Valmet Jaannem kaste ar dinamiitu liidz! Un ej tur kur lielaaks kolhozs Katraa briivajaa aalinnggii iemet pa dinamiita ssasskai. Varesi peectam to tuksso dinamiita kasti pielasiit pilnu ar lucciem ;))
pietiks ja izlasīsi 3-4lpp.tur daudzmaz ir aprakstīts.
:)
Taisos braukt uz Saulkrastiem beidzot kādu lucīti noķert , varbūt kāds var padalīties ar pieredzi uz kā, jo uz lučiem braucu pirmo reizi .
mans ir apakaļ no līč.pārs stundiņas pavazajos tālajā distancē.pannai "gurķīšus" pievilku un daži "zābakšnorīši" ar trāpijās.
:))
Biju Dzintaros ceturtdien jūrā, rezultāts - 2kg jūras gurķīši+ pāris lucīšu
Par to apcepšanu un tad cepeškrāsni - tā es vislaik daru:))
:DDD
Vari vēl kādu sastāvdaļu aizstāt izdomāt un vēl vairāk procesu sarežģīt?? Varbūt pat gaļas vietā var ko citu ņemt, lai būtu sulīgas kotletes?
Draiskuli, man vairs nav argumentu, Tu tik gudrs esi! Es labāk off par šo..
:DDD
kilka
var, ja uz karstas pannas iegūst no abām pusēm brūnu garozīņuu un lidz gatavībai patur 5-7 min cepeškrāsni, pie t 200 - 220 gr.
Draikuli - nevar to pašu iegūt ;)) Nestrīdies ar mani :)
Atvainojiet, ja turpinam, tad citā tēmā
Bljitka
Ar biezpienu ir ļoti oki, jo viņš karstumā feini kūst un tā ari saturot visu kopā un iegūst sulīgumu, ir zināmas iestādes, kur karbanādei ar sieru pa virsu kaisa biezpienu ar karšvielām un pirms gatava karbanāde piek cepeškrāsni uz 10mit minūtēm, pasniedzot neatšķirsi. Biezpiens lētāks nekā siers.
kilka
to pašu var iegūt, maizes vietā izmantojot labu skābo krējumu un kotletes pirms cepšanas apviļājot rīvmaizē.
Jā, sorrī par spamu jūras tēmā, mums bija jāpāriet uz tēmu "Kur ir patiesība?"
;))
Draiskuli,
tā dara visā pasaulē.
Kā jau te teica - turās labāk kopā, otrkārt maize un/vai piens gatavo masu padara daudz maigāku un, kas galvenais, sulīgāku. Jo šķiedrvielas piebriest un uzsūc mitrumu/sulu vienalga, kā to sauc. Izcep kotletēs vienkārši maltās gaļas piku un piku ar maizi, salīdzini ;)
Parasti gan lieto tā sauktos breadcrumbs, jeb nemaltu rīvmaizi, jeb sausiņus t.i. kaltētus atlikumus, atgriezumus. Pie mums tik pierasts "dzīvu" maizi lietot.
Vēl tik jāaizskrien uz bodi pēc lielas, dzeltenas mormiškas. Žilku 0.12 ?
Nezinu kā ar maizi...es līdaku kotletēs uz 1 kg farša lieku 250 gr biezpiena..olas..garšvielas..un uz pannas...sanāk sulīgas un garšīgas kokletes...un ja vēl alus...tad vispār...das ist fantastisch:)
Zivnieks.
Es braukšu svētdien. Vot tā, tagad būs jārauj vaļā bairīts!
Mja, tēma ta ir Makšķerēšana jūrā, bet aizgāja maize, olas :)
Draiskuli,pie reizes pajautā varbūt var izmantot karpu iebarojamos šķistošos maisiņus.Kuņģī tak izšķīdīs;)))))))))))))))
Draiskuli,pie reizes pajautā varbūt var izmantot karpu iebarojamos šķistošos maisiņus.Kuņģī tak izšķīdīs;)))))))))))))))