atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Sedas purvs

sirmais1992 01.01.16
purva var kapt virsu,un ka ar copi, kads ir bijis,
Spriditis30 27.12.15
Nu es gan ar kvadru personigi laizu no Sedas puses ieksa.Bedu nav....
Didzis33 15.11.15
No sedas puses ne tikai tev vajag laivu ,bet arii dzipu , jo dzips bus labaaks jo talaak iesi peec traktora.Leetaak buus no jeerceeniem
Labak no Sedas puses laist ieksa ,tur ir 0000eirio, a pie Kruta ECNA bankiera kurs zivis ieksa nelaiz(tik dirs ka zivis pasas vairojas)un zivis ir ka Volgas upe...

Spriditis30, 14.novembris 2015, 22:51


No Sedas puses ir pieejamas laivas?
Spriditis30 14.11.15
Labak no Sedas puses laist ieksa ,tur ir 0000eirio, a pie Kruta ECNA bankiera kurs zivis ieksa nelaiz(tik dirs ka zivis pasas vairojas)un zivis ir ka Volgas upe...
Arnoldinjs 13.11.15
Rīt pa lietu mēs laižam uz sedu tad redzēs kāda cope. Pagājušo sestdien 6kg 4kg un vēl visādas.
sirmais1992 12.11.15
Kads Sedas purva ir bijis,ka tur ar copi.
Ronijs 26.10.15
Kâ Sedâ ar copi? Ūdens vispār vēl ir?
romano 11.10.15
Sedā baigi zems līmenis,vardēm līdz jostasvietai:(
Sveiki.

Kādas atsauksmes par Sedas purvu?


Bijām pirms 2 nedēļam, tad tikai zemmēri ķērās, un pa klajumiem dažas mēra līdakas.
Spriditis30 20.09.15
Nesudzos gan par copi.No 7.00 lidz 16.00 par diviem 7 lidakas lielaka tuvu pie 3kg un parejas pie kilo.
Vakag jau tas vietas zinat....
Kris 19.09.15
Bijām šodien. Zemmēri, divi asarīši, 52 centimetrīga līdaka un 84 centimetrīga līdaka.
Ronijs 18.09.15
Kāds var padalīties, vai šeit ir laivu bāze, un ja ir, tad ar kādu kontaktu.
Paldies.
sigi 17.09.15
Asari ķērās gar lēpju malām vasarā uz ēdamgumii.. navajadzēja nekādu dārgo.. mazā tioga kalpoja godam.. tikai nevajag steigties ar ietīšanu, pakaitināt ilgāk to asari..
Dagins 17.09.15
O ... vecais labais rotiņš :)
Ja vēl kāda norāde, esmu gatavs uzklausīt.
Paldies čaļi!
mortelis 16.09.15
pēdējo reiz vis labāk strādāja zilā lapsa 3nr,sudrabota lapiņa,koši sarkana serdene.padsmit zemmēri un tika divi mēri

cojs, 16.septembris 2015, 22:49



es ar melno meppu metaju ar zemeri nejega bij un seklo vobleri
cojs 16.09.15
pēdējo reiz vis labāk strādāja zilā lapsa 3nr,sudrabota lapiņa,koši sarkana serdene.padsmit zemmēri un tika divi mēri
Dagins 16.09.15
Kādi būtu piemērotākie mānekļi Sedai?
Pieļauju, ka pamatā tās ir gumijas ... ir kādi ieteikumi par krāsām/izmēriem?
Paldies.
Kris 16.09.15
Nu jā.... Uz viņu tur nav ko iespringt, bet principā cerība ir! Pamēģināsim...
otinjsh 15.09.15
Sedas purvos zandartus arī var atrast? Pēc purvu info spriežot tur nav zandarti, bet pats neesmu nekad bijis. Kas ir bijuši, varbūt zin, vai tur viņi ir?

Kris, 15.septembris 2015, 11:22


Moins! Viens čoms stiklaci iecēla krastā pie Dakstiem špinierējot līdakas Sedas upē. Sanāk kādi 10km no dīķiem (tie ir savienoti caur upi ar Burci). Tā ka visādi var jau būt. Arī Babē ir dzirdēts gan par zaņģiku, gan par salati.....

Visādi jau brīnumi notiek, bet, ja domā gūstīt kaulainos šajs dīķos, tad nebūs īstā vieta man domāt.

o.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs