Vakardien vakarā centrā bija laba asaru aktivitāte, zandartu nebija. Interesanti, kādi rezultāti tām 4 laivu ekipāžām, kas bija apsēdušas bedri starp dzelzceļa un akmens tiltiem?!?
Biju no vakardienas ~21:00 līdz šodienas pus 9iem ar fīderi Ogrē. Uz slieku pušķi pirmais paņēma samiņš ~50cm, un tad salasīju dižpličus kādus 7 gab, naktī domāju, ka tie ir brekši, jo baigi lielie, no rīta sapratu, ka pliči. No brekšiem ne smakas atkal :(
Sveiki, patreiz līmens lejā braucot aiz Tomes uz Rīgu izskatās smuki atsegušies krasti gar kuriem var pastaigāt un pamētāt spiningu, tā vismaz no attāluma izskatās. Ir kāda info kāds tur dziļums un vai zandarts asars krasta robežā sastopams? Cik daudz zacepu dolomītā?
krish171, 26.augusts 2019, 12:01
Vakar biju pie Nāves salas - staigāt var un mētāt arī. Rezultāts gan izpalika. Zacepu maz.
Sveiki, patreiz līmens lejā braucot aiz Tomes uz Rīgu izskatās smuki atsegušies krasti gar kuriem var pastaigāt un pamētāt spiningu, tā vismaz no attāluma izskatās. Ir kāda info kāds tur dziļums un vai zandarts asars krasta robežā sastopams? Cik daudz zacepu dolomītā?
24.08. pie Pļaviņām bija forši - kopumā 7 zandarti, 4 no tiem mēra.
25.08. pilnīgs klusums.
Sodien Daugava-pilnigs klusums no plakanajiem (Tomes puse)
Sen tada sudiga necope nav bijusi+sikie vajpratigi daudz !
Pagajuso 7dien gan bija super,coms ari 4dienas vakara paris brekus izcela,bet nu sodien no viniem ne smakas
Daugava ap Plavinam ir galigi norakstama. Nez kas ar sadu atieksmi tur bus palicis vel pec paris gadiem....
Sveiki, kāds šajās dienās ir bijis Daugavā, Pļaviņu hes apkārtnē? Kas ar zandartiem?
Tagad divreiz kad noķēru ablomoviču domāju vai nākamreiz arī braukt turpat. Kādi jums novērojumi par to kur breksis noklīst, kad hes nomet to lielo ūdeni? Vai vienkārši jātic, ka turpat vien kur pirms mēneša bija, būs? :)
Ogrē otro reizi pēc kārtas ablomoviču noķēru. Pāris 10cm breksīšī un plicīšī un viss.
Nezinu kā Jpilī, bet Gostiņos pie Pļaviņām šodien vairāk kā metru nometa....
Kristaponkul, laikam blakām šodien sēdējām !;-)
Copeju aiviekste pļaviņās aiz dubulta apļa tur pie tilta pa labi uz feeder... Vairakas dienas pec kartas gan vakaros gan no rita... Uz visa iespejama.... Paris sitieni un 3 alandi pa visam reizem... Kads ir bijis un redzejis kadu breksi vai augusta vispar breksi aiviekste nav?
Labs vakars vai kād nevarētu pateikt kas notiek ar ūdeni Jēkabpilī. Paldies
Tie kas copē rīgas hes ūdenskrātuvē. Pēc ūdens nolaišanas jums ierastās brekšu vietas strādā? Šorīt nosēdēju un pilnīgi nekā...
Sveiki vīri!
Ir jēga mēģināt pie aiviekstes ietekas pie daugavas tajā rajonā pie kapiem,domā ir ar feeder pamēģināt kādu breksenu dabūt? Nēsmu vēl nekad copejis daugavā varat varbūt ko ieteikt?
Sveiki visiem. Kaa tagad ir ar udens liimeni Koknesee Staburagaa?
shturmann, 20.augusts 2019, 11:07
Līdz lūpai!!
Sveiki visiem. Kaa tagad ir ar udens liimeni Koknesee Staburagaa?
Šodien iebraucu Daugavā zivis pamedīt! Lejtecē ap ziemas ostu ļoti labi asars kožās. Labākie rezultāti uz atvadiņu. Izmērs ne kāds izcilais (apm.100-200 gr), bet pasportot dikti interesanti.
Aizpeldēju arī līdz Lielupes grīvai izlūkos, bet tur tāda ūdenmoču, kuteru un motorlaivu satiksme, ka ilgi neaizkevējos. Vienu asaru spotiņu gan atradu un nedaudz pasportoju.
Apakšā kreisajā stūrī jāuzspiež uz apgriezta wifi simbola un jāizvēlas SonarChart!
onkyo, 16.augusts 2019, 12:58
Paldies!Virs Pļaviņu hes arī rāda!