atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Kas notiek Latgalē

ashukainis 18.04.10
Aldeen nepizģi:) augstaak ir vietas kur var tikt no zogotu tilta:D:D:D
a man patiik naglu kanaala cope kad ir vechi-uz nerviem citiem paspeeleet ar bariibas bumbaam:D:D:D
aldeens 18.04.10
Šorīt biju nobraucis līdz tā Nagļu kanāla.Pa 3 stundām 8 mazas raudiņas.Tautas pilns.Kaut ko velk reti kurš.Pārsvarā sēž un lūr uz pludu vai skraida apkārt.Rēzeknē ūdens vēl liels.Pie paša Žogotu tilta kompaška atsēdēja visu dienu,laikam jau kaut ko vilka arī.Uz augšu no tilta nekur nevar tikt klāt,uz leju līdz maijam tas stulbais liegums.
Raiders 09.03.10
kāds zin kas notiek balvu vai pērkonu ezerā???
ashukainis 25.02.10
pirmaa dzirdeeshana par taadu zveeru Pilssuns:)
sidla5 25.02.10
Var būt kāds ir lietas kursā ,kas notiek Latgales ezerā ar nosaukumu-Plisūns,var būt kādas nianses,vai,kas vēl?
ashukainis 18.02.10
Garais-pats esmu no Vilaaniem -cilveekiem nav ko darit taapeeec i sezh tas pats pilsetas otraa galaa virs hesa ariii katru dienu sezh vechi-pa kadai zivij jau izvelk.....
preilietis 17.02.10
es domāju ka brekšus gaida.
Raiders 17.02.10
vai kāds zin uz ko sēž veči maltas upē pie viļāniem pretī lāču lejai???
Adrenalins2 23.01.10
Urmas un ir vēl Varakļāni pīci pīci:D
urmaas 23.01.10
un kāpēc nepiemini grunduļus.tur to ka biezs!:)
sidla5 23.01.10
Pie Dubnas esmu bijis Vanagu pusē,tad biju sīkaļa,bet zivis iekšā bija labu labās.
preilietis 23.01.10
latgalē ir tāda upīte kā dubna,tur copējam raudas un sapalus,vakar 8sapali viens 650gr.raudas vairāk,14gab.svars ap2kg.lielākā ap 300gr.kad būs siltāk ņems labāk!.
texas65 23.01.10
Katram savs:) Latgalei nekā personīga:)
ashukainis 23.01.10
Texas- nelietoju.:D:D:D
texas65 23.01.10
Latgalē viss pa vecam!!! Antūūna kndža,pašu zacene un aiziet:)):)))
ashukainis 23.01.10
nobijamies no aukstuma, neaizbraucaam, pagaidisim siltaku mazliet laicinju, nepatiiik man kert taadaa laikaa akd no bliitku makskseres nespeej ledu no auklas traukt tik nost......
sidla5 23.01.10
Kas brīvdienas pavadījis uz Lubančika?
ashukainis 19.01.10
sidla -tur zini kas par joku? paari rezeknenkai ej un pa kreisi tur shtanos droshi ker lubaanaa....
a ja aizliegtajaa posmaa tad ieej 600metrus iekshaa ezeraa i vari kert-es taa saprotu!
sidla5 19.01.10
Bet Tur Rēzeknes tiešā ietekā reizēm veču ka biezs,vai tad ne viens viņus tur nedzenā.
ashukainis 19.01.10
aha no"'štaniem" uz aiviekstes pusi-jo tur skaitaas karjera vai kaa vinju sauc-tur dzilaaks ir i zinu ka agraak tur vechi lidakas keera -parasti pa kadam brakaram tur sezh:)-gribeetos ar tur uz blitkaam pamahachoties:) bet var atbraukt inspektori tapec tur labaak nekeru:)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs