atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vēži un vežošana

jā ,un Tu rādīsi vietas....
jansons 07.12.07
jūs jau te kolektīvi sadarbojaties viens ķer otrs ēd
Vietas, kur vēžus vienā reizē vairāk par pāris kg nevar noķert , vari neteikt , tādas es pats zinu ....
kur?
Gatizs 07.12.07
Oi Liepajas rajona ir daudz vietas kur ir vežu!
Un es varētu palīdzēt viņus apēst .. :)))))
mar.oz 06.12.07
jansons kadas upes varetu ludzu pateikt?? es tew waretu palidzet un pakert vinus lai tew netrauce makskeret =)
Laimīgais mums visas upes piedirstas , vēžu maz , parasti tikai vēžaudzētavās , būšu pateicīgs ja kāds mani apgaismotu ,kur Liepājas raj . ir vēži?
jansons 06.12.07
ir takš daudz vietas man tie vēži toč jau piegriezušies !! pie mājām upē pilns nevar ar grunteni normāli pacopēt..
mar.oz 05.12.07
zinu!bet licenzatajas vietas naw ko tur darit!!
Ar rokām vislabāk ir šos ķert ,bet vietas maz. Jā un ķert var tik licenzētās vietās!Uzkrītiņiem- svaigu zivi vai nodīrātu vardi , tā lai acis nav redzamas , tās šiem nepatīk.
mar.oz 04.12.07
9 ls kg sviests =DDDD un turklat visi vezi tur naw 10cm tur man liekas ka ir ari mazaki!
mar.oz 04.12.07
ko kape newar???no 31.maija lidz 31 augustam var tak!! varbut jus mani parpratat es netaisos tagad iet kert vinus!!! es nesu lohs tagad kert vinus viniem tagad ir ikri!!!!lai izpere mazulus!!! ne oficiālas vietas nav ko darit tur jau vis ir sen izkerts un tur ir miljons cilveku un naw pat kur apgriezties tajas oficalajas vietas!!vaidas,libazu lielezers utc!!!!!!starpcitu ka jus kerat vezus??man nepatik kert ar kritiniem booring!!labak ar rokam!!alas gan nebazu jo bail ka bus udenzurka =D! nu itka zinu ka ala iet uz leju tad var bazt ja uz augsu tad newar bazt ta laikam bija1!
jansons 04.12.07
ar garantiju ka būs!!!
9 ls kg:))
jansons 04.12.07
vo vo jo oficiāli jau vairs nevar... viena laba vietiņa ir maxima :))
HA, oficiāli vai?
mar.oz 04.12.07
zinu ka vel pa agru vezot bet nevaru sagaidit!!neko darit =((!!!neavar pateikt ludzu kad vietinu??? busu loti pateicigs!!!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs