atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Mazais un Lielais Ansis (rubene)

daddy_j 13.08.20
Laiva lielajā vai mazā 4eiro.Ar savu nedrīkst.

orests, 13.augusts 2020, 15:49


paldies!
orests 13.08.20
Laiva lielajā vai mazā 4eiro.Ar savu nedrīkst.
daddy_j 13.08.20
Kā ar laivu nomu Lielajā? vai drīkst ar savu laivu?
orests 13.08.20
Viena licenze uz abiem dīķiem!Tiko vien karpu izvilka.,vajadzētu tak jaunajām sākt ņemt.
daddy_j 13.08.20
Es to nojautu un tāpēc 09.08 aizbraucu uz citu dīķi. 5 zivis krastā, 1 norāvās. Orest piedod. :)

Anši joprojām IR manā sarakstā. :)
e-loms skatījos, ka Lielajam un Mazajam atsevišķas licences jāpērk?? Tā ir? Kādreiz kad veikaliņā pirku, tad 1 licence uz abiem derēja...
MrFish 13.08.20
Bēdīgi
orests 13.08.20
Ielaistās klusē,pa retai kāda vecā paņem!
MrFish 13.08.20
Ka ar karpam sokas, nem tagad vai kluse?
orests 07.08.20
Tiko ielaida otru porciju karpas Mazajā Ansī!
orests 05.08.20
kilo līdz divi kilo.,piektdien būšot vel.
orests [05.08.20]: Karpas ielaida un piektdien vedīšot vēl. Uh kas par copi būs brīvdienās!
Cik lielas salaida ?
orests 05.08.20
Karpas ielaida un piektdien vedīšot vēl. Uh kas par copi būs brīvdienās!
orests 05.08.20
Vēlāk uzzināšu,tad došu ziņu!
orests [03.08.20]: Manā profilā paskaties video,tur redzams uz ko es copēju. Trešdien sola atvest karpas!
Salaida?
orests 03.08.20
Manā profilā paskaties video,tur redzams uz ko es copēju. Trešdien sola atvest karpas!
MrFish 03.08.20
Orests, uz ko paņēma
orests 02.08.20
Man šodien 6.800kg spogulene.Lielajā no laivas.Trīs stundas pietika. Nākošgad būs paaugusies uz 7kg.
orests 30.07.20
Nekas vēl nav ielaists!Vietējie speci velk gandrīz regulāri.Man nesen bija 5.600kg.,čomiem 4.600.,4.700kg.,vēl divniece un trijniece.,tas ko zinu.Es jau sen rakstiju ka karpa ir jāatrod nevis iemet kautkur un gaidi.Negribu par šito tēmu rakstīt jo esmu abdirsts no galvas līdz kājām,jo es jau esu mudaks kas karpas copē ar pludu un ar vectēvu metodēm.,un jau pāri par 40gadus tikai karpas.
daddy_j 30.07.20
komercdīķi ir 2 veidu - vienos maksā tikai par makšķerēšanu, otros gan par makšķerēšanu, gan par noķerto zivi.

Tad lūk - pirmā veida dīķos (Anši, Upesciems u.c.) nekad nevinu karpu neesmu noķēris, nesaku, ka viņu tur nav, ir redzētas peldam un lēkājam.

Savukārt otrā veida dīķos (Vangaži, Voldemāra dīķi, Pērtnieki) gandrīz vienmēr esmu ar zivīm :)

Tāpēc, ja jau zaudēju makšķernieka godu :( un braucu copēt komercdīķos, tad braucu uz tādiem, kur lielāka cerība ar karpu pacīnīties :)
jurizh 30.07.20
Krimuldietis [29.07.20]: Karpas ielaistas ? Kāds kautko velk ārā ?
Arī interesē! 2x esmu bijis divus gadus pēc kārtas, ne copes, šogad jābūt! Es vismaz tā ceru...

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs