atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Brasla

urmaas 06.12.09
chiga83
tik nebrīnies ja tevi kāds no copmaņiem upes krastā "nopērs".jo tu izbazūnē ne tikai vietas kur pats 'makšķerē,bet ari citu copmaņu vietas.un mans domāt kad tie citi nav īpaši priecīgi!
kapracis 06.12.09
chiga83, tad tik dalies uz nebēdu un nebrīnies, ka pašam neķeras vairs un pilna upmala ar citiem ļaužiem.....
saki, ka brauc mājās lamādamies. bet izstāsti cik jauki gāja copē, un nākamajā dienā būs klāt.un vēl ar citiem kolēģiem....
chiga83 06.12.09
Un te izpaužas īstā latvieša daba, ka tik kautko noslēpt (paturēt sev).... man neko nav žēl pastāstīt un apmainīties ar info... Nekā personīga...
chiga83 06.12.09
tā zivs vēl jāmāk noķert ar vietas zināšanu vēl nepietiek... Cik bieži redzēts ka Rīdzinieki atbrau c un domā ka tulīt būs... hu.u!!! brauc mājās lamādamies 'tut ribi toč ņetu'....
kapracis 06.12.09
''turi muti''- /I.Līdaka/
spārnotais teiciens, kurš pretendē uz gada citātu:))
GaBe 06.12.09
Jus ka meitenes jej bogu - vel aiz matiem praustiet viens otru
kapracis 06.12.09
Romanich, kāds sakars te ar rasismu? tu tiki konkrēti uzrunāts no manas puses? neviens sakarīgs forelists vai vienkāršs copmanis nepiemin konkrētas vietas publiskā telpā. ja tev tas nepielec, tad diez kas jau nav....ja tev patīk mīcīties ļaužu baros, kā ziemā Buļļupes kanālā, tad mīcies. pats varbūt esi ievērojis kādu cūkkūti pēc sevis atstāj tie bari.
Rolis 06.12.09
kapraci mēs jau tevi nesaucam par stulbu tāpēc nevajag arī citus par tādiem saukt.
Ja tev dzīvē ir grūti tad nevajag savu neveiksi vai neapmierinātību izgāst uz apkārtējiem.
Rolis 06.12.09
un cik stulbam ir jabut lai kritizētu citu cilvēku domas,dalīšanās pieredzē copē utt. ?
Rolis 06.12.09
cik noprotu tu esi tāds viens no tiem rasistiem. es arii varu pateitk tev konkrētu vietu.un es jau rakstiiju no ietekas gaujā un uz augšu.
kapracis 06.12.09
cik stulbam ir jābūt cilvim, lai stāstītu par savām veiksmēm mazā upelē, vēl norādot konkrētu vietu....Lai nākamajā dienā aizbraucot tur, vairs nebūtu brīvas vietas pašam pie ūdenskrātuves. Uzskatāms piemērs-pāris gadus atpakaļ Olte sabildēja Braslas copi. Nākamajā dienā jau bija pilna upe ar Rīgas krieviem....pat ar visām ģimenēm.
chiga83 05.12.09
smags rotiņš...
Rolis 05.12.09
es sodien izmēģināju visu.sākot ar agli nr.2 dazādu krāsu,longet lapiņas,lielakus rotiņus,šūpiņus sudraba un kapara krāsā un beidzot pat ar vobleriem. bet nekā.
Rolis 05.12.09
un uz kaa tad ņēma?
chiga83 05.12.09
taimiņš, es biju dziļāk uz aizsprosta pusi...
Rolis 05.12.09
biji lejpus udenskrātuvei netālu no ietekas gaujā. kas tad tev pieteicās?
chiga83 05.12.09
kurā vietā biji? es a biju vienu copi redzēju, pat paturēju bet šis pie krasta paņēma ņitku....
Rolis 05.12.09
Šodien visa diena Braslā.Nevienas copes.Tukšums.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs