atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Pededze

..Aivis.. 20.07.12
Ir Pededzē foreles, tikai augštecē maziņas(ar izņēmumiem!! ),posmā starp Mālupi un Jaunannu ir arī kuplāki eksemplāri, tikai ne jau svētdienas makšķerniekiem, pie īstajām vietām nav ne piebraucamo ceļu, ne makšķernieku taku, ir koki, krūmi, strauji, akmeņaini posmi, kas mijās ar līkumiem,kuros ir padziļi atvari....ar skaistiem ašukiem.....:)

Lai tiktu pie foreles pededzē, pie tā ir cītīgi jāpiestrādā, jo maz ir to nepieejamo posmu, kur nav bijuši ,,elektriķi,, vai tīklotāji!!
.
vaivads 20.07.12
Tu ja noķertu rekord foreli visai Latviaj pateiktu kur noķēri? TIk pat labi varēja pateikt ka Gaujā un lai visi brauc uz turieni
milijonas9 20.07.12
Upe tiešām ir sačakarēta, bet jautājums par foreli nomoka arī man. Tur tak latvijas rekords, ja nemaldos noķerts.
biomasters 20.07.12
Muldoņas!
Bralitis 20.07.12
Nav zivju Pededzē ....... kā Sulla teica NAV :)))))))
Ruu 19.07.12
mazie sapaleeni arii ir:)
Karlis_K 19.07.12
Pededze? Nē nav dzirdēts ka tajā vispār būtu foreles, lēna un aizaugusi upe, līdakās kā reiz!
plakenes 19.07.12
Nee.. Tuksha, izkaasta, HES upe... :)
Ezerkrasts 19.07.12
Nē. :)
biomasters 18.07.12
Vai Pededzes augšpusē var tikt pie kādas mēra forelītes!? Paldies par atbildi!
zops 06.12.11
Ja kas-Karēlijā
seinass 06.12.11
kur tā upe atrodas???
televiks 06.12.11
Vienmēr, un visur vislabāk ir bijis uz naktssliekām..... Vismaz Aiviekstē.... un visādi tur fileji nekad nav labi strādājuši.... Un kā te dažs labs mēģina uz bušu sistēmam un garnelēm - Aviekstē galīgi garām....
mjuniors 05.12.11
Kā ar vēdzelēm!? ir kāds bijis!? es šogad tik vienu knapmēru dabūjis, izmērs: kabatā varētu paslēpt :)) (iespējams izmērs atbilstošs kā jau iesācējam)
mrplix 26.09.11
Šosestdien, svētdien no Litenes nošļūcām kādus 15 km uz leju. Neesmu tur bijis citreiz, bet pēc krastiem spriežot, ūdens līmenis zemāks nekā parasti - katrā ziņā ļoti sekla - citur pūsli dabūjām stumt. Straumes praktiski nav. Katrā otrajā metienā voblerim kārtīgs zāļu kumšķis līdzi.
Par zivīm (līdakām) gan ļoti nevar sūdzēties, tik par izmēriem. 2-atā 6 izvilktas + 3 nerealizētās copes. Visas tādas ap mēru. Paņemtas mājās 2 lielākās - 1kg, 1.4kg.
Bet vispār interesanta upe (tik tās zāles...) - citreiz būs vēl jāapciemo.
mjuniors 26.09.11
kādi rezultāti vispār šogad?? man kaut kā diezgan čābīgi.. braucu un liekas ka izslaucīta upe.. un ļoti maz ūdens līmenis... liekas , ka 90% brienama upe.. :(, kurzemnieki noteikti nesapratīs, jo tur viņi slīkst.. teikšu nedaudz jocīgi paliek, jo vienā žurnāla redzēju kartes prognozes par ūdens daudzumu un tur bij minēts, ka Latvijā ar līdz 30.g. ūdens būs ievērojami mazāk..
klops_G 12.05.11
Nu ja tāds ir grāvis! :D No Lejasstradiem uz leju kārtīga upe- līkumota, seklumi mijās ar ļoti dziļām bedrēm. Zinu, ka tur ir daudz labu vēdzeļu vietu, līdaku arī pietiek :)
Girtens 12.05.11
Bet kā pa vidu starp Lejasstradiem un ieteku?? Kāds zin stāstīt, garāmbraucot tāds grāvis vien likās. Un nostūris arī skaists :)
kekss 11.05.11
Girtēns, Pededzes lejas gals jau ir liela un dziļa upe (relatīvi, ar ko protams salīdzina), tur pārsvarā tādas zivis, kā līdakas, sapali, vēdzeles, raudas, esmu kaut kad sen copējot pavasarī vēdzeles noķēris arī pāris ālantus (tur tos laikam vietējā leksikonā sauca par šķauņiem).
Girtens 11.05.11
Kāds mācēs pastāstīt kas ķerās Pededzes lejas galā, un kāda upe tai galā? Alūksnes pusi esmu izstaigājis, Litenes pusi arī mazliet zinu, arī gabalu no Lejasstradiem nedaudz uz leju labi pārzinu. interesē kas lejasgalā darās, vai tur ir vērts līst džungļos.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs