divas ap 60-65 uz mazo džerku pierunāju, viena smukāka atnāca palūrēt līdz laivai. smuka, ùdens dzidrs, saulìtè atràdìjàs. bet nu nepatīk man tie 1 maija bari, jau sūcu aukstu aliņu mājās saulītē. arī kaifs:)
Willy 1.mai

Lielupe.skaists sezonas atklāšanas rīts!Tik daudz laivu liekas nebiju redzējis!Daudz pano ekipāžu,kocenes,pūšļi utt...pilna upe!
Zivs gan īpaši aktīva nebij,bet divas mamzeles laivā dabuju!viena kaķim,otra lai aug!smuka trīniece pie laivas aizgāja un vēl viena atvilkās līdz laivai palūrēt,vai tas tiešām esmu es!?:)
..nu tā kkā!uz velci nekā,visas copes uz mazo bb
Visiem veiksmīgu ilgi gaidīto sezonas atklāšanu, NE ASAKAS!:)
Willy 1.mai

Sveiciens visiem,kas gaidīja šo rītu!;)
Terauds 29.apr
Vakar Bauskā norma

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs