atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Lielupe

jansonsjr 31.03.09
kas peec ledus njem uz pluda? un kaadu eesmu labaak?
jansonsjr 31.03.09
ko varat pastaastiit par lielupi kad taa jau ir valaa? kas uz pluda njem?
bums 27.03.09
Joprojām skaldam stinces no ledus izies ledus būs jāmēģina ar copeni .
bums 26.03.09
Nu tad kad ventiņi un liepājnieki ar leišiem izkarojušies mēs pa lielupi tagad arī varam stinces palasīt Līčos ledus 40-50 cm Stinces arī feinas rupjas
beepbox 25.03.09
Runajot par Lielupi Jelgavas tuvuma,varu teikt,ka tur nedaudz aiz Vitoliniem shodien biju un pilnigs tukshums,uz gruntenes pilnigi nereali,barotavu nacas nomainit pret milzigu svina kluci kuru tik un taa straumee veesaa mieraa staipa kaa veelaas,veel zaales pinaas uz auklas,shausmas vienvaard sakot:) Bet pats galvenais,ka pat nevienas copes nebij 4 stundu laika:(
Kuto 25.03.09
Lielupe pie Garozas - pāris stundas mocības ar zālēm ap auklu un 85 gramīgā svina neturēšanu :( jāpērk lielāks svins, bet kur tad kaifs vilkt paliek, velc tukšu sitēmu un makšķere jau lokā :( jāpagaida straume kad smazināsies.
Raits11 23.03.09
Vakar Gātupē apaļa 0.Ne uz murmuli ne uz bļitku
ne uz pludiņnieci- nu nekā! Sajūta ka copē ''vecāsmātes vannā''!
bums 21.03.09
Ldus vēl labs tikai cope no 7 līdz 11 laikam jādara kā liepājā jāķer ar lukturiem pa nakti
klejotajs 20.03.09
No Slokas puses, tur vel tāda balta māja upes krastā, ledus ap 30-40cm....
robs 20.03.09
klejotājs. kurā vietā ķēri salakas lielupē? un no ledus vai krasta/
bums 20.03.09
salakas ir un uz upes no valteriem līdz vaivariem melnais tūkstotis pingvīnu
bums 19.03.09
tur vēl visi līči ciet pie slokas tilta un varkalī vaļā vispār uz upes vidusdaļu silti neiesaku
Adzzis 19.03.09
No ledus vai tur vaļā jau ir?
klejotajs 19.03.09
ir ir, shodien ap 5kg salasiiju. Kjeeraas visiem!
bums 19.03.09
Aber Lielupē stinces sanākušas Spuņņos veči velk kā traki .Laikam manā vietā arī jau ienākušas rīt pārbaudīšu un došu ziņu
Vairis30 19.03.09
Šorīt veči vēl sēdēja uz ledus, bet jau ekstrēmisti jau stingri mazāk. Vakar no rīta bija daudz vairāk, bet uz vakaru veči jau sēdēja tikai pie malas, nu tad laikam ledus paliek dikti sūdīgs pa vidu!
ScOfilD 19.03.09
Nu es ar esmu Jelgavnieks un piekriiitu ka vajadzetu nedaudz padiskustet, kadas ir tas labakas vietas vimbam??? saja posma protams?
cvimba 19.03.09
Uz kuru laiku tad viņa būs vaļā?
Kuto 19.03.09
Gaidam kad upe būs vaļā un tiekamies vimbu copē!
Kuto 19.03.09
Es parastu esmu šajās upes robežās. Reizēm gribas pačatos pa šo upes posmu, bet forumi parasti ir par Lielupi pie Jūrmalas Nu tagad būs Jelgavas Lielupe - ap un par!!!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs