atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Mikrodžigs

mazkalns 26.02.17
Mikrodžigs ir ul jig kāta tests=džiggalva+māneklis,un diez vai citādi,un diez vai "pravietis",kas pie galda sēž un sprediķo būs īstais.Pāvests ir tikai viens,viens no daudzajiem sludinātājiem!
Crazycat 26.02.17
Palasījos rakstus angļu mēlē - cik tad īsti skaitās Ultralight/Mikrodžigs.

Un tur klīst versija, ja kāta tests nepārsniedz 10grami tad tas ir Microdžigs, bet visbiežāk tiek izmantots sastāvs līdz 7gr. Varētu piekrist!!
Zero 26.02.17
Urmaas-Daudz dirs* nav malku cirst!
Chalitis 26.02.17
Tas viss ir ļoti nosacīti 1000-2000 izmēra spoles! Ja specifika prasa, var izmantot arī 2500 spoli! Top spoles, kas piemērotas MJ ir vieglas. Seklā kasete ar lielu diametru atvieglo tālmetienu. Piemēram man ir viens komplekts Major Craft Volkey 0,5-5g. Pirmais rinķis ir liela diametra un smalka aukla neķerās rinķos. Mierīgi varu likt Daiwa Steez 2500. Balancējums labs. Ar tādu setapu es talmetienā kabināšu jebkuram!:)
waffenss88 26.02.17
Tas viss ir ļoti nosacīti 1000-2000 izmēra spoles! Ja specifika prasa, var izmantot arī 2500 spoli! Top spoles, kas piemērotas MJ ir vieglas. Seklā kasete ar lielu diametru atvieglo tālmetienu. Piemēram man ir viens komplekts Major Craft Volkey 0,5-5g. Pirmais rinķis ir liela diametra un smalka aukla neķerās rinķos. Mierīgi varu likt Daiwa Steez 2500. Balancējums labs. Ar tādu setapu es talmetienā kabināšu jebkuram!:)

Chalitis, 26.februāris 2017, 22:23


Pilnībā piekrītu TEv,variantu ir daudz uz dažādi,kā jau minēji,vidējāš klases spoles pa lielam būs jaizvēlās mazākas,jo svars lielāks a augstajam galam,piem shimanim vankvišam,tur tā pati 2tõšā škemta sver mazāk kā budzeta klases 1000tnieces,viss atkarīgs no naudas maka,kāta svara u,c t.p.p ir arī labas blankas ar maziem testiem,bet reāli kāts salīdzinoši smags,tādam uzliekot to pašu 160 g spoli nu nebūs ūsti tas ideālākais balans,jo reāli viņa būs pa vieglu,kgan,es tādam sīkumam nepievēŗšu vsp uzmanību,uzskatu,ka priekš mj der lielākā daļa spoļu svarā kuras nepārsniedz 200g,viss kas ir zem divsim,mierīgi var stutēt uz MJ un nekādu problēmu,beztam,labāk ņemt pēc iespējas lielāku spoli,jo arī uz mj trāpās pa tropejai,a to būs kā man paņēmu
michel mag pro extrēme 500,vis jau jauli piek UL svars 175g,bomba,pa pagāšo vasaru vnk iznīcināju to spoli,jo izdomāju ar viņu gaujas sapalus vilkt,nu nav viņa paredzēta staumes zivīm kas ir lielākas par kg,reāli iznesa man to spoli pa sezonu konkrēti, viss ļurkājās,labāk būtu ņēmis kko ņiprāku,bet nekas no kļūdām jau mācamies......aleluja
mj rullē un vsp ultralait ir kaifīga un feina padarīšana...... :)
tadeus 27.02.17
Tas viss ir ļoti nosacīti 1000-2000 izmēra spoles! Ja specifika prasa, var izmantot arī 2500 spoli! Top spoles, kas piemērotas MJ ir vieglas. Seklā kasete ar lielu diametru atvieglo tālmetienu. Piemēram man ir viens komplekts Major Craft Volkey 0,5-5g. Pirmais rinķis ir liela diametra un smalka aukla neķerās rinķos. Mierīgi varu likt Daiwa Steez 2500. Balancējums labs. Ar tādu setapu es talmetienā kabināšu jebkuram!:)

Chalitis, 26.februāris 2017, 22:23

Pilnībā piekrītu TEv,variantu ir daudz uz dažādi,kā jau minēji,vidējāš klases spoles pa lielam būs jaizvēlās mazākas,jo svars lielāks a augstajam galam,piem shimanim vankvišam,tur tā pati 2tõšā škemta sver mazāk kā budzeta klases 1000tnieces,viss atkarīgs no naudas maka,kāta svara u,c t.p.p ir arī labas blankas ar maziem testiem,bet reāli kāts salīdzinoši smags,tādam uzliekot to pašu 160 g spoli nu nebūs ūsti tas ideālākais balans,jo reāli viņa būs pa vieglu,kgan,es tādam sīkumam nepievēŗšu vsp uzmanību,uzskatu,ka priekš mj der lielākā daļa spoļu svarā kuras nepārsniedz 200g,viss kas ir zem divsim,mierīgi var stutēt uz MJ un nekādu problēmu,beztam,labāk ņemt pēc iespējas lielāku spoli,jo arī uz mj trāpās pa tropejai,a to būs kā man paņēmu
michel mag pro extrēme 500,vis jau jauli piek UL svars 175g,bomba,pa pagāšo vasaru vnk iznīcināju to spoli,jo izdomāju ar viņu gaujas sapalus vilkt,nu nav viņa paredzēta staumes zivīm kas ir lielākas par kg,reāli iznesa man to spoli pa sezonu konkrēti, viss ļurkājās,labāk būtu ņēmis kko ņiprāku,bet nekas no kļūdām jau mācamies......aleluja
mj rullē un vsp ultralait ir kaifīga un feina padarīšana...... :)

waffenss88, 26.februāris 2017, 23:01


Nu beidz tas tak nav iespējams!Te viens vairākas sezonas ar to Mitchel nocopējis un tonnas ar zivīm izvilcis a tu pa senonu nokauj nav loģiski...
Bet ja nopietni tad kraft baigi reklamēja šo spoli bet nu skaidrs no kurienes vējš pūš jo ebot izplata šīs spoles nu tak japareklamē tak ir jo ir ari eboat komantā...Bet patiesībā samērā daudz un bieži šīs spoles plīst....Ja izmanto mierīgajos ūdeņos tad ilgāk kalpos viss ir relatīvi pakārtots jo mazāka slodze jo ilgāk kalpos..
kraft 27.02.17
Tas viss ir ļoti nosacīti 1000-2000 izmēra spoles! Ja specifika prasa, var izmantot arī 2500 spoli! Top spoles, kas piemērotas MJ ir vieglas. Seklā kasete ar lielu diametru atvieglo tālmetienu. Piemēram man ir viens komplekts Major Craft Volkey 0,5-5g. Pirmais rinķis ir liela diametra un smalka aukla neķerās rinķos. Mierīgi varu likt Daiwa Steez 2500. Balancējums labs. Ar tādu setapu es talmetienā kabināšu jebkuram!:)

Chalitis, 26.februāris 2017, 22:23

Pilnībā piekrītu TEv,variantu ir daudz uz dažādi,kā jau minēji,vidējāš klases spoles pa lielam būs jaizvēlās mazākas,jo svars lielāks a augstajam galam,piem shimanim vankvišam,tur tā pati 2tõšā škemta sver mazāk kā budzeta klases 1000tnieces,viss atkarīgs no naudas maka,kāta svara u,c t.p.p ir arī labas blankas ar maziem testiem,bet reāli kāts salīdzinoši smags,tādam uzliekot to pašu 160 g spoli nu nebūs ūsti tas ideālākais balans,jo reāli viņa būs pa vieglu,kgan,es tādam sīkumam nepievēŗšu vsp uzmanību,uzskatu,ka priekš mj der lielākā daļa spoļu svarā kuras nepārsniedz 200g,viss kas ir zem divsim,mierīgi var stutēt uz MJ un nekādu problēmu,beztam,labāk ņemt pēc iespējas lielāku spoli,jo arī uz mj trāpās pa tropejai,a to būs kā man paņēmu
michel mag pro extrēme 500,vis jau jauli piek UL svars 175g,bomba,pa pagāšo vasaru vnk iznīcināju to spoli,jo izdomāju ar viņu gaujas sapalus vilkt,nu nav viņa paredzēta staumes zivīm kas ir lielākas par kg,reāli iznesa man to spoli pa sezonu konkrēti, viss ļurkājās,labāk būtu ņēmis kko ņiprāku,bet nekas no kļūdām jau mācamies......aleluja
mj rullē un vsp ultralait ir kaifīga un feina padarīšana...... :)

waffenss88, 26.februāris 2017, 23:01

Nu beidz tas tak nav iespējams!Te viens vairākas sezonas ar to Mitchel nocopējis un tonnas ar zivīm izvilcis a tu pa senonu nokauj nav loģiski...
Bet ja nopietni tad kraft baigi reklamēja šo spoli bet nu skaidrs no kurienes vējš pūš jo ebot izplata šīs spoles nu tak japareklamē tak ir jo ir ari eboat komantā...Bet patiesībā samērā daudz un bieži šīs spoles plīst....Ja izmanto mierīgajos ūdeņos tad ilgāk kalpos viss ir relatīvi pakārtots jo mazāka slodze jo ilgāk kalpos..

tadeus, 27.februāris 2017, 17:06


Hehe, e-boat tā spole parādijās pēc mana daudzkārtēja ieteikuma :) Pats es vinu pirku Salmo. Diemžēl vinas vairs neražo, ja ražotu, nopirku atkal jaunu. Spole ir laba par savu cenu. Tik nevajag vilkt monstrus. Man ar parādijās luftes pēc lielu zivju keršanas sezonas, bet Māris novērsa visu veiksmīgi un iet atkal.
tadeus 27.02.17
Nu laba laba spole!Tik info ir cita ka labi plīst un ja ir uz akciju rarenium tad labāk to paņemt nekā mitchel.
Bet ir tāda lieta ka nu reti kurš atdzīsies ka spole ir fufels sūds slodzi netur utt parasti visiem viss ir labi un ideāli....Bet ja kāds ko publisku pauž tad norej kā suni viņu...
Tas tāpat kā Rarenium vecais laba spole utt bet ja izmanto 8gr plus gumija 4collas spole ātri nokaujas.. Bet galvenais ka daudzi to iesaka bet patiesībā uz MJ varētu būt laba spole-5gr svariem.....
waffenss88 27.02.17
Tas viss ir ļoti nosacīti 1000-2000 izmēra spoles! Ja specifika prasa, var izmantot arī 2500 spoli! Top spoles, kas piemērotas MJ ir vieglas. Seklā kasete ar lielu diametru atvieglo tālmetienu. Piemēram man ir viens komplekts Major Craft Volkey 0,5-5g. Pirmais rinķis ir liela diametra un smalka aukla neķerās rinķos. Mierīgi varu likt Daiwa Steez 2500. Balancējums labs. Ar tādu setapu es talmetienā kabināšu jebkuram!:)

Chalitis, 26.februāris 2017, 22:23

Pilnībā piekrītu TEv,variantu ir daudz uz dažādi,kā jau minēji,vidējāš klases spoles pa lielam būs jaizvēlās mazākas,jo svars lielāks a augstajam galam,piem shimanim vankvišam,tur tā pati 2tõšā škemta sver mazāk kā budzeta klases 1000tnieces,viss atkarīgs no naudas maka,kāta svara u,c t.p.p ir arī labas blankas ar maziem testiem,bet reāli kāts salīdzinoši smags,tādam uzliekot to pašu 160 g spoli nu nebūs ūsti tas ideālākais balans,jo reāli viņa būs pa vieglu,kgan,es tādam sīkumam nepievēŗšu vsp uzmanību,uzskatu,ka priekš mj der lielākā daļa spoļu svarā kuras nepārsniedz 200g,viss kas ir zem divsim,mierīgi var stutēt uz MJ un nekādu problēmu,beztam,labāk ņemt pēc iespējas lielāku spoli,jo arī uz mj trāpās pa tropejai,a to būs kā man paņēmu
michel mag pro extrēme 500,vis jau jauli piek UL svars 175g,bomba,pa pagāšo vasaru vnk iznīcināju to spoli,jo izdomāju ar viņu gaujas sapalus vilkt,nu nav viņa paredzēta staumes zivīm kas ir lielākas par kg,reāli iznesa man to spoli pa sezonu konkrēti, viss ļurkājās,labāk būtu ņēmis kko ņiprāku,bet nekas no kļūdām jau mācamies......aleluja
mj rullē un vsp ultralait ir kaifīga un feina padarīšana...... :)

waffenss88, 26.februāris 2017, 23:01

Nu beidz tas tak nav iespējams!Te viens vairākas sezonas ar to Mitchel nocopējis un tonnas ar zivīm izvilcis a tu pa senonu nokauj nav loģiski...
Bet ja nopietni tad kraft baigi reklamēja šo spoli bet nu skaidrs no kurienes vējš pūš jo ebot izplata šīs spoles nu tak japareklamē tak ir jo ir ari eboat komantā...Bet patiesībā samērā daudz un bieži šīs spoles plīst....Ja izmanto mierīgajos ūdeņos tad ilgāk kalpos viss ir relatīvi pakārtots jo mazāka slodze jo ilgāk kalpos..

tadeus, 27.februāris 2017, 17:06

Hehe, e-boat tā spole parādijās pēc mana daudzkārtēja ieteikuma :) Pats es vinu pirku Salmo. Diemžēl vinas vairs neražo, ja ražotu, nopirku atkal jaunu. Spole ir laba par savu cenu. Tik nevajag vilkt monstrus. Man ar parādijās luftes pēc lielu zivju keršanas sezonas, bet Māris novērsa visu veiksmīgi un iet atkal.

kraft, 27.februāris 2017, 19:00


Nebij domāts,ka spole ir sūds,pa lielam spole ir super,ļoti viegla,ļoti viegla gaita,principā arī vizuāli ļoti glīta manāredzējumā,ar odziņu,kas man arī ir svarīgi:D :D
es ieļauju,ka ja es viņu tiešām būtu lietojis tikai priekš MJ līdz tiem 5 gr +gumija ar viņu viss būtu joprojām kārtībā Mitchelam ir savādaka klasifikācija kā šimanim 500 spole ir ļoti maziņa,viegla 175 g ja nemaldos,kā jau teicu,lielāko vasaras daļu es ar viņu tašīju 1-1.5 kg sapalus,kas nu galīgi nav tai spolei paredzēts,pus tas vis notika straumē,vilku pret straumu,vienu rītu mēmelē 1h laikā 8 sapali neviens maāks par pus kg,principā stundu viņa nostrādaja tikai turot bremzi :D :D priekš mazajiem asarīšiem līdz pus kg viņa būtu ok,,bet kā jau teicu,no kļūdām mācās.....pieņemu,ka viņu vēl var savest darba kārtībā......tik nezinu,kurš to varētu izdarīt.......?:(
waffenss88 27.02.17
Tas viss ir ļoti nosacīti 1000-2000 izmēra spoles! Ja specifika prasa, var izmantot arī 2500 spoli! Top spoles, kas piemērotas MJ ir vieglas. Seklā kasete ar lielu diametru atvieglo tālmetienu. Piemēram man ir viens komplekts Major Craft Volkey 0,5-5g. Pirmais rinķis ir liela diametra un smalka aukla neķerās rinķos. Mierīgi varu likt Daiwa Steez 2500. Balancējums labs. Ar tādu setapu es talmetienā kabināšu jebkuram!:)

Chalitis, 26.februāris 2017, 22:23

Pilnībā piekrītu TEv,variantu ir daudz uz dažādi,kā jau minēji,vidējāš klases spoles pa lielam būs jaizvēlās mazākas,jo svars lielāks a augstajam galam,piem shimanim vankvišam,tur tā pati 2tõšā škemta sver mazāk kā budzeta klases 1000tnieces,viss atkarīgs no naudas maka,kāta svara u,c t.p.p ir arī labas blankas ar maziem testiem,bet reāli kāts salīdzinoši smags,tādam uzliekot to pašu 160 g spoli nu nebūs ūsti tas ideālākais balans,jo reāli viņa būs pa vieglu,kgan,es tādam sīkumam nepievēŗšu vsp uzmanību,uzskatu,ka priekš mj der lielākā daļa spoļu svarā kuras nepārsniedz 200g,viss kas ir zem divsim,mierīgi var stutēt uz MJ un nekādu problēmu,beztam,labāk ņemt pēc iespējas lielāku spoli,jo arī uz mj trāpās pa tropejai,a to būs kā man paņēmu
michel mag pro extrēme 500,vis jau jauli piek UL svars 175g,bomba,pa pagāšo vasaru vnk iznīcināju to spoli,jo izdomāju ar viņu gaujas sapalus vilkt,nu nav viņa paredzēta staumes zivīm kas ir lielākas par kg,reāli iznesa man to spoli pa sezonu konkrēti, viss ļurkājās,labāk būtu ņēmis kko ņiprāku,bet nekas no kļūdām jau mācamies......aleluja
mj rullē un vsp ultralait ir kaifīga un feina padarīšana...... :)

waffenss88, 26.februāris 2017, 23:01

Nu beidz tas tak nav iespējams!Te viens vairākas sezonas ar to Mitchel nocopējis un tonnas ar zivīm izvilcis a tu pa senonu nokauj nav loģiski...
Bet ja nopietni tad kraft baigi reklamēja šo spoli bet nu skaidrs no kurienes vējš pūš jo ebot izplata šīs spoles nu tak japareklamē tak ir jo ir ari eboat komantā...Bet patiesībā samērā daudz un bieži šīs spoles plīst....Ja izmanto mierīgajos ūdeņos tad ilgāk kalpos viss ir relatīvi pakārtots jo mazāka slodze jo ilgāk kalpos..

tadeus, 27.februāris 2017, 17:06

Hehe, e-boat tā spole parādijās pēc mana daudzkārtēja ieteikuma :) Pats es vinu pirku Salmo. Diemžēl vinas vairs neražo, ja ražotu, nopirku atkal jaunu. Spole ir laba par savu cenu. Tik nevajag vilkt monstrus. Man ar parādijās luftes pēc lielu zivju keršanas sezonas, bet Māris novērsa visu veiksmīgi un iet atkal.

kraft, 27.februāris 2017, 19:00

Nebij domāts,ka spole ir sūds,pa lielam spole ir super,ļoti viegla,ļoti viegla gaita,principā arī vizuāli ļoti glīta manāredzējumā,ar odziņu,kas man arī ir svarīgi:D :D
es ieļauju,ka ja es viņu tiešām būtu lietojis tikai priekš MJ līdz tiem 5 gr +gumija ar viņu viss būtu joprojām kārtībā Mitchelam ir savādaka klasifikācija kā šimanim 500 spole ir ļoti maziņa,viegla 175 g ja nemaldos,kā jau teicu,lielāko vasaras daļu es ar viņu tašīju 1-1.5 kg sapalus,kas nu galīgi nav tai spolei paredzēts,pus tas vis notika straumē,vilku pret straumu,vienu rītu mēmelē 1h laikā 8 sapali neviens maāks par pus kg,principā stundu viņa nostrādaja tikai turot bremzi :D :D priekš mazajiem asarīšiem līdz pus kg viņa būtu ok,,bet kā jau teicu,no kļūdām mācās.....pieņemu,ka viņu vēl var savest darba kārtībā......tik nezinu,kurš to varētu izdarīt.......?:(

waffenss88, 27.februāris 2017, 19:46


Bet pa lielam,nejau zivis ko vilku bij pie vainas,kapēc viņa nomira,jo bremze viņai strādāja kā pulkstenītis,domāju ka pie vainas lielāko ties bij krenki kurus valkāju,tomēr krenks kaut maziņš,straumē viņam ir diezgan liela pretestība plus vēl vislaik vibrācija,nu nezinu,ilgi domāju kas pa lietu,2 rezes spole iekrita pilnībā ūdenī itkā izžāvēju,bet uz rudens pusi sāka parādīties smaga gaita un arī luftes visās malās..nez jaaiznes kādam specam,vrb vnk kāds gultnis ir irūsējis,vrb samainīs un varēs drillēt tālāk,tik šõreiz tiešām darbināšu viņu uz mikro asarīti,taga nezinu ko ņemt priekš sapala,vrb ir kādi ieteikumi,kā nekā kāts ir ultralait līz 6 gr un pielikt 4000 twinu būtu pastulbi,nez vrb kāds var ieteikt,spoli līz 200g svarā,tādu normālu ķegaci,kas var turēt slodzi,jo šõvasar ir plāns sapalu spiningošānai pieiet vēļ nopietnāk.....???????? ir idejas? skatījos uz t pašū rarēniumu,nu nezinu,atsauksmes jau visur ir labas........!
onkyo 27.02.17
Rarenium lietoju svariem no 3-12gr, tiesa gan džigam, strādā ļoti labi. Tavā prasībām manuprāt atbilstu 2500 Sradic, tiesa gan, tur vēl parsītos 2 gultņi ielikt. Ja budžets mazāks, tad kādu no 2500 izmēra TICA spolēm.
skutans 27.02.17
Bet pa lielam,nejau zivis ko vilku bij pie vainas,kapēc viņa nomira,jo bremze viņai strādāja kā pulkstenītis,domāju ka pie vainas lielāko ties bij krenki kurus valkāju,tomēr krenks kaut maziņš,straumē viņam ir diezgan liela pretestība plus vēl vislaik vibrācija,nu nezinu,ilgi domāju kas pa lietu,2 rezes spole iekrita pilnībā ūdenī itkā izžāvēju,bet uz rudens pusi sāka parādīties smaga gaita un arī luftes visās malās..nez jaaiznes kādam specam,vrb vnk kāds gultnis ir irūsējis,vrb samainīs un varēs drillēt tālāk,tik šõreiz tiešām darbināšu viņu uz mikro asarīti,taga nezinu ko ņemt priekš sapala,vrb ir kādi ieteikumi,kā nekā kāts ir ultralait līz 6 gr un pielikt 4000 twinu būtu pastulbi,nez vrb kāds var ieteikt,spoli līz 200g svarā,tādu normālu ķegaci,kas var turēt slodzi,jo šõvasar ir plāns sapalu spiningošānai pieiet vēļ nopietnāk.....???????? ir idejas? skatījos uz t pašū rarēniumu,nu nezinu,atsauksmes jau visur ir labas........!
27.februāris 2017, 20:27 | citēt | ziņot | links

To pašu shimano stradic vari paskatīties, 3000šā -190gr, ja negribi pārāk tērēties, būs arī ūdensdroša. Variantu jau daudz, vienīgi šķiet spolei nevajadzētu būt pārāk masīvai attiecībā pret (lai arī viegla ) smalku kātu, tas gan ir mans minējums.
waffenss88 27.02.17
Bet pa lielam,nejau zivis ko vilku bij pie vainas,kapēc viņa nomira,jo bremze viņai strādāja kā pulkstenītis,domāju ka pie vainas lielāko ties bij krenki kurus valkāju,tomēr krenks kaut maziņš,straumē viņam ir diezgan liela pretestība plus vēl vislaik vibrācija,nu nezinu,ilgi domāju kas pa lietu,2 rezes spole iekrita pilnībā ūdenī itkā izžāvēju,bet uz rudens pusi sāka parādīties smaga gaita un arī luftes visās malās..nez jaaiznes kādam specam,vrb vnk kāds gultnis ir irūsējis,vrb samainīs un varēs drillēt tālāk,tik šõreiz tiešām darbināšu viņu uz mikro asarīti,taga nezinu ko ņemt priekš sapala,vrb ir kādi ieteikumi,kā nekā kāts ir ultralait līz 6 gr un pielikt 4000 twinu būtu pastulbi,nez vrb kāds var ieteikt,spoli līz 200g svarā,tādu normālu ķegaci,kas var turēt slodzi,jo šõvasar ir plāns sapalu spiningošānai pieiet vēļ nopietnāk.....???????? ir idejas? skatījos uz t pašū rarēniumu,nu nezinu,atsauksmes jau visur ir labas........!
27.februāris 2017, 20:27 | citēt | ziņot | links

To pašu shimano stradic vari paskatīties, 3000šā -190gr, ja negribi pārāk tērēties, būs arī ūdensdroša. Variantu jau daudz, vienīgi šķiet spolei nevajadzētu būt pārāk masīvai attiecībā pret (lai arī viegla ) smalku kātu, tas gan ir mans minējums.

skutans, 27.februāris 2017, 20:53


to jau es minēju ka neko smagāku par 200 g es uz UL kāta nelikšu,tavs piedāvātasi variants būs jāapskata........:)
skutans 27.02.17
[quote=480748]Bet pa lielam,nejau zivis ko vilku bij pie vainas,kapēc viņa nomira,jo bremze viņai strādāja kā pulkstenītis,domāju ka pie vainas lielāko ties bij krenki kurus valkāju,tomēr krenks kaut maziņš,straumē viņam ir diezgan liela pretestība plus vēl vislaik vibrācija,nu nezinu,ilgi domāju kas pa lietu,2 rezes spole iekrita pilnībā ūdenī itkā izžāvēju,bet uz rudens pusi sāka parādīties smaga gaita un arī luftes visās malās..nez jaaiznes kādam specam,vrb vnk kāds gultnis ir irūsējis,vrb samainīs un varēs drillēt tālāk,tik šõreiz tiešām darbināšu viņu uz mikro asarīti,taga nezinu ko ņemt priekš sapala,vrb ir kādi ieteikumi,kā nekā kāts ir ultralait līz 6 gr un pielikt 4000 twinu būtu pastulbi,nez vrb kāds var ieteikt,spoli līz 200g svarā,tādu normālu ķegaci,kas var turēt slodzi,jo šõvasar ir plāns sapalu spiningošānai pieiet vēļ nopietnāk.....???????? ir idejas? skatījos uz t pašū rarēniumu,nu nezinu,atsauksmes jau visur ir labas........!
27.februāris 2017, 20:27 | citēt | ziņot | links

To pašu shimano stradic vari paskatīties, 3000šā -190gr, ja negribi pārāk tērēties, būs arī ūdensdroša. Variantu jau daudz, vienīgi šķiet spolei nevajadzētu būt pārāk masīvai attiecībā pret (lai arī viegla ) smalku kātu, tas gan ir mans minējums.

skutans, 27.februāris 2017, 20:53

to jau es minēju ka neko smagāku par 200 g es uz UL kāta nelikšu,tavs piedāvātasi variants būs jāapskata........:)

waffenss88, 27.februāris 2017, 21:16[/quote

Pārnesumi šai spolei arī pēc izvēles kā 2500 tā 3000, vai 5.0.1 vai 6.0.1
RobisRobis 27.02.17
ieteikumi,kā nekā kāts ir ultralait līz 6 gr un pielikt 4000 twinu būtu pastulbi,nez vrb kāds var ieteikt,spoli līz 200g svarā,tādu normālu ķegaci,kas var turēt slodzi,jo šõvasar ir plāns sapalu spiningošānai pieiet vēļ nopietnāk.....???????? ir idejas? skatījos uz t pašū rarēniumu,nu nezinu,atsauksmes jau visur ir labas........!

Ja ir pieminēts Twins, tad peiņemu, ka budžets nav akmenī cirsts... Nedomāju, ka esmu mikro džiga speciālists, bet ar savu esmu stipri apmierināts. Ir Small game tubular 0,5-5g, komplektā ar Daiwa Luvias 2510 PE-H... Šo izmēru ņēmu tieši dēļ paaugstinātās jaudas - drag 7kg... , pie svara 205g http://www.daiwa.com/jp/fishing/item/reel/spin_rl/15luvias/index.html
Būtu sūtījis 2508PE-H (kas ir pirmais modelis ar 7kg drag), bet Salmo bija atlaides un cena sanāca tāda pati, kā būtu sūtot... Jā, nebija 2508 modelis, bet tāpat būtu jātin bekings apakšā, ja gribi jaudīgāku spoli... un 5g svara atšķirība, man nelikāstik būtiska... Balanss ar kātu ir teicams, liekas, ka spole varētu būt pat smagāka...
Tāds mans ieteikums, ja budžets atļauj, var kaifot no tā, kā viņa griežas :D
kraft 27.02.17
waffens88, taviem apstākļiem noteikti ieteiktu ņemt 2500 izmēra spoli. Var arī c3000, vieglāk būs kruķīt. Tik ņemiet vērā, ka 3000 spoles TIKAI kasete, ir pa kapeiku lielāka un dažiem modeļiem, ručka ir lielāka, bet korpuss ir tas pats, lidz ar to gramāža , kā arī izturība paliek pa lielam tā pati!

Es domāju, ka tas pats jaunais Stradiks arī ierakstās tavos parametros. Sver līdz 190 grami.
STCI42500FB 190 g un tagad viņam ir skidons.

Protams straume, kilogramīgas zivis, krenki ar konstantu pretestību ož pēc twina, bet tur tu gandrīz 2 tādus stradikus vari nopirkt :)
urmaas 28.02.17
MJ ir sākot no 1,5gr-4 jeb 5gr ezeros jeb kur nav straume!Ja ir straume tad var arī likt 7gr 8gr svarus kā tas ir Daugavā Lielupē Nācies likt 7gr Buļupē pie tilta un tas vis ir MJ
Mormiškas izmantošana līdz 1.5gr tas jau ir Nanodžigs...
Urmas laikam tev kautkas sajaucās..........

tadeus, 26.februāris 2017, 10:45

Virs pieci gr vairs nav MJ. MJ nav tikai jiga svars, tas ir mānekļa kopums izmēros. Protams ka straumē reizēm prasās kas smagāks. Bet par to jau ir cits stāsts. Ja iet uz LIELAJĀM, kuras nobeidz jūsu spoles, tad varbūt izvēlaties citu copes veidu? Kāpēc lauzt inventāru? Pats ar MJ vairs retu reizi jemos. Prioritātes ir smagajā galā-40-80gr jig, citi mānekļi līdz 150gr. Bet tas jau ir cits copes veids.
tadeus 28.02.17
MJ ir sākot no 1,5gr-4 jeb 5gr ezeros jeb kur nav straume!Ja ir straume tad var arī likt 7gr 8gr svarus kā tas ir Daugavā Lielupē Nācies likt 7gr Buļupē pie tilta un tas vis ir MJ
Mormiškas izmantošana līdz 1.5gr tas jau ir Nanodžigs...
Urmas laikam tev kautkas sajaucās..........

tadeus, 26.februāris 2017, 10:45
Virs pieci gr vairs nav MJ. MJ nav tikai jiga svars, tas ir mānekļa kopums izmēros. Protams ka straumē reizēm prasās kas smagāks. Bet par to jau ir cits stāsts. Ja iet uz LIELAJĀM, kuras nobeidz jūsu spoles, tad varbūt izvēlaties citu copes veidu? Kāpēc lauzt inventāru? Pats ar MJ vairs retu reizi jemos. Prioritātes ir smagajā galā-40-80gr jig, citi mānekļi līdz 150gr. Bet tas jau ir cits copes veids.

urmaas, 28.februāris 2017, 07:16


Nu tas ir tavs uzskats.....
Bet dzīvē ir savādāk straumē liek 7gr svars un 1.5collas gumijas tas nav MJ svars ir tāds lai var strādāt gumija MJ jo ja uzliks 4gr jeb 2gr nekāda cope nenotiks.....
Un mormiškas ja izmanto tas ir nanodžigs!!!!!!
un nejau kā tu rakstīji tās ko ziemā izmanto jo es ziemā copēju seklajos ezeros un izmantoju līdz 2mm tāpat kā sportisti tad paskaidro kā tu taisies izmantot murmuli kuram var uzspraust knapi motili izmantosi uz nanodžiga?????:)))
urmaas 28.02.17
Ari murmuļi ir dažādi. Kā Tu saki 2mm - Mazajiem nekas netraucē uzspraust mākslīgo motilīti vai ko tamlīdzīgu-to jau varētu pieskaitīt pie nano. Kā ari izmantojot mazos spoguļāķus. Ja izmanto jau kautko nedaudz ņiprāku, 2-4(reizēm ari 5)gr ar māneklīšiem līdz 2-2,5cm, to saucu par MJ. Kā jau stāsti-smagākus (5-6gr) jau ērtāk ir izmantot dziļākās un straujākās vietās. Lielāki par tiem vairs tā īsti nebūs MJ. Tas ir mans personīgāis viedoklis. Tas var atšķirties no daudziem šeit esošajiem. Izvēloties mānekļus parasti attiecīgi izvēlās pārējo inventāru-kātu, spoli, auklu. Ja kāds stāstīs ka ar 3-4-5gr mānekļiem izmantot 2500 spoli ir ok, vai lielāku, tad atļaušos pasmaidīt. Piekrītu tam, jo špuļa lielāka, jo vieglāk iziet aukla. Bet sabalansēt 0.5-5, vai līdz 7gr testa kātu ar 2500-to spoli kautkā nesanāks. Jo nav vairs tā čuika utt. Ja mānekļa izspēle ir tikai ietin/pauze, tad po kādu spoli lietojiet. Bet ir dažādi izspēles veidi un nezi vai tik vienkārši ar palielu inventāru tas FORŠI izdosies.
Cope ir atpūta. Un nav ko sevi copē mocīt. Ja jau reiz izvēlaties smalkus rīkus, tad tas pamatā norāda uz sīkzivju copi. To ka gadās ari smuki eksemplāri, tas tikai priecē. Kaut vai tajā pašā asaru copē. Bet ja gribās žanīti, līdaciņu, sapaliņu utt, tad tomēr izvēlētos nedaudz nopietnākus rīkus.
antonsb 28.02.17
MJ ar 2500 exage?!?!?! Anton. Tu neko nejauc?

urmaas, 25.februāris 2017, 13:56

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs