atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Nabas ezers

Benito 28.07.17
Sveiki! Vai var kāds pastāstīt kā šobrīd ar baltajām zivīm mazajā Nabes ezerā? Ir doma nākošajās brīvdienās aizbraukt uz brekšiem pasēdēt.
agnisk 20.07.17
Par zandartiem runājot: cik esmu runājis ar vietējiem copmaņiem, tad zandartu daudzums ezerā esot atkarīgs no ūdens līmeņa Ventā. Neņemos spriest vai tā ir, laikam jātic vietējiem.
Bet ūdens līmenis Ventā šovasar ir augstāks nekā parasti.
coperis14 20.07.17
ja grib copēt Nabīte tad ir jāzin vietas,bet uz balto zivi praktiski visur var dabūt tikai vismaz vienu dienu jābaro un otrā kaut ko labu var dabūt,un par Zandartiem runājot tos labāk no laivas,barības bāze viņam ir liela,esmu mētājis un palicis bez zandarta,tik cik uznāk zīmulis līdz no dziļuma,bet zivis tur ir un ļoti labas.
waffenss88 20.07.17
Vakar biju ezera ap 19:00 atradu smuku liciti netal no krasta zivis tur ganījās un lekaja uz visam pusem skats labs mazie skida uz visam pusem lidz tumsai nosedeju visus savus maneklus izproveju cope neviena.

sandis88, 20.jūlijs 2017, 11:06

tā mēdz gadīties.. :D :D
sandis88 20.07.17
Vakar biju ezera ap 19:00 atradu smuku liciti netal no krasta zivis tur ganījās un lekaja uz visam pusem skats labs mazie skida uz visam pusem lidz tumsai nosedeju visus savus maneklus izproveju cope neviena.
copmans22 19.07.17
agnisk [19.07.17]: copmans22 [13:47]: Kokosins [Vakar]: Sveiki kas notiek Nabite ar zandartiem ir kads kko sogad izvilcis?Tur vispār kko var uz spini noķert izņemot šķiltavu izmēra asarīšus?? :DTā gluži nav! Aizpērn rudenī tur tiku pie savas lielākās līdakas
Nee nu protams ja to ezeru paziist tad noteikti var tikt pie kāda zandarta bet ja domaa ar gtunteni noteikti ar laivu buus jālaižas iekša ;)
agnisk 19.07.17
copmans22 [19.07.17]: Kokosins [Vakar]: Sveiki kas notiek Nabite ar zandartiem ir kads kko sogad izvilcis?Tur vispār kko var uz spini noķert izņemot šķiltavu izmēra asarīšus?? :D
Tā gluži nav! Aizpērn rudenī tur tiku pie savas lielākās līdakas
Bija doma uz grunteni pasedet uz zandarteliem vai ta ta ir ka nekas tur nekozas?

Kokosins, 19.jūlijs 2017, 13:57

Tā nevar būt,eksperimentējot ar mānekļiem,to izmēriem un dūšīgi daudz mētājot noteikti pie kādas mēra zivs var tikt.Man tas ir pierādījies.Ok?!
Kokosins 19.07.17
Bija doma uz grunteni pasedet uz zandarteliem vai ta ta ir ka nekas tur nekozas?
copmans22 19.07.17
Kokosins [18.07.17]: Sveiki kas notiek Nabite ar zandartiem ir kads kko sogad izvilcis?
Tur vispār kko var uz spini noķert izņemot šķiltavu izmēra asarīšus?? :D
Kokosins 18.07.17
Sveiki kas notiek Nabite ar zandartiem ir kads kko sogad izvilcis?
copmanis777 04.07.17
Sveiki, vai tiešām nabē tik smagi iet? Neviens nekadu atskaitīti neieliek. Bet varbūt kāds zin, kas ar brekšiem, līņiem,karpām, karūsām notiek? Es nakam ned lidoju uz Larviju. Un gribēsies mazliet pasēdēt, pameditēt.:-)
gugumons 29.06.17
Man piemēram toč neķeras Nabītē nekas,jo vienkārši neesmu tur bijis sen:) bet vispār šobrīd mazajā jābūt labai copei
coperis14 27.06.17
Visi tik kluse,tik traki ir kad nekas neķeras?
Jotajs 11.01.17
Sveiki! Var kāds padalīties ar info par nabes ezeru?
Gribētu sestdien paraustīt!!! :D
serzio 08.01.17
ledus itka ir!Bet cik droš nezinu,vakar,braucu garam neviens vel nesēdēja
Gulbis11 07.01.17
Sveiki,Nabē kāds provējis?, ka ar ledu, droš, vai vel jaciešās?
coperis14 18.12.16
nav ledus,džeki vakar ar laivu deva virus
Garais20 18.12.16
Sveiki var kāds sročna pateikt ir ledus vai nav? doma fiksi saķert dīķi karusas un aizlaist pedejo x uz dziivo. itkā jau nevajadzētu būt ledum
bonis78 02.10.16
KAS AR BREKSHU ZORU NABE?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs