atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Bušinieku ezers

zogs 24.01.12
naturālais! Raksti,ka pats biji aizbraucis, stāsti, kas pie laipas, bet vaicā to pašu citiem! vai viss kārtībā? :)
Pasakiet cik cm īsti ir tas ledus? Citādi rokas niez, ka gribas uz tā ledus tikt.
Kviesis 24.01.12
10-gramīgas raudiņas?
kristishs 24.01.12
vasarā baigi desmitnieces ņem
zogs 24.01.12
Kazi, tu i traks! :)
Šodien biju aizbraucis, pie pašas laipas tik kādi 3cm, bet tālāk jau izskatījās labs, pēdās daudz iestaigātas. Es labāk vēl pagaidīšu vismaz 1-2 dienas.
Robchiks 24.01.12
Kazimirs teica ka ir sprīdi biezs un staigāšana droša.
sragiagiaA 24.01.12
18. janvārī veči jau sēdēja... dullie cilvēki
cik apmēram biezs?
kazimirs 24.01.12
Vakar biju ledus labs cope švaka 2 asarēni!ne mormišku ne bļitku ne čortiku neko viņam nevajag
Ir kāds braucis garām? Kā izskatās?
MrDaniiC 20.08.11
Skatos neviens ilgi nav neko šeit rakstījis! Nu neko nāksies ierakstīt :D

Tātad, kā tagad ir bušniekā? Ir kāds bijis uz līdakām? Ir doma ielaist ar laivu un pašpinot! :)
kas tur šobrīd ar ledu/sniegu notiek sakarā ar šitiem grozīgajiem laika apstākļiem?
kāds zin, cik ledus biezs? kā ar asarīšiem?
josske 12.12.10
sveiki.vakar braucu garam businiekam.veci ka biez.bet cik bies ledus nemaku teikt.
kas notiek Bušiņos? kāds ledus?
BUKS 19.06.10
Šodien kādās 3 h man 3 copes no kurām viens prusaks, viena aizgāja un viena 1,76 kotletēs.Vēl viena laiva ar 3 un 1.8 .Laikam beidzot arī Bušiņos sākusies cope:).
BUKS 30.05.10
Vakar bušiņos 2.5 h laikā 2 prusaki:(, pie mēra zivs šogad tur vēl neesmu ticis.Vispār cope tur jau pazuda pagājuša gada rudenī, gaidīju lielo rudens žoru un tā arī nesagaidīju.Bet vispār jau tur pavelk, pagājušo nedēļu viena 7,3 arī ir bijusi.Laikam copēt ir jāmāk:)
aigaigars 12.10.09
b**ā un es tā cerēju ka varēšu šo 6dien un oktobra beigās vēl tikt paspiningot bet tad jau atkrīt un ar gumijeni nez kkā negribas vienīgi ja bezvējš psc :(:(:(:(
bums 12.10.09
tiko sazvanīju laivas jau ir izvāktas no ezera un ar piekabi ir problemātiski savu laivu nolaizt ūdeni .Tā ka atkrīt

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs