Vecā Okuma Metaloid man vēl šodien kalpo.....ar vidusklases Okumām viss notiek.
Par praisiem ZeeBaas ZX2 Series un Van Staal VS Series neiet runa......tīri interesē praktiskais pielietojums.
Bāz droši:) Cena, mūsu tirgū, ļoti laba:)
Tā Okuma Trio laikam būs sev zem eglītes jāpabāž.Salmo Daugavgrīvas bāzē tā bija laikam pa 46 Ls.Cena svārstās no spoles diametriem.Nezinu vai ir kur lētāk,bet citur,kur skatījos bija dārgāk.
Nē, pa tādu praisu, es labāk ņemtu sakarīgu Šīmanīti:)
Vai kādam ir bijusi praxē spole bez lociņa ? Diezcik praktiska tā varētu būt. Maxsā jau protams bezjēgā....

Manuprāt laba spole pa saprātīgu cenu līdz 50 Ls

vilson, tajā kategorijā Abu C4 neietilpst? buus droshaaks variants.
usis
Nevienam Salmo neticu.Var jau būt ka lielākie Salmo šedervi līdz manim nav nonākuši.
salīdzinu tapē,ka +- (10ls)abas šīs spoles maksā
arsik, kurš Salmo modelis ir tik šaubīgs?
A kapēc tu gribi to Shimano vispār? Un ja vēl salīdzini ar Salmo. Šitās 2 lietas nu gan nav vērts salīdzināt. Arsikam ir taisnība
Salmo spoles uz copi jāņem vairākas lai ir ko pamainīt ja kas notiek,Shimano pietiek ar vienu.
tad vēl man gungi tāds jautājums kā iesācējam saskarsmē ar multiplikatoriem.cik nopietna atšķirība būs jūtam starp:Shimano Caenan 101 un Salmo Elite venture?
p.s.stipri nesitiet ar multiķiem līdz šim saskarsme nav bijusi vispār.
Tā roka ir domāta tā ar kuru tin:) Kas attiecas uz apčamdīšanau, labāk uzjautā Lizzy, man domāt ka jaunajā Shimano katalogā es viņu redzēju
par kreiso - labo - tieshi taa - ar, kuru roku tin tādai pusei jāņem,jo atšķirībā no bezinerces, nevarēsi samainīt puses. Kur nopirkt nezinu, man dzerkam ir Shimano Curado E (ebays).
sveiki kungi.
vai kāds var pateikt,kur Rīgā var apčamdīt un pie viena varbūt arī iepirkt multiplikatorspoli Shimano Caenan101?un tad pie viena zinošie varbūt var paskaidrot ko nozīmē kreisās rokas un labās rokas.tas ir domāts kā ja kreisās rokas,tad ar kreiso roku tin vai ar kreiso roku tur kātu?