atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Mežavimbas

Morbidejs 19.03.14
Sveiki copesbiedri! Kā tur ir ar tām meženēm, kad šās sāk nākt un, kad var sākt ķert? Interesē tieši Gaujā meženes.

Cesinieks, 19.marts 2014, 16:39


22.8. salates (meža vimbas) – no 1.marta līdz 15.maijam;

Jāpaciešas. :)
Cesinieks 19.03.14
Sveiki copesbiedri! Kā tur ir ar tām meženēm, kad šās sāk nākt un, kad var sākt ķert? Interesē tieši Gaujā meženes.
janka07 07.10.12
Gaujinieks.Es pa Daugavu meženes dzenāju tikai uz 6 cm. garu poperi.
Gaujinieks 07.10.12
Iesakiet kāda izmēra clacking minnow labāk meženēm ņemt,,,:)
Vai ieaskiet kādu citu vobleri...Rotiņu...
Paldies.
Robiss1 10.07.11
par tām spārēm man ar bij doma, bet parliecinajos ka garām, jo sapalu ir ļoti daudz, it īpaši mazo, nespēj ne pāri metrus nopeldināt, kad āķis jau tukšs, un gribējās tā sportiskāk pieiet - ar špini :)
aakkis 10.07.11
Ņem kaimiņu kompānijā un uz zilajām spārēm izleciniet.Viss efektīgākais paņēmiens tādām upēm.Paņems kāds sapals ,ālants ar pa to starpu.
usis 09.07.11
ja vieglu tālu mest, ņem sbirulino
Robiss1 09.07.11
sveiki, copēju mēmelē, mežeņu manos posmos ir maz, un trapas ļoti reti, pagaidamesmu tikai paris zemmēra noķēris, taču zinu vismaz 2 vietas kur mājo tiešām lielas, esmu tur pats redzejis lēkājam un kaimiņš arī novērojis, jautajums uz ko man labāk ķert un kādos laikos, ja viņa taja bridi nesit ar asti un nelēkā, vai tas nozīmē ka viņa nebarojas?
Un vel jautajums, par vietu, jo tur ir samērā sekls un padaudz udenszāļu, tādējādi atkrīt smagie bleķi un kastmasteri, jo tos vienkārši lielā distancē nav iespejams novadit pareizajā dziļumā, pēc manām domām vislabāk derētu viegli rotiņi, bet tos atkal ir problēmas iemest tālāk par kādiem 20m?
HOOK 08.07.11
Mans medī meženes krācē kur viss burbuļo un skan,viņai nav laika arī afigeķ ņemšu vai neņemšu,viss pa ātro!Tas gan viss uz mušu,iegrime maximums 10cm,reizēm mušu izmet ar straumi vispār no ūdens!Copēju Gaujā virs Valmieras!
BassPlanet 08.07.11
Vakardien spiningojt daugava man panema viena mezene apmeram uz puskilogramu,atlaidu atpakal un viena atskreja lidz laivai,twicoju ar x-rap.lielaka mezene mana konta ir 1,5kg,mazakas katru gadu gadas loma.
veezis 07.07.11
Lielupe, 4,850 kg, 78 cm, vobleris: Original Floater



veezis 07.07.11
Lielupe, 4,850 kg, 78 cm, vobleris:
pureklis 06.07.11
man clackin minnows ir killers ,jau 4 meženes un 3 norāvušās
Akella 04.07.11
tontons7, :))))));)))) bij labs!!!!
Akella 04.07.11
Mr.Bums, šīs, uz foto, - no "Russkaja bļesna" seerijas???
kvoks 04.07.11
tontons7,
DDDDDDD-labi ierēcu!
Bagira 04.07.11
Es ar Gaujā esmu novērojis meženes, izmētājis visu kas līdzi, arī bez pavadiņas, bet viņām p...g, dauza tik ar savu asti un vizuli neņem!!!
bushmans 04.07.11
YO-ZURI SS Minnow
Rapala SKITTER WALK
Kastmaster man kaučkā neiet pie dūšas!
bums 02.07.11

Man kastītē vienmēr ir šis -tikai ar 2 turbīnām Meženēm patīk /tikai bez pavadas/
tontons7 02.07.11
Ja copē no krasta, tad mugursoma jāvelk priekšā un cepures nagu jāliek uz aizmuguri, tad mežene domā, ka ej prom, un tad ņemssss....

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs