atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Sedas purvs

je6ka 18.09.09
Kādam ir info par to, kas šobrīd norisinās ar copi šajā purvā ????
toms004 11.07.09
nu ja tad ta varetu but
orests 11.07.09
Cik sapratu ,tad pa kautkādiem blatiem.
toms004 10.07.09
pec manas info wecaja dala nedrikst kert un otkart sezona tika atklata tikai 1 jūlijā taka nu....
orests 10.07.09
Man viens paziņa no Valmieras lielijās ka šogad jau Sedas purvā izvilcis 138 līdakas.Viņš velkot kautkādā vecā purvā. Pats neesmu bijis,neinteresē.Ne asakas!
toms004 09.07.09
es personigi tur pa ziemu opereju gadas ta ka 5 min var 3-8kg savilkt asarus un smukus sakot no 300-700 800g coms uz pirma ledus vilka tad es vel ar blitku nebiju iemacijies.... diemzel
toms004 09.07.09
es pac isti nezinu uzraksti gogle -sedas purvs vaisedas dīki
aivisas 09.07.09
varbūt vari pateikt adresi kur var palasīt plašāk tieši par makšķerēšanu purvā???
toms004 09.07.09
var jau bez laivas ari pazina vienu vasaru pa niedrem bradaja kauko jau dabuja bet nu
toms004 09.07.09
nu ja palasisi interneta ir tada lieta ka drikst makskeret tikai saja vieta citas purva dalas nederikst ka mes tas saucam vecajis purvs un jaunais driks tikai taja kur laivubaze ar savu laivu iebraukt aizliegts nedrikst lietot benzina motoru drikst tikai elektro ziema atlauja maksa 2-2,5ls
aivisas 09.07.09
tā atļauja ir vajadzīga vinalga kurā vietā es makšķerēju vai tikai tajā vietā no jercēnu puses??
cik maksā pati atļauja bez laivas??
toms004 09.07.09
purvs ir apmeram 550hektari un katru gadu palielinas jo no sedas puses vel tiek rakta kudra un tuksas vietas tiek nopludinatas esmu bijis pie vecas suknetavas kas kolhoza laika sukneja udeni uz sedas upi kas tur metalu ui ui ui
toms004 09.07.09
taja karte sudigi saprast tur tas sanak -sedas lauku teritorijas vai kaucka ta
toms004 09.07.09
ja tu doma to kur sarkana bultina tad neee
skorpio 09.07.09
http://www.ezeri.lv/database/941/
šitas ir īstais ja?
toms004 09.07.09
ta vieta kur var nopirkt atlaujas un kur brauc ieksa atrodas valkas raj jercenu pag...
toms004 09.07.09
nu purva eksperts esmu es:D ziema regulari braucu medit asarus vasara esmu bijis tikai vienu reizi tad dabuju 3,5 kg lidaku... purva vajag nopirkt atlauju un iznomat laivu ja nem veco laivu tas izmaksa 8ls ja nem jauno tas maksa 10ls (tas cenas ir domatas kopa ar atlauju) nu man pazina tur tagad regulari brauc vinam tur stav sava laiva neko pratigu vins vel naw dabujis bet ja trapa kad lidakas ir rijiena var smuki pavilkt... tur ir lidakas asari karusas breksi...
skorpio 09.07.09
un pie viena arī kur īsti tas purvs ir,ka tur var aizbraukt no ceļa valmiera-rūjiena?
aivisas 09.07.09
vai kāds var konkrēti izstāstīt kas ir nepiecišams, izņemot makšķernieka karti, lai spiningotu sedas purva teritorijā? kāda speciāla atļauja vai kaut kas īpašs?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs