atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Balvu rajona ezeri

Marci 24.11.10
Jaa loti labi nem Vilakas ezera. Jaa uz velcesanu... Uz volberi 50%..... Labak uz https://www.pieasakas.lv/lv/katalogs/vizuli/jaxon/jaxon_select_bw-jku2sg_18g/ :) Ne asakas!!!
vnkarturs 24.11.10
vilakas ezera tik labi nem? marci tu uz velcesanu un uz vobleriem? :)
Marci 22.11.10
Sodien cope laba, 4 gb, lielaka 5,6 kg Vilakas ezeraa:)) Viens vecis dabuja 11kg lielo lidaku :0 Ne asakas!!!
vnkarturs 22.11.10
vakar biju sudiga cope, vienu tik dabuju vel kadi 2 tuksie piesitieni un viss. apmeram 2kg lidaka :)
mjuniors 20.11.10
Balvu otra ezere esmu bijis divas reizes un tika viena zemmera lidaka. kadus maneklus varbut ieteikt?? kalnis man labak patika reizi tik biju, bet asarisus tur smukus vareja pavilkt.. viens bij 32 cm.
vnkarturs 20.11.10
atskaite rit :)
vnkarturs 20.11.10
rit jabrauc zvejot :)
vnkarturs 17.11.10
kalna ezers vislabakais lidaku kersanai :)
vinnijs 16.11.10
Sveiki copmaņi:)) Kādreiz dzīvojos pa Lazdogu, Kalņa , Balvu ezeriem. Tagad nav vaļas aizbraukt :((
vnkarturs 16.11.10
nav iespejas visulaik aizbraukt un laiva ar lidzi janem,,,, bet tagad kad tetis nopirka piekabi laizu uz ezeru kura pagaijsgad velceju nu nem vienkarsi lieliski bez 2 lidakam nekad majas neaizbrauksi un copju ari neskaitami daudz :)
Marci 15.11.10
VNKARTURS brauc uz Vilakas ezeru velceet:) Loti labi nema lidakas Vilakas ezeraa;) Ari Perkonu ezera...
vnkarturs 15.11.10
ah nu aluksne man tepat blakus vien ir.... ziema braucu uz plauziem uz turieni :)
bat tagad vairak interese pa balvu rajonu ezeriem rakstat stastat :)
ashukainis 15.11.10
Guncha56 no Alūksnes puses, cik zinu :)
vnkarturs 15.11.10
guncha tu mos no rezeknes esi? :) es zinu tadel es ari teicu ka lidakas nem taja diena bija ka trakas :)
guncha56 15.11.10
Sveiciens kaimiņiem,jo lielāks vējš jo labāk ņem!
vnkarturs 15.11.10
sestdien domaju braukt bet vejs liels un neaizbraucu, bet lidakas nemot labi :)
burtnieks 14.11.10
Artūr ,kā pašam ar lomiem.
vnkarturs 14.11.10
rakstat visi kas ker balvu, baznickunga, perkonu, kalna, lazdagas ezeros... ka veicas? uz ko nema? cik lielas..... :)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs