atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

ARCHA 09.01.09
Paldies!
mariz84 09.01.09
ARCHA
5000 kaukaadi 60 ls
ARCHA 09.01.09
Cik Latvijā maksā karpu spole Daiwa regal plus br
izmērā 4000 - 5000 ???
aigaigars 30.12.08
nuuuu sitaa jau buutu baigi labaa!! :)
emshiks1 30.12.08
nuuuu kaa buutu sii spole
emshiks1 29.12.08
un kaaa buutu ar soooooooo spoli jo taisos sitadu pirkt

Links
emshiks1 29.12.08
Links

kaaa ir ar so spoli
dexters21 25.11.08
SHIMANO big baitraner /longcast/ ir labas spoles un kalpo ari loti labi un ilgi,man pasam ir 8500avoraner michel,un ari kalpo loti labi,daudz parbaudijumu izturejusi kur daudzas spoles butu jau izgerbusas.
emshiks1 20.11.08
MrOizo nav taisniiba par to ka tikai dargajam spolem nak lidzi rasejumi mana pirma spole uz pludinmaksceres bija parastaa master pa 4 ls un tai pat bija lidzi rasejums wnk ja nav atseviscs papirs ar rasejumu tad sis rasejums noteikti buus uz tas spoles kastites kura spole bija ieksaa paskaties uzmaniigi.
maituputns 20.11.08
es savas spoles gan vairāk vai mazāk uzticu meistariem, un nesu uz apkopes pēc katras sezonas! īpaši arī viņas nemērcēju un cenšos saudzīgi izturēties!
MrOizo 19.11.08
Maneejai ir tieshi taads alumiinija sakauseejuma korpuss, bet nu sheemas gan nebija liidzi
aigaigars 19.11.08
MrOizo rasejumi un pamaciba ka spoli sastellet ir katrai spolei kuru perk ar kastiti nevis tapat un tas ir vienalga darga vai leeta
bums 19.11.08
Atceraties vienu tās spoles kuru korpusi ie taisīti no ALUMINIJA ir labas spoles /neatkarīgi no ražotāja/jo tām gultņu sēžas vietas tik ātri neizdilst ,kā plastmasas korpusos.Visi sūdi sākas ,tad kad tās padilst /vai nu no smiltīm vai citādu apstākļu dēļ/zūd asu centrējumi un nākošais reduktoram ir mūžs nodzīvots
bums 19.11.08
ņem par labu Ne asakas
mariz84 19.11.08
jaa! tnx bums!
MrOizo 19.11.08
Labi, ka ir zinoshi cilveeki, kuri pastaasta shiis nianses! Paldies! ;)
bums 19.11.08
Tur uz spolēm sēž viens krieviņš nekādu sliktu vai labu atsauksmju nēsu dzirdējis .Ar kātu remontu viņš man palīdzēja .Spices špiņiem arī jēdzīgi pielasa/Ja vecā salauzta/
bums 19.11.08
nevajag tik dziļi līst iekšā attaisot sānu vāku viss ir redzams .Jaunajiem modeļiem pat ir eļļosanas lodīte sānu vākā Lielo gultni ,zem kasetes vienalga jūs ar šķidro eļļu eļosiet jo viņš visām spolēm ir slēgts.Gultnīm tāeļļa ir poveri jo tie visi pārsvarā slēgti eļļa vajadzīga sazobei un buksēm ja ir8 gultņi tad bukses praktiski nav.Lociņa gultni var saeļļot tāpat nejaucot ārā .Ja spole sāk šņākt vai čirkstēt tad eļļošana ir par vēlu ,tad jāskatās kur vaina
mariz84 19.11.08
:D nu cik dzirdeets salmo serviss kjip normaals,bet pasam nav bijusi darisana..
MrOizo 19.11.08
mjaaa....raseejumi un sheemas liidzi dodas tikai daargaam spoleem, laikam. Ar to arii atshkiraas mana spole no Shimano, ka man nekaadu raseejumu nav. :/

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs