atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Sakas upe

trakays 17.03.18
serzio [17.03.18]: Kadiem fiideriem?aizloga ziema,veči sēž uz ledus!
Saka ledus nepaspeja iziet? Nav baiga straume? Kautko kēra arī?
serzio 17.03.18
juliuss [17.03.18]: Ar fīderiem sēž
Kadiem fiideriem?aizloga ziema,veči sēž uz ledus!
serzio 17.03.18
juliuss [17.03.18]: Ar fīderiem sēž
Kadiem fiideriem?aizloga ziema,veči sēž uz ledus!
juliuss 17.03.18
Ar fīderiem sēžot.
serzio 17.03.18
sveiki,kadi šodien rezultāti?tautas esot daudz šodien

Ir jau normāli arī gājis:):))
Kuha 06.03.18
Šodien Sakā labi pavadīts laiks. Klimats kā pavasarī, zila debess, spoža saule, vēja nav. Super! Tautas daudz, zivju maz, vai, precīzāk izsakoties, mazas. Sacīnīju 3 kg ar nelieliem asariem (lielākie līdz 200 g) un diviem pusbrekšiem. Liekas, ka uz kopējā vājcopes fona tīri labi. Vīri Latvijas izlases formās un daudzi citi plosījās kā traki, bez neko īpašu neesot rāvuši.
kasix3331 05.03.18
Nepietiek,nepietiek...Dalbajotiem ir ar urbi javelk!
Aigarsbergs 05.03.18
Es nesaprotu šitos, kas internetā pukst, ka kāds par tuvu pielīdis un copi izbojājis. Kas jums drosme nepietiek parunāt uz vietas? Nevajag jau uzreiz ar urbi sist, pietiek piecelties un kādu skaļāku vārdu pateikt.
saulite 05.03.18
Un kurš te cerēja, ka notiks brīnums un brīvdienas varēs puslīdz normāli pa upi pacopēt un kaut ko arī noķert?
Rolfs 04.03.18
Man mācīja vajagot paņemt urbi izstieptās rokās un griezties ap savu asi,kuram trāpa pa feisu tas par tuvu pielīdis,vot.
kasix3331 04.03.18
Daudz nevajag,pâris saujas!
Jurri 04.03.18
kasix3331 [04.03.18]: Tupaki ir VISUR!Panem lidz spaini ar granti,un ja kads nak tuvak,izkaisi uz ledus-rezultatu redzesi,neviens bori neliks uz ledus....Metode parbaudiita!
Šitais ir labs, tik baigā stiepšana.
kasix3331 04.03.18
Tupaki ir VISUR!Panem lidz spaini ar granti,un ja kads nak tuvak,izkaisi uz ledus-rezultatu redzesi,neviens bori neliks uz ledus....Metode parbaudiita!
Girts7 04.03.18
Rolfs [03.03.18]: Šodien kādi 20 asarīši līdz 150gr un plaķīši ķērās.Beigās breksis ap kilo nozaga mormeni.Viss būtu ok, bet tie urlas kas urbjas blakus manai kastei un sap-š copi man un citiem un paši protams arī neko nenoķer ,vienkārši tupaki.
Tiesam kadreiz domaju ka tikai leši ir nedaudz neaptesti. Bet sakas upe ir divreiz vairak tie tupaki. Ja nepanemsi kaju nost tad var ieurbties. Pizg..... Kur prats ta list virsu un nefiga nesaprot ka asars pamuk.
Girts7 04.03.18
Jurri [03.03.18]: Rolfs [Vakar]: Šodien kādi 20 asarīši līdz 150gr un plaķīši ķērās.Beigās breksis ap kilo nozaga mormeni.Viss būtu ok, bet tie urlas kas urbjas blakus manai kastei un sap-š copi man un citiem un paši protams arī neko nenoķer ,vienkārši tupaki.Kur ir kolhozs, tur vienmēr atradīsies mudaki, kas lien virsū.
Ja tiesam ta ir. Tupaki netrukst.
zivjumilis 04.03.18

Vēdzele 1,6 kg
zivjumilis 04.03.18
Šodien Sakā. Rīts auksts, ļoti auksts, mašīnā rāda -20, reāli dabā ap -18.
Asaris ņem negribīgi. Cilvēku daudz. Rezultātā- kaut ko jau kāds savilka (vienmēr savelk), kāds tukšā. Izmērs gan ļoti viduvējs. Rezultātā 16 ņemami asari.
Šodienas bonuss- vēdzele 1,6 kg. uz 0,1 aukliņas. Pārsteigums un riktīgs prieks.
Jurri 03.03.18
Rolfs [03.03.18]: Šodien kādi 20 asarīši līdz 150gr un plaķīši ķērās.Beigās breksis ap kilo nozaga mormeni.Viss būtu ok, bet tie urlas kas urbjas blakus manai kastei un sap-š copi man un citiem un paši protams arī neko nenoķer ,vienkārši tupaki.
Kur ir kolhozs, tur vienmēr atradīsies mudaki, kas lien virsū.
Rolfs 03.03.18
Šodien kādi 20 asarīši līdz 150gr un plaķīši ķērās.Beigās breksis ap kilo nozaga mormeni.Viss būtu ok, bet tie urlas kas urbjas blakus manai kastei un sap-š copi man un citiem un paši protams arī neko nenoķer ,vienkārši tupaki.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs