atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Limbažu rajona ezeri

Dzymmy 08.12.12
Zvejnieku ezerā vēl ledus nekāds. Dūņezerā šodien izstaigājām bez drebuļa - labs, staigājams, vienmērīgs ledus. Aptuveni kādi 6 cm. Cope šodien gan švakāka nekā iepriekšējās dieņās. Šodien kādi 20 vīri uz ledus bija.
Vargans 08.12.12
Jā, Dūņezerā veči jau sēž. Lomi gan nekādi dižie vēl neesot!
seinass 08.12.12
Esmu dzirdējis ka limbažu dņezera jau sēz.....
un ka kautkur pie alojas esot viena kariera kur sēž...
ratins21 08.12.12
kads ledus LIMBAZU EZEROS
Andzans:

laba vieta ir preti laivu bazei/kempingam mazliet pa kreisi kur ta upite ietek vai iztek... tur ir seklis un kur pariet dziljak, tur ari man ir bijusi. uz dziivo.
uris 11.03.12
Ledus ier pietiekami biezs un vietas sabarotas...
rio. 11.03.12
sodien lielezeraa beidzaas LV cempis zemledus copee,taa kaa tuvakaa mala ir labi iebarota:)
3graudnieks 11.03.12
Kā ar ledu Lielezerā? laikam jau ātrāk par aprīļa vidu uz vaļēja ūdens copi var necerēt...
Andzans 04.03.12
to martins_riga
Kurā galā tad tu tos asarus trenkāji? Varbūt es pa nepareizo pusi ņemos, tāpēc pie kārtīga asara tur neesmu ticis.
Andzans 04.03.12
Ienāca informācija, ka Lādzerā sāķuši ņemt brekši, pats gan neesmu bijis pārbaudīt.

Vakar pabūts Limbažu Lielezerā, līdz 12:00 ķērās raudiņas pēc tam tās pieklusa, un sāka parādīties kāds ašuks, kopā 4 asari no 50-200 g. Citiem līdzīgi, kam labāk, kam sliktāk.
nu varu pateikt ka asarus vasara es taja ladezera dabuju pieklajiga izmeera. ziema ari jaabuut.
Andzans 01.03.12
Lādezerā jau tās mērķa zivis parasti ir breksis vai līdaka, breksim man liekas vēl par agru, bet līdakām jau par vēlu ( 1. marts ir klāt). Gribās jau tos asarus, bet nu tagad jau laikam visos ezeros tā cope ir tāda nekāda.
aizbrauc uz Ladezeru, vismaz vasaraa tur bija tiri labi.
Andzans 01.03.12
Kur lai rīt aizbrauc, lai beidzot pie kādas zivs tiktu? :D
Citādi pēdējās reizes tikai mikrobi vien.
Andzans 28.02.12
Sestdien arī biju Dziļezerā, asaris neņēma, pāris mazos gar zālēm dabūju, viena cope uz karodziņa un viena līdaka aizgāja ar visu murmuli - paņēma 6m, biju pievilcis pie āļinģa, paskatījās uz mani un kā rāva, tā prom bija.
Dzymmy 28.02.12
Nedēļas nogalē biju uz Lielezeru, Auziņu (sestdien) un Bruņķīti, Dziļezeru (Svētdien) . Ledus biezums vēl ir labs. Ūdens daudzums uz ledus arī bija labs :) Līdz potītēm. Dziļezerā dziļumā ne copes, Bruņķītī tas pats. Auziņā mazais asaris un uz dzīvo līdakas labi atsaucās. Lielezerā barotajos āliņģos plaudēns dzīvojas.
erudzi 28.02.12
Sveiciens Limbažniekiem!
Vai var uzzināt, kāds pašreiz ir ledus, biezums, ūdens uz ledus, kā ar copi?
Andzans 24.02.12
Kāds neplāno rīt kaut kur doties? Kāds pēdējā laikā ir bijis Dziļezerā? Kā tur ar piebraukšanu?

Šodien biju Lādezerā, pilnīgs tukšums, kādi 5 bļitkas izmēra asarīši, tika mēģināta gan bļitka, gan murmulis!
snipiens 15.02.12
Paldies cure par info!Par vēdzelēm tādā gadījumā man būs nepareizas ziņas.Bērnībā ar fāteri Lielezerā ķērām raudas un plaudēnus,gadījās pa asarelim ar!
cure 15.02.12
Jā,ir tada lieta! licenze uz dienu makasa 2ls un uz gadu 20 ls! un laikam 5 ls bija uz meenesi! var nopirkt limbazu copes bodees!

nav dzirdets ka kaads kaadreiz lielezeraa ķertu vedzeles,bet gan jau ieksha kaada ir!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs