Ka tik jums nav Mazjūrā jāiet sēdēt ar lietusmēteļiem plecos.
Ne asakas.
Domaataajs, 3.decembris 2018, 14:09
No sākuma nevajadzēs
Ka tik jums nav Mazjūrā jāiet sēdēt ar lietusmēteļiem plecos.
Ne asakas.
Leonīd, rīt ar Diametru pēcpusdienā braucam ciemos......
Vakar paziņas bija Lūžņā.Turētājus iespraust varēja,tikai ne piesitiena.
Ak, jā, ap 5 no rīta vācos nost un kātus dabūju gandrīz jūrā mērcēt, jo lejā nāc migla ar smalku, it kā lietutiņu un strauji krita temperatūra, apledoja ne pa jokam.
Naktī no 5-dienas uz 6-dienu arī labi ķērās - precīzi 10 kg un visas ļoti skaistas, tikai 4 plaukstiņas, vairums starp 400-500 g, 3 gab. virs 600. Tas starp Irbi un Miķeli. Ēsmā brēča, rauda, uz vārīto mazāk. Tautas nebija, kādu brīdi tālumā manīju tikai pāris lukturīšus, bet pēc pāris stundām tie arī pazuda. Ovišos bijusi aktīvāka cope, bet nesalīdzināmi sīkākas.
Biju svētdien butēs pie Užavas bākas, tad arī uzzināju, kas notiek Pāvilostā. Kamēr makšķerēju pienāca kāds vīrs kurš bijis uz nēģu svētkiem Pāvilostā. Viņš man pastāstīja , ka tur ķeroties ļoti labi, un vīri esot savilkuši spaiņiem laba izmēra butes. Tas viss pludmales stāvlaukumā pa kreisi.Man pašam 32 plaukstiņas no 06.00 - 17.00
Incis, 28.novembris 2018, 19:11
Paldies par atsaucību. Tiešām svētdiena ir bijusi visur super copes diena.
Biju svētdien butēs pie Užavas bākas, tad arī uzzināju, kas notiek Pāvilostā. Kamēr makšķerēju pienāca kāds vīrs kurš bijis uz nēģu svētkiem Pāvilostā. Viņš man pastāstīja , ka tur ķeroties ļoti labi, un vīri esot savilkuši spaiņiem laba izmēra butes. Tas viss pludmales stāvlaukumā pa kreisi.Man pašam 32 plaukstiņas no 06.00 - 17.00
Ar manām transporta iespējām jūra ir vistuvāk.Būs viens brīdis,kad nebūs copes iespēju.Jūra būs cauri,saldūdeņi vēl nebūs ar stabilu ledu.Šovakar atelpa.
Varbūt kāds atsauksies un pastāstīs, kas notiek Pāvilostā un Jūrkalnē......
Vakar Liepājā uz Z mola no 15-19:00 apaļas divas butes.
Jā, informācija par pagājušo nedēļu ( sestdienu, svētdienu), ļoti interesanta. Ovišos viens otrs spaini esot salasījis, citur atkal robežās ap 3 - 3,5 kg. Citās dienās arī esot palikuši tukšeniekos. Interesanti kādu iespaidu uz buti būs atstājusi šī salīgā nedēļa. Jaunedēļ sola labus plusus ar lietu. Uz kurieni laist, laikam jau uz siltākiem ūdeņiem lejup.
leonids [21:55]: Šovakar priekš šiem skarbajiem laikapstākļiem negaidīti labi:22gab,kas sastāda 4,7kg.Vējš sejā tikpat nikns kā vakar.Visu cienu Tev Leoniid saadaa laikaa sedeet pie juuras!!
Veejs + miinusi = skarbi!!
Labi esi savilcis!!
edzuss2, 27.novembris 2018, 22:27
Ar to jau arī atšķirās īsts savas lietas piekritējs! Ne asakas.
leonids [27.11.18]: Tas trijās vakara stundās.Jābrauc ciemos,brīnīsies kā vecais bez kūpinātām butēm.
Kameer veel laiks lauj tiesaam jaabrauc ciemos pie tevis :)
Tas trijās vakara stundās.Jābrauc ciemos,brīnīsies kā vecais bez kūpinātām butēm.
leonids [27.11.18]: Šovakar priekš šiem skarbajiem laikapstākļiem negaidīti labi:22gab,kas sastāda 4,7kg.Vējš sejā tikpat nikns kā vakar.
Visu cienu Tev Leoniid saadaa laikaa sedeet pie juuras!!
Veejs + miinusi = skarbi!!
Labi esi savilcis!!
Šovakar priekš šiem skarbajiem laikapstākļiem negaidīti labi:22gab,kas sastāda 4,7kg.Vējš sejā tikpat nikns kā vakar.
Šovakar tikai 3gab,vējš sejā,zāle aumaļām.
leonids [25.11.18]: Vai tad cauri Mazirbei Staldzene ir tuvāk nekā Talsi-Ventspils?Man 2 sezonas nav pieteicies bonuss,ko var likt uz sviestmaizes.
Braucam uz mazirbi

Liepāja/Mols 24/25.11.18 21:30 - 01:00. 14 Butes + 1 Menca (Izskatās maza, bet 38 cm bija)