atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Burtnieks

Līmenis ir augstāks ne kā parasti bet tas jau netraucē copēt un vēja ziņā būs pagrūtāk bet es braukšu...
edgaa 30.04.10
Kādas ir izredzes spiningot Burtniekā, ja windguru sola vēju 7 m/s? Nav vējš par stipru? Kāds uz doto brīdi ir ūdens līmenis? Cerams, ka ir samazinājies kā pirms divām nedēļām, kad līmenis uz aci likās aptuveni 2,5m virs līmeņa.
edgaa 28.04.10
arsiks 28.04.10
Burtniekā taču var ar iekšdedzes dzinēju no 1.maija,jeb esmu ko palaidis garām????
edgaa 23.04.10
Sedas laivu bāzē biju divas reizes (braucot pa Valmieras Rūjienas ceļu), bet kā blakussēdētājs mašīnā, un atceros, ka bija neliels čakars tur nokļūt, jo norādes nebija. šogad sezonu sanāks atklāt bez iepriekšējā šofera, tāpēc jautāju, jo pa tiem meža ceļiem agrā rīta stundā negribētos nomaldīties un nokavēt sezonas atklāšanu :) Cik saprotu, tad visērtāk ir braukt pa Valmieras - Rūjienas ceļu un pilsētā Oleri pa kreisi, un kā tur tālāk pa meža ceļiem? Kādām norādēm sekot?
Brusis 23.04.10
Tā jau ir,bet ja cilvēks nav bijis,vienkāršāk aizbraukt.
jeeska 23.04.10
Brusis
Tur nesanāk gadijumā vēl lielāks līkums?
Brusis 23.04.10
Edgaa.Valmiera-Vecate-Sēļi-Rūnas tilts pār Rūju un sāc skatīties pirmo izbraucamo ceļu pa labi.Pa labi tek Rūja pa kreisi Seda.Pie bāzes gandrīz savienojas.
jeeska 23.04.10
Sedas laivu bāze-27874102
Var braukt arī caur Silzemniekiem, bet ceļš ir sūdīgs, ja vispār izbraucams. Tad labāk no otras puses caur Oleriem-tur kādi 60+ km no Valmieras
orests 23.04.10
Laikam jau nekur pa taisno netiek?Es pagājušo vasaru braucu caur Oleriem,baigais līkums.
edgaa 23.04.10
Kā vislabāk atbraukt līdz Sedas laivu bāzei no Valmieras puses?
Moš kādam ir arī aizķēries Sedas laivu bāzes saimnieka mob.tel.?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs