atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Atsauksmes par komercdīķiem

toms004 14.07.09
sodien zvaniju lai paintresetos par copes iespejam voldemara dikos lidz 18 gadiem es nederikstot makskeret viens pats (tas atiecas par dienakts gaiso laiku):) bez pieauguso uzraudzibas kautkads swiests!!! ko tad man senci visu dienu sedes klat kamer es makskereju:):):) ha ha ha ...
veins 13.07.09
Jā,piekrītu ir tādas vietas.
toms004 13.07.09
nu par to pasu udensrozi ir dzirdetas oi oi oi cik daudz nesmukas lietas un ne no viena vien.. sogad esmu bijis vairakas reizes ir bijis ka pec 5am stundam norma ir bijis ka pa 10 newar dabut neko pratigu bet nu lielaka dala par to udens nolaisanu ir baumas jo ja godigi daudzi kas brauc uz karpam neko pratigu par tam nezin un sajedz tikai tik daudz ka grubas vanskat ieksa...
texas65 13.07.09
Nekā personīga,bet vietām tā notiek!
veins 13.07.09
Nevisos,tas atkarīgs no saimnieka godīguma,dīķi kuru apmeklēju diezgan regulāri, saimnieks papildina trīs,četras reizes sezonā, ielaiž karpas no1līdz 5 kg svarā, pats to esmu redzējis,tākā cilvēks domā par savu biznesu.
aigaigars 13.07.09
... un labi vien ir ka nesanāk :)))
texas65 13.07.09
Komercdīķos ļoti bieži maina ūdens līmeni,tad augšā tad lejā:))) Tālāk domājiet paši:)))))))))
jacingers 13.07.09
Piekrītu, ka ir arī kas nemāk...... No pagājušā gada lasu Alberta dīķu mājaslapu ,spriežot pēc tekstiem un datumiem cik tur ir ielaistas karpas,vajadzētu būt tā,ka karpai garām nevar aizmest:))) Pats biju 3x reizes - pilnīgs Zero gan man ,gan apkārtējiem, sēdējām visu nakti un rītu, tika mainītas ēsmas un vietas ,tikai viena ap 1kg karpiņa,ne pa velti cilvēki ņirdz,kad vari piezvanīt kad gribi, vienmēr aizvakar būs ielaistas n-tās tonnas .......... "gaisa"
Tajā pašā laikā "Vaskos", "Ūdensrozēs", "Nagļos", "Šķaunes ezerā un dīķī" saimnieki vienmēr pasaka godīgi,kā ir ar copi.....Nevienu nelobēju, tikai vados pēc savas un paziņu pieredzes....
gapp 13.07.09
ir cilvēki, kam nesanāk... noķert to zivi...
skorpio 13.07.09
o-laba tēma! pats butu ar mieru aizbraukt uz kadu letaku diki vidzeme,pirms diviem gadiem cetrata bijām uz Burtniekiem,kur vienam viram ir karpu dikis-5ls no galvas,2kg par brivu un par katru nakamo2.5ls! ta nu pa kadam 4-5stundām viens dabuja tadu kilo karpinu,vel viens saka vilkt raudinas un barinat saimnieka kaķi,var jau but,ka vienkarsi nebija copes diena,bet var but,ka tur tikai kadas 4 karpas vien bij
jacingers 13.07.09
Ir komercdīķu saimnieki,kuri vienmēr saka,ka cope uz urrā,un zivis tiek laistas iekšā tonnām,bet finālā pat copes nav. Kāda ir Jūsu pieredze? Domāju, ka šādus dīķus vajadzētu publiskot, kā arī tos, kur labi ķeras.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs