atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Sedas purvs

sandis84 31.08.13
Sedas purvos kas ķeras ar????
primaats 19.08.13
????pa dīķiem kāds ir bijijs???
allekse 06.02.13
kads ledus stavokli var ar masinu bragat
Spriditis30 05.02.13
Ir ir ko darīt tur,neies jau te reklamēt visiem.
Tik jābrauc un jāmeklē kur ir asari.
exlim 05.02.13
sveiki! Kāds nav bijis Sedā? Ir kaut kas vai nav?
Spriditis30 07.01.13
Ir ir ko darit tur.Veči no Sedas puses tik velkā ašukus ārā.
audenieks 07.01.13
Kaut kā neviens neko nestāsta, laikam nekas neķeras!!!
Varbūt kāds kaut ko zin, vai ir jēga uz purvu doties asaru un līdaku meklējumos?
jorka 26.12.12
jā taisnība es 23 decembrī biju un ar švaki ņēma divas dabuju līdakas kas bija apaugušas ar melnajiem punktiem tātad guļ uz grunts, laikam bij pa aukstu laiks. Vairākas copes bij tādas ka pavelk metru un izspļauj ārā dzīvo negribīgi ņēma
cojs 22.12.12
tiko no copes,diezgan shvaki.6 asariishi neraksturiigi mazi sedai,divas lidakas,viens zemmers un viena 1,8kg.daudz copju uz lidakaam,bet domaaju ka taas bij sikaas lidacinas,jo bij tik skoshlata mazaa zivtina un vis.un uz lielaakas lidakas daudz deeles,tatad mazkustiigas pagaidaam sedas lidakas
cojs 21.12.12
sedaa celi iztiriiti,rit doshu atskaiti
flipers 21.12.12
Jā!Nu šajā ziņā Sedas purvs izceļas citu vidū!Galvenais nopērc licenci!A kā uz turieni tikt tas jau katra paša ziņā!FUI!
cojs 21.12.12
vakar veel lidz purvam nevareeja aizbraukt,nau tiiriits,bet apsaimniekotaajs teica lai zvanot shodien,varbuut beidzot bus traktoru sarunaajis
aijnis 21.12.12
Zinu ka vīri jau uz Burtnieku laiž un pats arī esmu bijis jau uz ezela, tikai cita. Ledus apm no 7 - 10 cm!
Spriditis30 20.12.12
Nu jā,tas tā varētu būt.Nu tik svētdien jābliež.
aijnis 20.12.12
Esmu dzirdējis ka sedā uz ledus jau divas nedēļas atpakaļ varēja kāpt.
Spriditis30 20.12.12
SUMINĀTI.
Nav kāds bijis Sedas dīķos,kā ar copi tur sastāv?
ratins21 08.12.12
vai SEDAS purva var tikt uz ledu
labvakar.
kads nav bijis seda tagad?
kaada cope?
sestdien biju ar kolegi seda. laiks jau nu loti prieceja. copes bija salidzinosi daudz,bet ar realizaciju gan ta pasvakak bija. spiningojam tikai pa aizaugusajiem licisiem. daudz bija mazas zemmera lidacinas. panema lidaka kura iztaisnoja vnk aki,bet ta jau mana pasha kluda ,jo bremze nebija precizi noreguleta. stradajam var teikt tikai uz gumijas zivtinam.
laba atputa un majas ari bija pa zivtinai ko panemt :)
Glamour 19.10.12
29171961

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs