atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Kas notiek Latgalē

Raiders 04.04.09
ms13 kurā kanālā tieši biji???
ms13 04.04.09
nekas nenotiek.vaakums nevienas copites .tas bija ceturtdien
Raiders 04.04.09
vai kāds nezin kas notiek lubāna apkārtnes kanālos???
ashukainis 30.03.09
boomtix-visas zivis tagad tavas!-tikai pagaidi 1.maiju:D:D:D
boomtix 30.03.09
jau esmu iegādājies 5 Yo Zuri voblerus...nu veči...man baigi patīk!asi āķi un burvīga spēle.!!!
ashukainis 10.03.09
aha ir ir bik zviedziigi:D:DD:
boomtix 10.03.09
es jau pārskatīju vasaras inventāru-veicu dažus uzlabojumus Meps 0 un 00 variantiem :) kā arī silikonam :))) ar galviņām un bez :)) bļāviens,rēčigi skan ...biku :)))
profesors 09.03.09
Vakar Lubānā cope ļoti vāja sāka ņemt tikai pēc plksten 14.,pārsvarā raudas un mazi ašuki.Kopumā līdz vakaram 3.7kg.Bijām no Īdeņas puses.
ashukainis 05.03.09
ja gribi lielaakas zives tapataas kaa es -tad jadodas vismaz kaadi 2km iekshaa -vislabaak ap salu......
boomtix 04.03.09
Sīko man nevajaga...kaķa nav!lielāki exemplāri mani interesē vairāk.sīkās visas,pilnīgi visas laižu atpakaļ-ņemu tikai cepamas.
Bij gadījums-urbju caurumu L.Ludzas ezerā un izurbu zandartu,pavisam sīku vēl un kā godprātīgs copētājs-palaidu vaļā!
ashukainis 04.03.09
Boomtix-da njesssacj v kampot!
es tak ar neesmu mestnais Lubaanaa-es no Viļaniem-tik pa brivdienam aizmaucu!-brauc no aiviekstes upes kur sluzhas puses-tur vismaz sikas toch buuus
profesors 03.03.09
Lubānā cope ir gandrīz pa visu ezeru.Bez zivīm noteikti nepaliksi:)
boomtix 03.03.09
"istenībā es gaidu 1.maiju!spinings rokā un aidā ar laivu pa upītēm :)
boomtix 03.03.09
Par Lubānu neko galīgi nezinu,tāpēc baidos doties turp!atsēdēšu visu dienu un nekaa!jūs laikam jau tur kā pastāvīgie iedzīvotāji! :))))
ashukainis 27.02.09
aha Davis21-pilnigi piekriiitu!-ja ir lielaka fisha, tad vinja pienaks un uzsediisies
davis21 27.02.09
Latgalē copē labi!!Ņem viena pēc otras.Lielākas paņem ik pa laikam, protams ja zin vietas.
ashukainis 27.02.09
profesor-o tik shvaki-tikai puskaste?
draugs bija ar shodien-isteniibaa vairaaki draugi katram pilnas kastes un veel kaadi 4kg klat.....
vini kaadus 3km iebrauca ar amsinu ieksaa.....
profesors 27.02.09
Tikko ar paziņām atgrizāmies no Lubāna.Zivju pa pillo vienīgā nelaime,ka varēja būt lielākas.Pārsvarā ruduļi un asari raudu baigi maz.Katram pa pus kastei.Cope izdevusies.Bijām no Aiviekstes puses.
boomtix 26.02.09
Copēju Lielajā Ludzas ezerā un pilsētas sēkļa (ludzānieši tā sauc).Otrajā dienā tikai trīs plaudīši (300-350g) un daudz šušaras (sīko balto zivteļu).dziļumā neesmu bijis!uzliku vienu uz dzīvo...pa 1,5h nekā nebija - raudive dzīva:(((
profesors 25.02.09
Tikko no Mazās Solkas cope viduvēja gandrīz tikai ašuki daži kārtīgi pannenieki.Pēc plkst14.cope beidzās.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs