atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Par ko gribam lasīt CL žurnālā nākošgad?

bums 10.11.09
Ja lieku roku uz sirds Atzistos ,ka šogad nēsu pircis CL
Tekoši pērku Ribolov un,, Ribačte c nami ''ar video disku pielikumā .Pāris reizes pirku ,,poplovok'' bet ari negāja pie sirds.Laikam jau vecums un smadzenes automātiski atsijā pelavas no graudiem.Nekā personīga CL :))
Bosik 10.11.09
Nu naakamajam gadam CL nepasuutiishu...nepatiik ka publicee bildes ar kokos pakaartaam karpaam...:(
andzha14 10.11.09
piekritu automeistaram
jurciks000 10.11.09
Jā tie raksti- A, tur kaut kur tālumā, tāda un tāda cope-NEINTERESĒ.
AndisN 10.11.09
Es labāk palasu "Ribačte s nami''2,5 reizes biezāks un interesantāks.un maksā tik biku dārgāk par CL.Tās tik manas domas.
antons12 10.11.09
Piekrītu, ka mums ir pašiem daudz foršu ūdeņu un zivju, kā arī problēmu ar to noķeršanu un visu ap to... Latvija ir maza, bet skaista un pagaidām vēl ūdeņiem bagāta... Es neabonēju to tikai šo stulbo ārzemju aprakstu dēļ... Ne uz Volgu, ne uz Ameriku netaisos.. CL būtu labāk rakstījusi par to, ko un kā, bet nevis "...vot TUR....". A tā žurnālam nav ne vainas.....
Tieši tā,piekrītu bums !Nevis pastāstīt,kā naudīgi veči apbraukā copes vietas ārzemēs !Jeb nu paši vēl uzraksta,saliek foto,un saņem honorāru pa nekam nederīgu rakstu - tikai aizpildīta vieta žurnālā !
bums 10.11.09
ļoti imponē krievu copes žurnāli ar meisteru darinātām lietām, idejām .It sevišķi mazais Ribolv Ja CL Vismaz atvēlētu vienu stūrīti copmaņiem šādai lietai būtu intresanti papētīt.
veezis 10.11.09
Aicinu visus CL lasītājus izteikt savas vēlmes un ierosinājumus, lai žurnāls jaunajā gadā kļūtu vēl interensentāks, vēl aizraujošāks.
Rakstiet par ko gribat lasīt, ko redzēt un uzzināt.
Ņemsim vērā ikvienu ideju un savu iespēju robežās centīsimies apskatīt žurnālā Jūsu ieteiktās tēmas.
Savas domas sūtiet man uz redakciju virma@lilita.lv
Vēlu visiem veiksmīgu copi un saudzējiet sevi!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs