atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Kāla ezers

Janis24 03.08.09
Es kontaktus par šī ezera laivu nomas iespējām ņēmu no vestienas mājas lapas www.vestiena.lv un laivu nomāju no z/s Ielāpi t:29227504.
jaanisss 03.08.09
Kali var ari ar savu laivu,ka ari labi pameklejot,var dabut letak ka 5ls vai 10ls
jurciks 02.08.09
Janis24,atsuti lūdzu uz emilu sev piejamos tel.numurus,nebaltai dienai :) jau iepriekš paldies.
Janis24 02.08.09
Šodien Kāla ezerā paspiningoju un rezultātā divi asarīši, līdaciņa un līdaka 2,5kg. Mazās zivis tika amnestētas.
Janis24 09.07.09
Sia Kālezers laivas maksā 10ls dienā, bet zemnieku saimniecībās pie šī ezera, laivas kuras ir nedaudz mazākas un dažādākas, maksā 5ls dienā.
juran2801 08.07.09
Ja,bet mani vairak intrese cenas!
tauruss 08.07.09
Ezeri .lv rakstīts kas tur dzīvo kas un kā zinu ka zivis tur laiž patstāvigi!
tauruss 08.07.09
Ar savu laivu var?
juran2801 08.07.09
Sveiki.Vai varetu kads izstāstīt par Kāla ezaru?Kadas tur ir cenas un kas tur ar laivam un cik maksā?
Paldies!
Riekstinjsh 22.06.09
Neesmu bijis kādu gadu vai divus, bet kādreiz ļoti bieži braucu. Labi ķeras tur brekši, ruduļi gar zālēm. Asari uz maili labi ņem. Ar līdakām man gan tā pašvakāk šajā ezerā ir gājis... :). Zinu, ka veči sēž arī uz karpām un zušiem.
jaanisss 17.06.09
Skaists ezers,visas zivis kadas var nokert lv ezeros.Es tur kadreiz vilku labi lidakas.Tagad pasvaki,laikam tapec ka udens limenis tur samazinajies un gar zalem vinu mazak. laiva maksa ap 5ls plus licence 1ls
janncis 15.06.09
Mani interesē, kas īsti ķeras šajā ezerā, ja nav slinkums padalās pieredzē.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs