atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

CORMORAN spoles

vieplis 28.06.09
Aigar076, man nav spoles par 200 rē. Tāpēc arī gudri par tām neizteikšos. A Gatis laikam ik pa pāris gadiem nomaina veco zapiņu pret jaunāku.
:DD
aigars076 28.06.09
Slēdzama tēma. Skaidrs, ka puikam pārdeva štruntu, bet tie nagi ir jāapsvilina, jo nākamreiz pajautās pirms iedrābsies. A, Viepļa k-gs jūsu aizrādījums Emšikam arī bija no Gata mašīnas sērijas. Bet secinājumus var izdarīt- Gatis laiž ar jaunu vāģi, bet Vieplim ir spole par 200 rē. Un tas viss lielķibeles laikā- kauna jums nav!!!! ;)
aigaigars 28.06.09
vismaz kāds te kko sakarīgu pasaka!!!!!!!!
vieplis 28.06.09
emshik, ko tu tur piekrīti vai nepiekrīti? Vispirms nopērc spoli par 200 LVL un tad čivini. :DD
Gati, tavs spoļu salīdzinājums ar automašīnu ir vairāk kā bērnišķīgs.
:)
GatisBB 28.06.09
Tad jau var arī nopirkt vienu mašīnu un braukt gadus 30. Es labāk ik pa pāris gadiem nopērku jaunu spoli, nekā copēju 10 gadus ar vienu - izņemot, ja tās nav Shimano, Daiwa u.c. dārgākais gals! Bet tās attiecīgi maksā ap 400 Ls
aigaigars 28.06.09
nu man pirmā spole kas bija tagad tik nojuka sākumā viņa čomam bija 2 gadus un tagad man 3 un beidzot nojuka pavisam paskatījos vekalā cena 5.70Ls :D
emshiks1 28.06.09
aigaigar nebaidies iztureetu es piemeeram noperku spoli pa 20 ls uz copeju 2 sezonas mieriigi eju copeet gandriiz katru dienu,un nekaada vaina,tiesa es spiningoju ar salmo spoleem
aigaigars 28.06.09
ja tās četras vēl gadu izturētu būtu labi!
WhitENiggA 28.06.09
Nu es gan labāk nopērku 1 normālu spoli,nekā 4 spoles,kuras ik pēc gada ir metamas ārā.
emshiks1 28.06.09
pilniigi piekriitu gatim
GatisBB 28.06.09
Nevajag jau visu Cormoran norakstīt uz vienas neveiksmīgas spoles rēķina. Ir šai firmai arī labas spoles. Bet viens, vismaz man, gan ir skaidrs - operatīvais līzings. Es labāk ik pa pāris gadiem nopērku jaunu spoli pa 50 Ls, nekā 4 - 5 gadus šancēju ar spoli pa 200 Ls. Esmu izmēģinānis pat īstu Shimano Stella Japāņu ražojumu - ir, protams, forši, bet lai es par to maksātu 600 EUR - nav tā vērts!
nicks 27.06.09
Mazais Corcast pludiņmakšķerei jau vairāk kā 10 gadi, maksāja kādi 13 Ls. Ok, esmu svētdienas makšķerētājs, bet vienalga pāris gadus ar copi 1x nedēļā sanāks.
Rīt nomēģināšu Chronos 6PiF 3000, kuru nopirku pa 35 eiro. Vizuāli un pēc sajūtām nav kā Exceler Pro Plus [65Ls] ar kuru špinierēju jau gadu.

Ja pārsvarā strādā ar vienu spoli, liekas, ir jāatlicina naudiņa tie 100 eiro spoles iegādei. Tad nevajadzētu būt problēmām ne ar vienu ražotāju.

Ja grib pa 10Ls, tad jāiet uz tirgu pirkt bezvārdene. Toč nebūs sliktāka.
cilveks 27.06.09
jaa emshikam kkas aizgāja ciet, citiem vārdiem sakot šī diskusija ir izrunāta, es ieteiktu adminiem slēgt šito ciet! Ja grib runāt par spolēm tad daram to konkrētajā tēmā! :)
aigaigars 27.06.09
emshiks biku samurgojis kko
WhitENiggA 27.06.09
Emshik
Nezinu kā tu,bet es piemēram labāk nopirktu 1 spoli kura kalpo 3-4 gadus,nekā katru gadu pirktu citas spoles,un Cormoran es vairs nekad nepirkšu,nezinu kāda ir daiwa,bet manuprāt,cormoran ir mēsli
BUKS 27.06.09
Ar Cormoran (sper spin)jau copēju tuvu divām sezonām, no kurām 1.5 sezonuspoli izmantoju džerkošanai....un nav ne vainas (tfu, tfu, tfu pagaidām).A par to lēto runājot čomam bija kas līdzīgs ...pat neatceros kā beidzās...bet ir internetā bija meklējis kur nopirkt super spin :).Atrada par labu cenu (pie mums ap 60 Ls), bet piegāde visu sadirsa:).Bet kā ir dživē, kas to zin.....vienam māte, otram kleita:)
emshiks1 27.06.09
kada vaina cormoranam,es neciesu taas daargaas spoles jo 1 nav pa macinam un par to firmas nosaukumu vien negribas maksaat paris simtus latus taaa kaa par shimano,nafig man to vajag ar 1 spoli copeet 3-4 gadus tad jau labaak katru gadu peerku citu.iedomajaties jus noperkat spoli pa 200 ls bet peec sezonas jau gribat citu jo ir apnikusi,nu galiigs sviests ja izdodas paardot tad veel bet so es nu galiigi neatbalstu
emshiks1 27.06.09
kapeec
WhitENiggA 27.06.09
Sorry bet cormoran es vairs nepirksu :)
emshiks1 27.06.09
varu ieteikt tev cormoran corcast spin loti laba spole cena kkur 30-40ls

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs