atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Saukas ezers

tnig 10.02.12
kristaps66.Labs ir ok.
kristaps66 09.02.12
tnig Paziņo ja būsi ko dzirdējis :)
tnig 09.02.12
kritaps66.Jā pagaidām es neko nēesmu dzirdējis,bet gan jau drīz būs kāda ziņa tad jau arī pateikšu,kaimiņš braukā uz turieni,pats arī esmu daudz reiz bijis,bet teikšu atklāti,man tur nepatīk,tos caurspīdīgos vilkt,vienīgi ja asarus tur labus var pameklēt,ja zin vietas.
bacis 09.02.12
tie ir partizani un vini neko neteiks.esmu dzirdejis ka nem tadi lidz kilo,bet pats nebiju un man teica,ka vinam kads teicis......ta ka doma pats.
kristaps66 08.02.12
A kam, lai prasa? :) Parasti tur tik daudz makšķernieku un nav ne vienas atskaites:(
bacis 08.02.12
neprasi man,es ziema uz turieni nebraucu.
kristaps66 08.02.12
Sveiki!
Kas notiek saukā??? Vairāk interesē plauži?
bacis 22.09.11
vai velk nezinu,kluse gan.svetdien bijam divata uz velci.tadi ka uzsitieni bij ,bij ari viena ista cope,bet neka.izbraucam reize ar diviem citiem bedu braliem tiem bij bijis viens zemmera zandartins.bet laivu daudz ,ap 20.kas dzigoja,kas uz plauziem sez,kas gar krastu uz lidakam.neredzeju kad kads ko izvilktu.bet tai diena Viesite ari neesot nemis.
skrejejs 21.09.11
Laikam nekas neķeras,ka nav atskaišu.Vai velk un klusē.:))
bacis 14.07.11
vakar vins nokeris cetras.nav jau mais ka jurcikam gribetos,bet.......man ir ta-1 zivs-vismaz kaut kas,2-veiksmiga cope,bij verts braukt,3-super,vienu varetu kadam radam atdot,4-eh plac ka nav savas zavetavas,5,6,7,...nu ta ir dzive nevis TV,beidz sapnot.
jurciks 11.07.11
2-3 zivtiņas....gadus 5 atpakaļ maisiem stiepa,cik tad var stiept?
bacis 11.07.11
kerties varbut ari keras,pec vienas reizes nevar spriest.parasti jau junija labi nema,naparniks pa 2-3 zivtinam dabuja.man nesanaca tikt.a tagad varbut jamegina uz dzivajam,vai kaut ka ta.pec iaprieksejo gadu pieredzes ,julijs,augusts nav tie labakie menesi,bet var trapities dienas kad ir cope.ta ka vajag tikai rakt.
skrejejs 10.07.11
bacis,tad jau tikai baumas klīst ka ķeras zandarti.Pats neesmu bijis šajā ezera,takā bišku pa tālu.
bacis 10.07.11
Atskaitisos skrejejam un pats sev.sodien biju/ieprieks 6.junija/ uz diviem viens zandarts apmeram 1,5 kg.panema 4.30 pec tam lidz 9 neka,pat ne uzsitiena.braucam uz velci,voblerus mainijam daudz.laivas kadas 15 ,bet parsvara sez uz plakanajiem.sakam stukot ka jamaina orentacija un japariet uz baltajam zivim un uz plesonam ceret tikai ta,piezvejai.
skrejejs 10.07.11
Tik populārs ezers,bet tik maz atskaišu.
bacis 11.06.11
ja riktigi tev negaja,tikai tris zivtinas.......
Brauns 09.06.11
Pats arī varu dot atskaiti! Šodien biju no 6.30 - 14.00, breksis vēl neņem, bet tai pašā laikā rezultātā bija 2 brekši: 1 kg + 2,2 kg/63 cm (!), kas ir arī mans brekša rekords! Tāpatās mājās tika pārvests arī smuks zandartiņš (1,2 kg).
Copi par spraigu nenosauksi, bet rezultāts ļoti labs!
Brauns 06.06.11
Kādi citiem rezultāti? Kā ar breksi vai ņem? Plānoju ceturtdien aizbraukt!
bacis 06.06.11
nobraukajam uz velci no 3.30 lidz 9.katram pa mera zandartam,vel pars svaki uzsitieni.kaut ka nevisai,itka ieprieks esot labi nemusi.
Frankss 18.04.11
Kaa Saukaa ar ledu,lidz 1.maijam bus nokusis?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs