Jā, es arī skatījos, kā nopirkt visiem atļaujas ar vienu maksājumu, lai nebūtu tik liela komisija jāmaksā. Bet beigās izrādās, ka tas tak tas pats, kas iepirkties ar karti veikalā ārpus robežas! Komisija no, piemēram, vienas dienas atļaujas (1 euro) nav vispār! Vismaz tā ir, ja maksā no Swedbankas Visa kartes.
Labs rīts!
Vai kāds var palīdzēt un pateikt vai atļaujas var nopirkt ar vienu maksājumu 4 cilvēkiem uzreiz? Skatījos pilet.ee bet neatradu tādu opciju! Paldies!
Mēs ar piektdien laižam uz Peipi,vēl nezinu uz 2-3 dienām ne zvejot,bet atpūsties ar makšķerēšanu pārmaiņus,un tas ir ļoti gaidīts pasākums mums ar kolēģiem.
aric56, 20.februāris 2013, 20:59
Jā būs cope un savilksi krietnu kaudzi - metīsi atpakaļ?
Ja es uz Peipi braucu nevis ar savu auto, bet ņemu piem., brāļa auto, kā ir ar pilnavarām? Vai vajag vai nē? Viens saka vajag, cits saka nē...Kā tur īsti ir? Nekur netā nevaru atrast infu.
Mēs ar piektdien laižam uz Peipi,vēl nezinu uz 2-3 dienām ne zvejot,bet atpūsties ar makšķerēšanu pārmaiņus,un tas ir ļoti gaidīts pasākums mums ar kolēģiem.
Vispār likums un kontrole ir dažādas lietas,likums ir jāievēro,kas attiecas par kontroli,tad robežsargi drīkst pārbaudīt jebkurā vietā,piem.izbraucot no "izkapts". Par tiem 5kg. ,liekas, copesnams sludināja.
Nekā personīga,bet lasot forumu nedēļas 3 atpakaļ visi plātijas ,kam mums maisi zivs,ņemam tik cik vajag un te re atkal visiem ir prieks par saķertiem maisiem un jau plāno kopejo izrāvienu...interesanti,ļoti interesanti ir tie zvejnieki...Ne asakas