atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Pērk/Pārdod

IngEih 27.feb
Pārdodu mazlietotu komplektu: Daiwa Powermesh Baitcast Jerk- divdaļīgs, 1.95 m, tests 60- 120 gr. Spole Abu Garcia Revo Beast 41 Left, pārnesums 5, 8. Komplekta cena 250 EUR. Pārdodu tikai kā komplektu.
Egus 27.feb
Kādam nav piedāvājums vecajam etrex ? ;) Paziņam ir vēlme iegādāt, pēc šīm miglām Peipusā !

divrocis, 27.februāris 2024, 07:44

Sveiks. Varu piedāvāt etrex 20 vai oregon 450
t. 29262913
kikizozo 27.feb
divrocis [27.feb]: Kādam nav piedāvājums vecajam etrex ? ;) Paziņam ir vēlme iegādāt, pēc šīm miglām Peipusā !
Es ar google maps esmu braucis pilnīgā tumsā Lielupē. Kur problēma?
divrocis 27.feb
Kādam nav piedāvājums vecajam etrex ? ;) Paziņam ir vēlme iegādāt, pēc šīm miglām Peipusā !
Skrasts 27.feb
Labrīt! Vēlētos iegādāties sev pirmo eholoti. Meklēju kaut ko vienkāršu iesākumā, mazbudžeta variantu.
Varbūt kādam krāj putekļus un netiek vairs lietota kāda no vecajām paaudzēm ar mazo ekrānu?
geex 26.feb
Abu Garcia Revo Best 41-HS-L
Lietota, apkopta, parādijās defekts, brīvgaitu nevar saregulēt, kaut kas ar pievilcēju. Gan jau kāds ar taisnām rokām var salabot.
100€, cena nav akmenī kala
Vilnis62 26.feb
Tur uz šitā pamata mož i fīderu(3,6-3,9)var lētāk dabūt!:))
Vilnis62 26.feb
Man jau tie Alsviķi tuvāk, ja tur vēl kautkas notiek. :))
Vilnis62 [26.feb]: davidsonsd [8:11]: Tev veikalu pietrūkst,ss nedarbojas,feisbuks uzkāries...vai gribi par brīvu un ar piegādi...? Un lai vēl plēve uz ručkas....Tevi sauc Tvaika iela 2

Rozish, 26.februāris 2024, 08:27

Aha, adresi zini. Laikam pats tur esi regulārs klients.
Ciemos sauc ;)))
Vilnis62 26.feb
davidsonsd [8:11]: Tev veikalu pietrūkst,ss nedarbojas,feisbuks uzkāries...vai gribi par brīvu un ar piegādi...? Un lai vēl plēve uz ručkas....Tevi sauc Tvaika iela 2

Rozish, 26.februāris 2024, 08:27


Aha, adresi zini. Laikam pats tur esi regulārs klients.
Rozish 26.feb
davidsonsd [26.feb]: Tev veikalu pietrūkst,ss nedarbojas,feisbuks uzkāries...vai gribi par brīvu un ar piegādi...? Un lai vēl plēve uz ručkas....
Tevi sauc Tvaika iela 2
Tev veikalu pietrūkst,ss nedarbojas,feisbuks uzkāries...vai gribi par brīvu un ar piegādi...? Un lai vēl plēve uz ručkas....
Labrīt. Tirgojās Praktik 6M. Bonusā unibox un oriģinālais pludiņs. Bildes varu nosūtīt privāti. Cena 150€.
Rozish 26.feb
davidsonsd [25.feb]: Rozish [Vakar]: velos pirkt feeder 3.30-3.90, 60-80 gr 50 eur +-Tev veikalu pietrūkst,ss nedarbojas,feisbuks uzkāries...vai gribi par brīvu un ar piegādi...? Un lai vēl plēve uz ručkas....
Ja nav ko piedāvāt tad turi muti ciet
Rozish [25.feb]: velos pirkt feeder 3.30-3.90, 60-80 gr 50 eur +-
Tev veikalu pietrūkst,ss nedarbojas,feisbuks uzkāries...vai gribi par brīvu un ar piegādi...? Un lai vēl plēve uz ručkas....
Rozish 25.feb
velos pirkt feeder 3.30-3.90, 60-80 gr 50 eur +-
Okergle 23.feb
janexi [22.feb]: JK7 [Vakar]: janexi [10:26]: Sveiciens!
Varbūt kādam ir vecais DAIWA SILVER CREEK SEATROUT 2.90m vai 2.70, 8-35g, ko nelieto???
Var piedāvāt arī ko citu līdzīgos parametros.
Paldies!Man ir daiwa sea trout hunter, 3.05, 10-40 ar nolauztu ručku, ko iespējams var salabot! Spoles turētāja vieta ir vesela, spice ir vesela! Kāts izmantots dažas reizes!:)

Varbūt Tev der spice?Man ir salauzts ļoti līdzīgi Tevis aprakstam. Spice man ir vesela, tāpēc gribu atrast tādu pašu. Ļoti patika tas kāts, bet LV tādu vairs nevaru atrast veikalos.uz
Uzjautā Bumam,viņš uz visādiem remontiem meisters
Kuha 23.feb
Labas lietas par vēl labākām cenām!

1. Smuks un labs foreļu kāts. Jauns.
Team Salmo Powder. 198 cm, 2-8 g. Cena 50 EUR.

2. Teleskopiskais foreļu kāts. Lietots, labā stāvoklī.
Daiwa Tele Lite GF-180L. 180 cm, 4-14 g. Cena 20 EUR.

3. Kvalitatīvs, pamatīgs un jaudīgs kāts. Lietots, labā stāvoklī. Derēs lielām zivīm, arī lašiem un samiem. Vai arī gruntenei. Akcija patīkama, neskatoties uz lielo testu.
Balzer Edition Magic See Jigger 125. 305 cm, 25-125g. Cena 55 EUR. 40 EUR.

4. Nopietna, kvalitatīva, jaudīga spole . Lietota, tikko veikta apkope, nomainīti trīs gultņi.
Balzer Metallica 740 Heavy Spin. 7 gultņi. 5,2:1. Cena 40 EUR.

5. Laba un jaudīga spole gandrīz par velti. Jauna, ar rezerves kaseti.
Crivit Spining Reel 3000S. 5 gultņi, 5,2:1. Cena 30 EUR.

6. Forelista groziņš- soma. Jauna. Nelietota. 10 EUR.

Bildes – sludinājumos. Zvaniet- Juris: 26558870.
JK7 23.feb
janexi [22.feb]: JK7 [Vakar]: janexi [10:26]: Sveiciens!
Varbūt kādam ir vecais DAIWA SILVER CREEK SEATROUT 2.90m vai 2.70, 8-35g, ko nelieto???
Var piedāvāt arī ko citu līdzīgos parametros.
Paldies!Man ir daiwa sea trout hunter, 3.05, 10-40 ar nolauztu ručku, ko iespējams var salabot! Spoles turētāja vieta ir vesela, spice ir vesela! Kāts izmantots dažas reizes!:)

Varbūt Tev der spice?Man ir salauzts ļoti līdzīgi Tevis aprakstam. Spice man ir vesela, tāpēc gribu atrast tādu pašu. Ļoti patika tas kāts, bet LV tādu vairs nevaru atrast veikalos.
Iebrauc eholotes, varbūt var pasūtīt?

Visādi citādi internets rāda, ka Ukrainā ir daudz! Varbūt var kādam pajautāt, lai atved, kas regulāri braukā!

Tāpat UK!
janexi 22.feb
JK7 [22.feb]: janexi [10:26]: Sveiciens!
Varbūt kādam ir vecais DAIWA SILVER CREEK SEATROUT 2.90m vai 2.70, 8-35g, ko nelieto???
Var piedāvāt arī ko citu līdzīgos parametros.
Paldies!Man ir daiwa sea trout hunter, 3.05, 10-40 ar nolauztu ručku, ko iespējams var salabot! Spoles turētāja vieta ir vesela, spice ir vesela! Kāts izmantots dažas reizes!:)

Varbūt Tev der spice?
Man ir salauzts ļoti līdzīgi Tevis aprakstam. Spice man ir vesela, tāpēc gribu atrast tādu pašu. Ļoti patika tas kāts, bet LV tādu vairs nevaru atrast veikalos.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs