atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Lilastes un Dūņezers

Fish_killer 04.09.21
Sveiki! Kādreiz Dūņezerā varēja iznomāt laivas aiz Divezeriem, bet tagad tur mežā ir “Privāts” un nemaz nevar iebraukt. Telefons arī vairs nav saglabājies. Ja ir kāds zinātājs, kas tur tagad notiek un vai var dabūt laivu, būšu ļoti pateicīgs par kontaktiem.
OzoluEdgars 25.07.21
Šorīt pirmo reizi biju Lilastes ezerā ar spiningu. Skaidrs, ka lielu cerību nebija, bet ne piesitiena... Atpūta jau tāpat forša. Kopā 9 laivas ilgu laiku, bet pārsvarā velcētāji un arī ar pludiņiem kaut ko ķēra. Redzēju tik, kā viens velcē izcēla kaut ko palielu ārā.
OzoluEdgars 12.06.21
Runa ir par asaru un līdaku spiningošanu
OzoluEdgars 12.06.21
Sveiki! Kāds ir nesen bijis Lilastes ezerā? Doma rīt izmēģināt pirmo reizi.
Atelis 06.06.21
Sveiki! Kā šeit ar zandartiem?
Ooo apsveicu ;)) !!!
Nu laižam , sarunājam PM. Gribu redzēt kā ir jāķer asari ;) !
seedoo 10.02.21
Jolantaartis [10.02.21]: Ar to vajadzēja sākt ! Tad jau TU vienīgais ķert māki ;) ! Visu cieņu ! Bet par zariņgovi ir tāds teiciens ;) ! Un ar manu pakaļu viss ir kārtībā , sieviņai patīk ;) !
Deal. Jaunedeļ varu panemt līdzi. Šodien meitu pārvedu no Miera ielas. Tā kā nogale ģimenei.
Ar to vajadzēja sākt ! Tad jau TU vienīgais ķert māki ;) ! Visu cieņu ! Bet par zariņgovi ir tāds teiciens ;) ! Un ar manu pakaļu viss ir kārtībā , sieviņai patīk ;) !
seedoo 10.02.21
Acīm redzot Zaringovs pakalja tavā zinjā....
seedoo 10.02.21

Der....nepļūtī, ja ķert nemāki....
Kāds te sakars ar Baznīcu ?
Normāli copmaņi ieliek foto ar zivīm , es arī !
Tā jau visi var ierakstīt zilus brīnumus ! Tā tāda tīrākā diršana vien sanāk ! Es biju Svētdien Lilastē un nevienam nekas neķērās ! Man tik 2 gb jūrnieciņi ! Un Seedo pirmdien pilna kaste :)) LEJ KĀ ZARIŅA GOVS !
daddy_j 10.02.21
Man gan interesē jūrnieki, gan ņem kārtīgi, gan tīrās viegli.

Piem. Lādzēnu dīķa puskimlaki ir 100 gadus veci un tādām "bruņām", ka nav jēga sākt tīrīt. Nofilē un viss...
daddy_j 10.02.21
Jolantaartis [11:01]: Gribētu redzēt to pilno kasti ar jūrniekiem ! Kur bildes ? Vai tad asari sākuši ēst ??? Kaut kā neticas ;) !Uz baznīcu aizej. Sen te neviens neko neliek...

seedoo, 10.februāris 2021, 12:33


kā tur bij tai aņukā - ja izsvītrosi "pilno kasti" vai vismaz "jūrniekus", tad es tās sveces nopūtīšu :)
seedoo 10.02.21
Jolantaartis [10.02.21]: Gribētu redzēt to pilno kasti ar jūrniekiem ! Kur bildes ? Vai tad asari sākuši ēst ??? Kaut kā neticas ;) !
Uz baznīcu aizej. Sen te neviens neko neliek...
Gribētu redzēt to pilno kasti ar jūrniekiem ! Kur bildes ? Vai tad asari sākuši ēst ??? Kaut kā neticas ;) !
Domaataajs 09.02.21
Domaataajs [7.feb]: Zemgalē šorīt sarma tāpat ka vakar, varbūt nedaudz mazāka.Un? Citēsi gudru vīru tekstus? Šodien pilna kaste ar jūrniekiem! Aizbrauc pacopē un izdari secinājumus pats. Ne asakas.

seedoo, 9.februāris 2021, 22:24

A tu zin, man neinteresē jūrnieki.
Un Zemgale nenozīmē visa LV.
Un gudru vīru teikto vienmēr der paturēt prātā.
seedoo 09.02.21
Domaataajs [07.02.21]: Zemgalē šorīt sarma tāpat ka vakar, varbūt nedaudz mazāka.
Un? Citēsi gudru vīru tekstus? Šodien pilna kaste ar jūrniekiem! Aizbrauc pacopē un izdari secinājumus pats. Ne asakas.
Pagājušās nedēļas nogalē Dunezerā pilnīgs klusums ar lidaku - tikai pieci asari līdz 100 gramiem
Domaataajs 07.02.21
Zemgalē šorīt sarma tāpat ka vakar, varbūt nedaudz mazāka.

Labi pavādīta diena ;)) !

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs