atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

CORMORAN spoles

WhitENiggA 30.06.09
bumerist, Piekrītu :D
GatisBB 30.06.09
Viepli, a kas teica, ka mana replika bija par Tevi? Tavus murgus palasu, bet nopietni neuztveru, jo no Tavas puses vismaz šajā tēmā nevienu sakarīgu vārdu neesmu izlasījis. Ja Tev nav ko teikt, tad labāk paklusē! Varbūt esi talantīgs forelists, spiningotājs un no šīm lietām daudz ko saproti, bet tā vietā, lai kādam kaut ko ieteiktu, Tu raksti komentārus, kuros ka tik kādam acī ieknābt. Viss, beidzam šo diskusiju, jo tai nav jēgas.
P.S. Un manu orto vietu neaiztiec. Jā, arī nākamo un aiznākamo un citas ziemas es rāpošu pa ledu un cīnīšos par godalgotām vietām un tad Tu varēsi, citēju "..Sēdēt pie PC, laist biksēs silto..."
bumerists 30.06.09
:) :) Veram vaļā jaunu tēmu. "Apdiršam viens otru"! Nu vismaz palasīt jautri būtu! :) :)
vieplis 30.06.09
Paklau, kankar, neesi pamanījis, ka tavi teksti līdzinās akloholiķa vaimanām, kurš mēģina saņemties, bet nesanāk. Iepriekš puikam uzkliedzi, lai nedirš, tagad atkal jūties aizvainots. Tu gadījumā neesi uz visu pasauli apvainojies? Sēdi pie PC, laid biksēs silto un gaidi ziemu, kad varēsi rāpot pa ledu un mačos būt mūžīgi otrais.
GatisBB 30.06.09
Forelisti ir jokaina tauta (labā nozīmē), bet v semje ne bez uroda
jurciks 29.06.09
Gatis BB :)celtnieki saprot,bet ne visi...
vieplis 29.06.09
nu re, atnāca gatiņš un appinkšķējās. :( Piedod, nezināju, ka tā auto, kura tev nav, pieminēšana tā saraudinās tavu mazo dvēselīti. :DD
www.angelsport.de
WhitENiggA 29.06.09
:D
GatisBB 29.06.09
Atvainojos - VIEPLĒNA
GatisBB 29.06.09
Aigar076 - katrs joko par to tēmu, kura pašam tuvāka. Neko izsmalcinātu es gan tur neredzu - varbūt mana humora izjūta priekš VIEPLĪŠA jokiem nav pietiekami izkopta vai izsmalcināta, sasmalcināta utt.
aigars076 29.06.09
>>> Gati, par to zapiņu bija izsmalcināts humors...
Ar Viepli ja vispār var pamatīgi nosmieties ;)
GatisBB 29.06.09
a gu gu gu gu. Gatim vispār mašīnas nav. Un nav arī spoles pa 200 Ls. Doma bija tāda. ka labāk nopirkt vidējās klases spoli pa 50 Ls un copēt pāris gadus, nevis 5 gb pa 10 Ls. Un tas, kurš var atļauties spoli pa 200 Ls, lētāku arī nepirks.
Viepli - niks atbilst Tavai personībai tikai par 90 %. VIEPLĒNS būtu precīzāk!!! Neņem ļaunā - tikai izsaku savas domas!
aakkis 29.06.09
Man jau nevajag,es jau varu tās spoles parametrus un cenas salīdzināt,lai būtu priekšstats.Ja runa ir pa šo konkrēto spoli,tad ko salīdzinām,pa kādām cenām kur var dabūt,vai kāda viņa ir darbībā?Man tāda nav bijusi un nevarēšu padalīties pieredzē.
tāda viņa izskatās un cena varētu būt(25-30eiro)
WhitENiggA 29.06.09
aakki
nu ja tev tik ļoti vajag konkretu spoli,tad Cormoran Rodeo GT5 AiF 3000.
aakkis 29.06.09
Sviests jau ir ,ka nav šajā tēmā nemaz tikpat informācijas pa konkrētām spolēm.Zem šī nosaukuma ,,CORMORAN,,ir spoles ar tūkstotis variantiem un cenām no dažiem eiro sākot.
bumerists 29.06.09
Sviests kaut kāds!
WhitENiggA 29.06.09
Kāds sakars šitam video ar Cormoran spolēm? :D
GaBe 29.06.09
Man patik Kedas
aakkis 29.06.09
Jā,jā-man jau tā tukšā muldēšana nadajela.Ja vismaz kaut kāds konkrētāks vārds būtu pa lietu.....

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs