mēs vakar bijām Lubaņčikā līdaku meklējumos pārsvara darbojāmies pa zālēm līdaku daudz ēst gribas gan nav pakaļ dzenā bet neņem 7 vai 8 tomēr pierunāju iegrābt mānekli no tām divas ķeselē 51cm un 53cm
šodien copes biedram 4 zemmēri, bet es pat piesitienu nemanīju...
Gaaja lapi, mums astraalis uzspiideeja ar martins_, pats gan biju vairaak Sancho Pansas lomaa, netaisnoshos, bet Vishkjos tas man nav raksturiigi-no turienes bez zaljaas aizbraucu tik vienu reizi.;)
Nu un jaa, paljdis koleegim, ka ljaava man saul;joties un atpuusties-iists draugs :DDD
Trofejas no saceneem saaksim kraat un Fishing team ''Rediskas'' oficiaali tiek pasludinaats par dibinaatu;)
Šodien daiļā dzimuma pārstēves izdomaja ka vajagot izbraukt rudenii dabas zeltu paveerot- tika atrasts optiumalais variants. kamer tas bradaja pa Makonjkalnu tikmer es izmantoju iespeju iemerkt pickas raaznas uudenjos ar kvelu nodomu papildinat shii gada nokjerto plauzhu skaitu .. bet tas palika tikai domas .. pa 3 stundeem ni copes!!!
Kauss pienācās individuāli stiprākajam uz doto brīdi. Tā meistarības pakāpe tāpat kā sportistiem sporta forma, uziet "pikā", tad krītas un akal sākas augšupejas baltā strīpa, tad nāk mellā un tad ir d..sa, vot Cirišā bij apakšējais punkts :)))))))))))
eu kauss ta viens?ko nedod kolegam sekciju izdailot?modrais13 laikam tev parinieks bija.
Bacis
Dunavas kauss mājās augšējā plauktā. Cirišos gan negāja, iz zivis pasēju, i finišu nokavējām bendžas dēļ.
Martins
Silti iesaku pajemt uz copi Možo un braukt uz sačokam liktenīgo ezeru. Tas rjediska izvilka sačoku (rauda iekšā bij), kuru ar čomu iepr. copes reizē Višķos pakāsām un pat nepamanījām kurā vietā. Vot šitā, bet tagad viņam tas spēks drusku gājis mazumā, jo viss jādala uz 2 :)))), a drīz uz 3 !!!! :)))
Paļdis, Tonton!
Mēs jau vienojāmies, ka nākamgad "Fišing tīm "Reģiskas"" būs atkal klāt :))))
Par to uztveramo tīkliņu ar vēl viens atsevišķs stāstss :) kurš, iespējams, arī nospēlēja to liktenīgo lomu.. bet ieņirdzām labi.. izbraucot no starta, izdomāju saštellēt vismaz mazo sačoku, mol, ja nu labs ašuks būs jāiesmeļ.. mazo tāpēs, ka lielais nu jau kādu laiku atdusas slepenas ūdenstilpnes slepenā spotā :)).. tad lūk, verot vaļā mazo sačoku, tā rāmis nolēma nedaudz sadalīties, neko, paņirdzām un lomu grābām ar rokām :) laikam liktenis zināja, ka par lielāko zivi tiks pasniegts jauns sačoks, būs ar ko nākamgad lielo zivi iesmelt :) ja atkal nenoslīcināšu :)))
tonton jus tak sogad tur dunava pakasat?uzvaretaja kausu vairs nevari katra cope laiva lidzi nemt.
Nu re, ieraudzīja, atnāca un gandrīz uzvarēja! Apsveiciens ar trīskāršo salto! Vismaz ir uz ko tiekties nākamgad. Es gan rukāju šodien un paldies dievam, citādi būtu atklājis savas zandartu vietas. Tā viš ir, ka parasti komandā velk 1, otrs darbojas ar uztveramo tīkliņu. Gan jau Copmannss savu artavu ieguldīja ar jūsu sasniegumā.
Nu vēl tev jāuzvar, Martin, kādi vietējie mači, un tad Možais, iespējams, aicinās tevi uz starptautiska mēroga cīņu Dunavas pagastā :)
Nu re, ieraudzīja, atnāca un gandrīz uzvarēja! Apsveiciens ar trīskāršo salto! Vismaz ir uz ko tiekties nākamgad. Es gan rukāju šodien un paldies dievam, citādi būtu atklājis savas zandartu vietas. Tā viš ir, ka parasti komandā velk 1, otrs darbojas ar uztveramo tīkliņu. Gan jau Copmannss savu artavu ieguldīja ar jūsu sasniegumā.
Nu vēl tev jāuzvar, Martin, kādi vietējie mači, un tad Možais, iespējams, aicinās tevi uz starptautiska mēroga cīņu Dunavas pagastā :)
Ehh, feina diena pavadīta pa Latgales ūdeņiem... cope gan bija neizprotama, lai neteiktu, ka tās nebija vispār.. bet pa visu laiku šis tas jau salasījās, bija arī extra bonuss - 1,760 kg brekšuks uz MJ :)
Karoče paļdis koļļegam Copmann par jautro dalību D-pils čempī un neatsveramo :))))) ieguldījumu otrās vietas izcīnīšanā. :) Sīkāk par saviem rezultātiem gan jau atrakstīsies pats :)
Secinājums - mačos zivītēm mutītes ir ciet un atvērt tās nav viegli..
1 mēra zandarts pašā novakarē uz zaļu gumiju, pa dienu saulīte un bezvējš laikam nepatīk, dienas laikā klusums nevienas copes, riit gaidāms citas ūdenstilpnes apmeklējums :D
Šodien A ezerā (no)strādāja tikai viena kants. Ne viena asarēna, par zandartiem nemaz nerunājot. Divas līdakas jāuzskata par veiksmīgu izglābšanos no 0. Varbūt saule, varbūt mēness? Pie debesīm redzēja abus vienlaicīgi.
Daugavā drusku ķeras, līdaksi 1-3kg un ašuki ar, tik jāmeklē stajanočkas.
Šodien Ar ģimeni bijām aizbraukuši uz Rāznu piknkā! Uz vietas bijām 10,00. Rezultātā līdz 13,00 divas copes = divi brekšuki viens ap 1,600, bet otrs bišķiņ lielāks. Rezultātā i desas paēstas, i zivis ķeselē! :) Lieliskas rudens brekša sezonas beigas, jo droši vien šoruden vairs netikšu.
Aizbraucu apciemot Raznu pecpusdienaa tad kad sakaas necope // bet copet jau brauc tad kad var nevis tad kad labais copes laiks ... aizbraucu ap 15 sametu pickas .. gaidu ... Razna ka spoguliic, paiet pusstunde .. stunde, piebrauc kautkads kekss, staavam runaajam ... itka cope itka nevar saprast .. shis aizbrauc ..nodomaaju nu tur tak otrais shljiekis ir gadijumama ja vienu aakji notiira ... ta arii sanaak paiet vel minutes 3 .. nu juutu ja jaabuut .. ceertu IR...nju taads pari kg.(1,260)...paiet vel pusstunde copju nav .. mainu dislokacijas vietu par apm 200m....gaidu ... nav. Tapat ne veeja puusmas ... un tad dzirdu kautkadi savaadi troksnji no ezera naak...a tur ..pamariiga chmakstinashana... kaijas ka trakas no augsaspikee leja .. a apaksha viss varaas.... droshi vien ka asars bija sarikojis pamatiigu njammmas pasacienu jo tas vareja buut metri 150 - 200 no krasta.. un viss tas balagans ilga kadas paris minuutes....tad chmakstinashana pazuda bet kaijas veel kaadu pusstundu turpat groziijaas...pa to laiku laiks iet - copju nav ... piebrauc viena mashiina divi vechi izvelk laivu... iebrauc ieksha un ieliek 2 tiiklus., teisa katram tiikla gala taada kaa boja = mow markjetie ( tipa licenzeetie). kamer skatos kaa tie darbojas pamanu ka man gruntenei aukla nostiepusies ka stiiga zvaninjsh uzrauts ausga .. skrienu klat - = skuju tantinj par veelu kamer kjeru kaatu tikam zvaninjsh atkal uz puseshi(( Tie vechi vesa mieraa sakurina ugunskuri un paliek seezhot... tas viss Lamashos!!
domāju vajadzīgs diezgan liels vējš un lai pūstu no pretējā krasta domāju ka plakanajam ēstgriba ir vienmēr tikai bezvēja šie mazāk pārvietojās bet ja liels vilnis tad šiem nav tik viegli noturēties vienā vietā un ir nedaudz bailīgāki sakarā ar to vairāk viņus jāmeklē
Lacky
A kāds pēc tavas novērošanas ir labākais vējš Rāznai?Tieši tagad,plaužiem?
nesaprotams ezers Rušons, nesaprotama zivs zandarts, 1 lidaks tik kontā, zanders pacēlās-pavadīja gumijzivi līdz laivai un aizpeldēja prom, neprotu es vinju meklēt/dabūt regulāri, rīt un parīt uz tēmekļa līdakas.... uz zanderiem peilēsu kādu citu ūdenstilpni....