atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Daugava

Nazis 29.03.12
hesc7- Lūdzu nejauc tīklus ar murdiem. Daugavā tīkli uz doto brīdi nevar būt.
Nazis 29.03.12
tabletītes no tīkliem ir, ir arī plāns kā var cīnīties ar tiem, viens liels BET, nevienam tas nav vajadzīgs. Ir divi varianti:
1.Vajadzīgi aptuveni 600Ls uz ezeru un tad būs tā ka ezerus papildināt ar zivīm nevajadzēs būs savas, veselīgi izaugušās zivis! tas cipars attiecās uz 1 ezeru, bet reāli ja ir ezeri savienoti savā starpā kā Ķīšezers un Juglas ezers tad tas cipars varētu būt uz diviem ezeriem 700Ls.
2 variants. Uz pavasara laiku apvienoties ir jāapvienojās makšķerniekiem kurus tas interesē un sadalīties kam tuvāk un ērtāk pie tuvākajiem ezeriem un sadarbojoties ar mums sākt novērošanu, sargāšanu, un nelegālo tīklu izvākšanu. Noteikti ir makšķerniekiem tuvumā kādas vietas ko var pavērot! Rīcības plānu un kordināciju varētu uzņemties VAA konkrētāk es. Sīkāk neizplūdīšu, tāpat teiks ka idiots!
Murdi daudz vietās ir pavasarī likumīgi, tātad tur neko neizdarīsi.
hecs7 29.03.12
Nazi, es to rakstīju nevis kā iemeslu ne copei,( kaut ir pierādījies, ka ja blakus tīkli Daugavā, nju cope paliek galīgi švaka, vai nav vispār), bet par tiem pašiem tīkliem, it kā jau ar bojām, droši ka kādas licenzes jau viņiem ir. Runa par tiem tīkliem vispār, copmaņiem tāds un šāds liegums, a tīklinieki tik mauc ko un kā un kur grib.
gintsgg 29.03.12
Nazi , štrunts par tiem vainīgajiem , neķērās šodien - ķersies rīt , bet pasaki vai tiešām nav nekādu iespēju cīnīties pret tiem tīkliem un murdiem Daugavā , vai tiešām no tās sērgas nevar tikt vaļā ?
Nazis 29.03.12
hecs7- Labi izklausās - riņķī aplika ar tīkliem, murgs kautkāds.
Varbūt labāk izklausītos, meklējam vainīgos kāpēc neķērās?!
tnig 29.03.12
Es vēl uz brīvdienām obligāti taisos uz Daugavas līčiem uz ledu,jo dažiem līčiem riņķī ir mežš un tātad ēna,es tur copējis esmu katru gadu līdz kādam 10 aprīlim notekti,bet ne vienmēr ir ņēmis gan,nu šo to salasīt jau var,pagājušo brīvdienu biju,ledus vēl kā riktīgā ziemā.
hecs7 24.03.12
šodien atklāju fīder sezonu, rezultāts 0, tas pie Dinvidu tilta, vienkārši riņķī veči aplika ar tīkliem, 3 gb, murgs kaut kāds, vietu mainīt ne gribējās, sāka līņāt.
Klau Meistar. pie kādas ietekas veči vimbas vilka?
Meisters 24.03.12
Daugavā, pie ietekas, večiuz gruntenēmsēdēja un ķēras plicēni un mazas vimbiņas, pa laikam piestās arī kāds matrozīts...
kraft 24.03.12
Daugavā, zem kokneses ledus vēl ir, nekas nav sakustējies. Pretējā krastā daži vēl sēdēja. Uz Aizkraukles pusi upes vidū arī bija rosība.


Līmenis Gan ir pilnīgā ārprātā nolaists.
Ja kāds ir no tā kraja, tad padod ziņu kad ledus iziet :))
naivais 23.03.12
Sveiki vīri.

Gribēju zināt vai kāds jau ir bijis uz copi no krasta kaut kur rajonā zem Rīgas HES? Kā ir gājis?
Sveiki! kāds jau nav atklājis sezonu daugavā pie Rīgas? Doma 6dien braukt uz savu vietu ar grunteni un pludiņmakšķeri, gribās noskaidrot uz ko mērķēt:)
No ledus vimbas ņēma?
sigi 20.03.12
Daugavā vēl šodien vīriņš sēdēja..tas pretī celtniecības pasaulei Rīgā.. :)
Huseens 20.03.12
Ogrē vēl veči uz Daugavas ledus sēž.
Daugavā jau jāiet ar pludiņmakšķeri un gruntenēm!
vajag tik nelielu straumi!
tnig 20.03.12
Kas ir Daugavā neviens necopē vairs?
mona 04.03.12
Daugava pie Kundzinsalas.Copmanu ne parak daudz.Vairums sedeja uz brekshiem,nezinu,ka viniem copeja.Es biju talak uz ashukiem.Iznaks krietna zupa,kadi 7 pannenieki,galigs bernudarzs laists paaugties.Ledus loti biezs,uzieshana ari laba, jo udens nokrities un ir uzsalis.
usis 03.03.12
biku pastaigāju, caurumi10 un pietika,dażi ar 20 apgriezieniem,citi ar 5,apakšā 8m,nu i nafig,vēl ceturtdien tajā pašā vietā 2x biezāks
mona 02.03.12
Daugava pie Kundzinsalas - cope reti slikta,paris asaru pannenieku,un kadi 10 zupenieki.
Ari cilveku shodien maz.Uziet bija vienkarshi,bet
veja iespaida udens celas un noieshana nebija tik veinkarsha ,bet zabakos vel nesmelas.
Izskatas,ka svetdien no copes nekas nesanaks.
usis 01.03.12
nostajies 10 metrus no tilta ,i mauc, ko vēl,vajag arī smagās,pa laikam straume,var jagribas vazāties pa lielo placi
niklavins 01.03.12
kas tiešām neviens nav bijis?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs