atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Sedas purvs

vildboy 19.11.10
Gar sedas malu esi staigājis? Tagad viņs pārplūdusi, ne velti teica, ka uz labo pusi 2-3 dienu gajiens pa staignu vietu!
margers 19.11.10
kur krasta paris stundas un kads lauku seljs vai majas cik tur nav staigats gan legali gan meklejot ko labaku;senes;
aigaigars 19.11.10
nu bet neviens jau nav noslīcis, viņi kkur krastā maldās!
margers 19.11.10
bet tur tak dziljums kads nekads lidz pupiem un salas blakus ku pierkjerties
mirtins 19.11.10
Ja izdzīvos, visu cieņu. Taču tik un tā nesaprotu, kā var braukt spiningot trijatā vienā laivā. Es varbūt esmu dumjš un neko nesaprotu, bet man jau divatā nepatīk. A ja trijatā ... viens nepareizs pagrieziens un kabzģec.... Es vienreiz redzējju divus biezos Kaņnierī. Atbrauca ar krutām mašīnām, katrs ar savu. A laivu paņēma vienu.... varbūt tā vajag... bet es to nesaprotu.
aiviss 19.11.10
Jā, viepli, to komentu redzēju, tāpēc paužu sašutumu:( Čaļi jau 2vas naktis ārā, sākas trešā:(((
vieplis 19.11.10
Aivi, tur kads debiloīds, kura koments ir izdzēsts, esot ierakstījis, ka visi trīs gājuši bojā.
willow 19.11.10
..jopcik..tikko uzzināju....gan jau viss būs kārtībā.
aiviss 19.11.10
Tagad lasu un nevaru saprast, kāds tipa nejauki pajokojis tajā ziemeļlatvijas lapā komentāros :((( Nav vārdu, kā apzīmēt tos, kas ar kko tādu joko:((( Cerams, ka atradīs dzīvus un veselus!
aiviss 19.11.10
Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem :(((
zan 19.11.10
aigaigars 19.11.10
nu tad beidzot arī galvenais zinātājs kko uzraxta :)
vildboy 19.11.10
Pa purvu varot maldīties 4-5 dienas, zona tur nav nekāda, laiva apgāzusies, telefoni samirkuši! Visticamāk maldās!
Jācer, ka viss būs labi!
sienaazis 19.11.10
cerams, ka apmaldiijussies, bet mob tel tak jaabuut pie rokas.
edgaa 19.11.10
paziņas rīt taisījās braukt uz sedu, bet nelaiž iekšā, kamēr nebūšot atrasti trīs pazudušie
aigaigars 19.11.10
Jaunākā informācija - ir atrastas pēdas uz sauszemes, visticamāk maldās pa purvu!
Bebrs 18.11.10
Es nerakstīju ka tie ir maliķi, nevajag muldēt. Pasi Gagarin rakstīto.
bums 18.11.10
Sory ,ja kļūda
aigaigars 18.11.10
viņi nevis pazuda 20.00, bet par pazušanu tika ziņots tad, tur ir kļūda vnk! Vienam no CL tie ir pazīstami cilvēki, un nav maliķi, kā Bebrs teica!
bums 18.11.10
Vairis30 Tu tokš mans čoms Bebrs skaidri pateica ko darīt 20-00 sedas purvos ar makšķeri vai špiningu ?????

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs