atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Buļļupe

Magnums 10.10.11
jeeska> vai tu no pieredzes saki, ka buļļupē zivis ir ļoti daudz? Cik ir nācis pašam būt (2x) un palasīt arī slāvu forumos nevienam nekad liels loms nav bijis, max. 1 - 2 līdaciņas.
durixxxx 10.10.11
to Duglas-Ja intrese ir tik liela varu ieteikt vienu vietu Buļļupē man nav žēl,bet uz balto zivi,bijām ar darba kolēģiem aizgājuši pagājušo piektdien rīta cēlienu un sestdien rīta cēlienu,kopā pa trim saķērām ap 35 gab brekšus un raudas pāris labas,brekši sākot no 400gr uz augšu lielāko dabūjām ap 2kg.
jeeska 10.10.11
Duglas
Tie ir zvejas murdi. Tīkli upēs ir aizliegti (iznēmums laikam tā Daugava ...vaisliniekiem un pētniecībai).
Zivis tur tiešām mudž-vimbas, paluži,zandarti, asari..līdakas maqzāk Zivju aktivitāte ir ļoti atkarīgs no straumes virziena stipruma, jūras vējiem un t.t.
Pluume 10.10.11
Ir ir tas tīkls un viņa lokacija ik pec dažām dienām mainas bet principā parasti ir vienā rajonā ...
Šovasar dikti daudz sanaca pamētēt špini buļļupē tiesa gan no krasta,
daži zandarti un kadas 5 zemēra lidakas (pa visu vasaru) protams ari pa asītim.... katrā ziņa ieteiktu izvēleties jebkuru citu upi...
Duglas 10.10.11
vakar nostaigāju gar krastu kādus 2 km, pat ne uzsitiena. Mēģināju ķert asari. Krasts ar Bolderājas un Imantas iezemiešiem pilns, sametuši gruntenes, grauzdē gaļu, trekterē 2l stipros. Ķeršanos nevienam nemanīju. Apmēram 3 km no ietekas manīju tīklveida konstrukcijas. Par tām nav skaidrības, gandrīz pari pus upei ar karogiem un lieliem brūniem pludiem ierobežota teritorija. Tāds kā pusaplis. Varbūt es kaut ko nesaprotu un tas ir kuģu ceļš vai kaut kāda laivu trase, bet ļoti izskatās pēc zvejas konstrukcijas. Tikai pārāk redzama lai būtu maliķu ražojums. Tas nozīmē ka tomēr rūpniecībiskā zveja kaut kur atļauta? Man Buļupe vienmēr bijusi mistērijas upe, pēc manas izpratnes tur vajadzētu mudžēt no zivīm, bet noķerts tur nav gandrīz nekas, arī forums par to ir patukšs. Bet var jau būt tie kas tur ķer šeit neraportē un dižos lomus ēd klusiņām
baldis123 10.09.11
buļļupē dzīvo laši un līdkas varbūt arī zandarti
urmaas 29.06.11
Itāda skāde.Kāti lūzt un auklas plīst TIKAI sava stulbuma pēc!!!
:DDD
Karlis_K 29.06.11
uzmanības deficīts
burtnieks 28.06.11
Vai tik nebūsi kādu baļķi aizķēris.
CaTBooT 28.06.11
WOW!Šodien biju Buļļupē pie lielupes.Man pieķērās kāda milzene.Tā kā man ir 13 gadi man grūti bija viņu vilkt ārā.Pēc desmit minūtēm saplīsa spinings (Salmo Sniper30 tests 10-30).tad vēl pēc 5 min. pārtrūka aukla.tagad zinu buļļupē dzīvo milzeņi.
CaTBooT 27.06.11
Ak kādiem mānekļiem jāspiningo buļļupē ?Kādas zivis tur labāk copēt?Kādas atsauksmes par šo upi?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs