atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Makšķerēšana jūrā

Arc1ks 24.09.10
yar pludiņmakšķeri neesmu mēģinājis bet var ētu mēģināt,bet uz grunteni 4-5 esmu izvilcis,nav bijis īsti laiks pievērties tieši vimbām jūrā bet nakamo vasaru kad viņas pienāk pie krasta tad būs japaprovē vairāk
osscar 24.09.10
šovasar mans kaimiņš vasarnīcā brida jūrā un ar pludiņeni vilka asarus un ālantus uz mormeni + slieka. Tas bija līcī - dziļums līdz viduklim. Butes ar šovasar līcī copēja labi un nemaz tik sīkas nebija. Viens vasarnieks pat +30 grādos no krasta vilka.
vieplis 24.09.10
Arčik, kādi tev ir bijuši panākumi vimbu copē jūrā ar grunteni un no otrā sēkļa ar pludiņmakšķeri?
Arc1ks 24.09.10
Njā bet ja grib vairāk tās vimbas noķert tad jaliek mazāk krāsaino bumbuū ,vislabāk ja vispār nav, vimba baidās no tiem un tādēļ uz tādu sistēmu reti trāpās bet var arī aizbrist lidz 2. sēklim un gaidīt ar pludiņmakšķeri ,lai gan tur vajag lielu izturību!
aigarsa2 24.09.10
uz to pašu apsautēto garnelīti. Vimbas labas - ap 700 - 800 gr.
copeetaaja 24.09.10
aigarsa2- cik lielas vimbas, uz ko?
aigarsa2 24.09.10
vieplis


Taisnība, ka ieprieksējā bilde bija labāka!!!!
Ja par copi....
aizvakar , vakar Liepājā tēmējot uz butēm vairāk trāpās vimbas...
copeetaaja 24.09.10
ne asakas brikets!gaidu atskaiti!
Brikets 24.09.10
Nu tā,19:00 stertējam uz jūru. Gaidiet atskaiti!
vieplis 24.09.10
Copētāja, pārsteidzošas zināšanas. Šito tiešām nevarēju iedomāties.
:DD
Brikets 24.09.10
Pie jūras cepums un šnaps ir viens un tas paC,ne?
copeetaaja 24.09.10
Viepli- par erotiku runaajot, kas nu kuram ir taa erotika- citam cepumu paka, citam šņabs, citam veel kaut kas..
copeetaaja 24.09.10
starpcitu, nav smiekliigi.. man pavasarii copeejot butes, spainiitis staaveeja parak tuvu uudenim, gumijots Tubtrug spainiitis dzeltenaa kraasaa, dikti miiljs man bija, taa ir kruta firma, spainiitii iekshaa bija zacene gan buteem, gan man, naca vilniis, un kamer es lureju uz makskeres galu, skatos mans spainiitis metri 5 no krasta uudenii.. tas bija kkads apriila saakums, auksts laiks, sapaunaajusies biju, negribeejaas uudenii lekt pakalj, taa nu juura to tik atraa laikaa ievilka sevii, ka pat attapties nevareejaam.. :)) smiekliigakais, ka mees kaadi 5 copmaņi, baigi ar makšķeru meertashanu cerejam sho aizkjert un izdabuut krastaa, bet nekaa, skats labs, spainiitis dreefee pa juuru skaisti un lepni, un iekshaa zakuska!! :D mees jau smeejamies, ka atradeejs buus dikti prieciigs.. :D nu vot taa man gadiijaas.. shoreiz sedeshu talak no juuras krasta..
vieplis 24.09.10
Erotika ir tad, kad noiet. Uz upi nodžumpīt noiet. Vai ne, Avt?
:)))
Marika 24.09.10
Taas butes celji ir neizdibinaami!!:D
avtt 24.09.10
copeetaaja,vieplis arī voblerī saskatīs erotiku!Vai ne,viepli?
;)))
Brikets 24.09.10
Mļins,a šovakar braukt vai nebraukt?
Brikets 24.09.10
Es savu tukšo spaini savācu! :DDD
copeetaaja 24.09.10
paldies viepli! kur tev erotika?
vieplis 24.09.10
Copētāja, apsveicu ar jaunu profila bildi. No vieglas erotikas līdz butei.
:DD

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs