atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Par ko gribam lasīt CL žurnālā nākošgad?

guntis1259 01.03.10
Vairak butu kautkas pamacos!!
GaBe 20.12.09
Zurnals ka jau zurnals ! Tik cena bik pa dargu - un saturs tuvu 0 ! kaut kaadu biezo kaklu lergas kaa shim iet cope - neinterse ! Un viss prejais ir 1001 nakts pasakas !
Vairis30 17.12.09
Es tomēr pieturēšos pie principa - apskaties, ja kas interesants - nopērc. Es saprotu arī izdevējus, ja nebūtu reklāmdevēji, tad prese vispār neiznāktu. Bet atvainojiet, MANS NAUDAS MACIŅŠ man ir tuvāks un atvainojiet cien. izdevēji, tie bonusi ir kārtējais triks kā pievilināt patērētēju!!

Šoreiz ne uz manu rēķinu!
gapp 17.12.09
Kaut kā bik sāk kremt, ka aptuveni 1/3 no žurnāla apjoma vienas vienīgas reklāmas :/

Un principā arī ļoti daudzi raksti vērsti uz produktu/pakalpojumu reklamēšanu...

Nākošajam gadam abonēju, bet ceru sagaidīt ko saturīgāku.
Vairis30 17.12.09
Zans, ja saproti krieviski, meklē netā , piem youtube, ieraksti krieviski un skaties vesels
zans 17.12.09
Man gribētos copes lietās redzēt vairāk aprakstītas dažādas tehnikas, bija nesen sakarīgs raksts par balansieriem. Kā arī varētu vairāk dot dažādas sistēmu siešanas shēmas, mezglus utt. konkrētiem pielietojumiem. To sadaļau par kāda makšķernieka pieredzi žurnāla sākumā noteikti vajadzētu saīsināt, jo reti kuru rakstu varu izlasīt līdz galam paliek garlaicīgi (pārāk liels "ūdens").
bums 16.12.09
Vieplīīī kādas Tavas vietas Rīgas hes u.t.t GPS Punktus v studiju !!!!!!!!!!
pro200 16.12.09
Nē, es domāju, kā vienu no variantiem - Lielupes labais krasts 28 km! Piebrauc nosacīti "ekspertu" grupa un copē! Beigās izvertejums! Ventas krasts, jebkurs ezers, utt! Ne jau savas piebarotas vietas - nākat paskataties, kur un kā es ķeru!
Es domāju, ka tādā veidā varētu attīstīt citu domāšanas veidu - nevis, kā vienā mums visiem zinamā kanalā - 100 pludi uz kvadratmetru! un 10 laivas ar airiem ķeras airējot! Lai gan 100 metrus tālāk ķeras nesliktāk! Tikai ar auto nevar piebraukt pie paša krasta! Un tā jau ir problēma - daudziem!
urmaas 16.12.09
vieplis
es zin ka Tu tā vari.tik ne ar savām vietām!:DDD
vieplis 16.12.09
Phe! Es gan visu par velti izlikšu.
:DD
bums 16.12.09
Notrūka nets turpinājums frāzei
Ja kādam parādīsi vietas tad pats uz turieni vari vairs nebraukt
bums 16.12.09
Urmas
ar zivīm ir tā pat ,kā ar sēnēm
urmaas 16.12.09
Bums
ir vietas par kurām pat viņiem maciņi par plānu lai es tās atklātu!:DDD
kaut ir daži subjekti kuriem galīgi PO par to kas notiks pēc tam.ka tik pazīmēties!:(
bums 16.12.09
Informācija un informēšana ir bizness kurš maksā naudu Lai es atklātu savas vietas ? /tas maksā lielu naudu vai graudu/ :DDDDDD
bums 16.12.09
Kamēriņam CL nebūs prātīga blice kurai cope ir profesija nikas nenotiks .Tai brigādei ir jāķer zuves latvijas ezeros un jādod rekomendācijas ar konkrētiem priekšlikumiem Bijām tur un tur ķerām uz to un to ezera dziļumi tādi un tādi barība tāda un tāda lomi šitādi vai nekādi kas vainīgs u.t.t Es domāju ka CL un zivju fondam ir pietiekoši naudiņas lai tādu blici savaņģotu.Savādaķ tos marlinus apnicis ēst
urmaas 16.12.09
un tad tās norādītās vietas "nemanot" pārvēršas par kolektīvajām dzertuvēm.rezultāts jau zināms-ATKRITUMU KALNI utt.protams daudziem būtu daudz interesantāk tu atrast brīvu pleķīti.
p.s.es nu gan negribētu savām copes vietiņām tādu perspektīvu!!!
pro200 16.12.09
Es domāju, ka labs variants ir kā "diologi o ribalke" raidījumā - konkrēti bijām tur un tur, ķēram zivi tādu un tādu - īss raksturojums, šodien labāk ņēma uz slieku, vai šodien strādāja rotiņsš tāds un tāds. Vietējie teica, ka ......! Atskaite par copi - utt!
Tas es domāju daudziem būtu daudz interesantāk!
legionars 16.12.09
Piekritīšu lielākajam vairumam lasītāju,ka biezo
makšķerēšana tālās zemēs arī man galīgi neinteresē!!!!!Tā vietā varētu katrā numurā ņemt atsevišķu zivteli,kura apdzīvo mūsu ūdeņus un pamatīgāk aprakstīt,kā to labak coppēt,ar ko piebarot u.t.t
mirtins 15.11.09
:D pa ilgiem laikiem nopirku žurnālu:D Sori, bet nekas nav mainījies, tobiš arvien skumjāk un skumjāk. Intervija bija forša, NG ir ok... viss... pārējais vai nu sviests, vai plaģiāts. Nerunāju par mušām vai karpām, o tā neko nesaprotu. Reportāžu nav, analīzes nav... nekā nav....
urmaas 15.11.09
:DDD

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs