atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Laivas un to motori

valdis1 03.06.08
Nedomaju kad liksu lielaku ka 5zs.Jo tomer man tie attalumi nav tik lieli un pa celam jau var sakartot mantas, uzvlkt dumu....
man baiga skrobe bus ja laiva ies stipri lenaka ka gaja ar ieprieksejo laivu.jo samers un kvantitate tomer ir nepieciesama.
jurchix 03.06.08
nu valdiņ...ja tu domaa likt lielaaku motoru tad spaarnus labaak vajag!!! mees ar čomu testeejaam kazanku ar9,9 jonson .......nu teikšu taa, ja nebuutu ti spaarni tad kaadu briidi buutu OLLLLĀĀ ta ka likts!!!! un tas tikai 9,9!!!!
valdis1 03.06.08
jurchix
paldies!
Varbut kadam ir kazanka bez sparniem labprat nopirktu.
andzha14 03.06.08
paldies, Janson:)
jansons 03.06.08
andza var nopirkt elektro,otora kājai speciālo eļļu/smēri paprasi savā copes veikalā lai atved biju salmo tur tādas redzeju
jurchix 03.06.08
peec pieredzes saku....KAZANKA IR IISTA AATRLAIVA!!!! AR JEB KURU MOTORU taa iet aatraak ne kaa jeb kura cita laiva!!!
viņai taada konstrukcija!
valdis1 02.06.08
Vai kads varetu atbildet kaa ar atrumu salidzinot laivas kazanku un lidaku. lidaka itka iet norm, vai atrums nesaruks pieliekot to pie kazankas.
valdis1 12.05.08
:) ja !
bākai ventilācijas korķi atskrūvēji?
valdis1 12.05.08
tiko ka aizgaju un nocakarejos pamatigi. Aizgaju nopirku sveci jo pagajuso gad dabuju piemeru aukstuma, lietu nav "interesanti" tirit sveci no ellas ieliec jaunu un aida.
tatad to pievienoju nu neka :) ,nakamais noskatijos caurskatijos un visu kas saistits ar benzinu un tiesam nepienaca degviela ka vajag iztiriju filtru un ar pirmo ieskrejas .
es tadu apkopi sen nebiju veicis tadel ar vaina turpmak busu verigaks.
Paldies!
PS:cik zinu tad elektromotora ir kaja ella t laikam sezona vienu reiz jamaina vairak itka nekas.
lurbaks 12.05.08
manuprāt pie vainas ir benzīna kvalitāte :)) a varbūt arī nēē varbūt kkas ar filtru :)
andzha14 12.05.08
man te viens jaut drusku ne pa teemu!
es pagaajusho gad nopirku elektrisko motoru, bet man nenaaca liidz ne dokumenti, ne instrukcija, kipa lietotu. kaa vinam veikt tehnisko apskati? tur nav kkas speciaali jaaello?
valdis1 12.05.08
rit pastiesos.
jansons 12.05.08
degvielas sūknis
Juuk 12.05.08
Nu bet Tev otro reizi pieleca? Pieleca normāli? Degvielas filtri tur nav nekādi? Iespējams ka motors iztērē tik daudz degvielu cik iekačā un tad noslāpst.
valdis1 12.05.08
Man jau tagad ar neiet "vispar"!Bet kas tiesi varetu but ar to degvielu nepienak klat?
Juuk 12.05.08
Valdi, varbūt degviela. Ja būtu elektrība tad neietu vispār. Tieši no laivui motoriem daudz nejēdzu bet vai degviela iet normāli klāt?
valdis1 12.05.08
Tātad situacija šāda.
Pec ziemas nolemu vekt kartejo parbraucienu ar 2.5 tohatsu 2 taktu motoru.
Pirms tam tika nomainita transmesijas ella.
Pielaidu motoru uz min atruma minuti pabraucu noslapa domaju kas tad nu, otreiz pielaizu tas pats.tagad vispar nevar pielaist.
Kas varetu but par vainu?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs