atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Venta, cope praktiskā

serzio 11.02.16
Pienaca zinja,ka pie Kuldigas vimbas paradijas
Stulba doma)))
kas Ventā tagad darās? sestdien ar mikrodžiigu kaut ko mēģināt būtu stulba doma?
coperis14 02.02.16
http://www.yr.no/place/Latvia/Kuldigas/Kuld%C4%ABga/long.html
par ledu var nesapņot,vienīgais par copi no laivas,ja izies ledus un būs normāls līmenis un nenāks draza leja
Markuss 01.02.16
Cik laika ziņas sola tad pec 2 nedeļam atkal bus sals lidz -17 gradiem un vairak ka nedeļu sola. Bet nu nevar jau zinat vai ta bus.
vento 31.01.16
Nu ko Venta būs atbrīvojusies no ledus, šodien pie Ventspils vel bija sastūmies ledus. Bet tas jau drīz izies un varēs atkal meklēt vasaras makšķeres :) . Ne asakas !
skats šodien zlēkās - ledus gabali un zāļu kaudzes plūst uz leju pamatīgā procesijā. žēl ka maz gaismas un vēl mazāk fočuka līdz, pareizāk sakot - nemaz. iztēlē norāvu 3 sistēmas un devos tālāk.
pie baržām piebraucu - uz leju 4 tupēja rindā pa vidu un viens izlūks klīda - izskatījās, pat sausām kājām, tā kā šodien vēl ok.
uz augšu nevienu nemanīju, tur migla.
spinieris 26.01.16
Šogad vispār ledus nesaprotams. Biezums mainās ik pēc dažiem metriem un visur tā ir.
juliuss 26.01.16
Nu re - vismaz kaut kāda nojausma par ledu Ventā)).
spinieris 26.01.16
Man nekas nepaveras, bet cik dzirdēju, ja vēlies paļunčāties, tad uz priekšu. Vispār izskatās dažas dienas atlikušas
juliuss 26.01.16
spinieris. Un, kāds skats paveras no Tavas mājas loga Ventas krastā?????
spinieris 26.01.16
Paskaties ārā pa logu!!!!!!
runcis07 26.01.16
Kas Ventspilī ar ledu? Gribas kādu stinti noķert.
dregis 24.01.16
iesit apesin 5 reizes pa kasti
skiperis 24.01.16
Ko jūs vīri braucat virsū Mini_me, viņš dienesta cilvēks un pakļauts pavēlēm. Copēt var tikai no dienesta brīvajā laikā un ja ko šeit ieraksta, tad ņemiet par labu. Kurzemnieki šerpi vīri - abi ''ventišs''dzivo upes krastā, bet ecējas... ;)))
vento 24.01.16
Žēl bet laikam zemledus cope Ventā ar šo atkusni šogad beidzas. Ja vel solītais lietus uzlīs rīt, tad arī rīt ziemas sezonu beidzu. Ne asakas !!!
ansis21 24.01.16
ko jūs divi klaču /vīriņi/ tergājat.
apelsins 23.01.16
Es arī dzirdēju, ka Mini_Me lāgā. Pie vainas droši vien kāds alko vai tas šausmīgais provinciālisms, kas gan mazāk ticams.
Prozit, par copi!
Robchiks 23.01.16
Mirror, vo tu ir Ventish iists- nejauks, iigns , negatiivs, ar Aivar karog rokaa.
Apelsiins ir original ventish un vinsh Ventaa copee 10 x biezhaak ne kaa tu, un kjer un saprot un maaak.
Es sekoju tavam noraadiijumam un peec 30 min mauc uz Peernav. Pis to AivarLand un viss vinj gochinjs.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs