MartinsFR trofejas

Nav pievienotu trofeju!

MartinsFR albūmi

Instagram - Jig Rig LV

Spiningošana LV upēs un upju iepazīšana. Sava veida instagram dienasgrāmata par Jig Rig un manu pieredzi spiningošanā, par plusiem un mīnusiem, par maniem secinājumiem.
Ne asakas visiem! Dodies dabā, dodies copēt!

P.S.

Vairāk info instagram profilā.
«
»
 
26.11.21 cl@MartinsFR
8 Skatījumi 263
 
Uzsniga sniegs un uz upi prom, iepaticies man ziemas spinings, kaut kas pilnīgi savādāks un neierastāks salīdzinot ar vasaru. Daba klusāka, mierīgāka, gaiss spirgtāks. Gaidīju kamēr LJuglā līmenis +/- nostāsies savā vietā, vēl bija virs normas, bet nu jau ciešami. Sapakoju spiningu un somu priekš līdakām, sapūtu silikonu un gaidu nākošo rītu. No rīta visa zeme balta un diena solās būt apmākusies, it kā visam būtu jābūt labi. Ierodos pie upes diezgan laicīgi, kaut kur ap 09:00. Dodos kārtīgāk pārbaudīt iepriekš ieteiktās vietas, kurām nebiju veltījis pietiekami daudz laika. Pieejot pie upes saprotu, ka līmenis vēl ir salīdzinoši augsts un nopriecājos, ka esmu uzvilcis gumijniekus. Sāku ar vietām kur iepriekš bija cope, šoreiz klusums. Strādāju, lai varētu noiet pēc iespējas lielāku upes posmu 5-10 metieni un mainu pozīciju, 5-10 metieni un mainu mānekli, vēl 5 metieni un mainu pozīciju. Šādā veidā nostaigāju pirmo dienas pusi, izmētājot daudz maz mierīgās sava un pretējā krasta līnijas, līcīšus, atstraumes, zem kokiem utt. Straujajiem un taisanjiem posmiem eju garām lai netērētu laiku. Šādā veidā esmu pārbaudījis visus līdaku mānekļus, klusums. Uz vakara pusi nonāku līdz uzpludinātam līcim, kurš ir pilns ar zāli un dažiem brīviem pleķiem. Metu oranžo Bait Breath CurlyGrub un zaceps. Kaut kā izvelku no zacepa un diezgan ātrā tempā savācu mānekli. Pie pašām kājām redzu, ka ir līdakas ņēmiens, bet par vēlu pamanīju. Tā kā vieta ļoooti zāļaina uzlieku Keitech Noisy Flapper un jā, otrajā metienā līdacēns galā, tāds 30 cm līdakbērns ieguva jaunu mācību savā dzīvē. Tālāk atkal klusums. Gabalu tālāk pussala/sala, pāri pa bebru kokiem tieku virsū un tieku pie skaistām vietām pretējā krastā - niedru līcīši un upes vidū niedru saliņa. Pretējā krastā vienā tādā līcītī uz CurlyGrub paņem pa visam sīks līdakbērns, no sākuma domāju, ka liels asaris. Pasmaidu, uztaisu bildi un laižu vaļā. Vairāk copes neseko, bet iekšējā sajūta saka, ka kaut kam tur ir jābūt. Uzlieku Noisy Flapper un jā, mēra līdaka galā, tā kā tumsa jau nāk virsū un man vēl jāizdomā, kā ātrāk tikt atpakaļ līdz mašīnai, iztieku bez bildēm. Apskatos ātri kartē un saprotu ka izdevīgāk ir paiet vēl uz priekšu, tad ārā uz ceļa un pa ceļu atpakaļ uz mašīnu. Ejot ārā vēl daži metieni potenciāli skaistās vietās, viens zaceps ar aprautu Noisy Flapper, bet tas arī viss, tumsa virsū un zivis klusē. Kopumā diena pavadīta labi, trīs zivis noķertas, iepazīts jauns posms kur noteikti vēl atgriezīšos. Vienīgais mīnus LJuglai, ko esmu pamanījis ir privātmāju apbūve, it kā jau viss kārtībā, bet brīžiem it kā ej gar upes krastu un reizē pa privātmājas pagalmu...nedaudz neomolīga sajūta dēļ iespējamajiem četrkājainajiem draugiem un rokā visu laiku piparu gāzes baloniņš, bet kopumā vietas labas, zivis ir, jāgaida kad nokritīsies līmenis un jāatgriežas, bet iespējams jau uz asariem. Dodies dabā, dodies copēt! Ne asakas visiem!
 
[12] Komentāri | dilst | aug
 
Sanders

Ļoti labs apraksts! Žetons par to. Līdaciņa gan žēlīga...

26.nov Atbildēt | Ziņot 3
MartinsFR

Šitā ir tā 30 cm., peld talāk :) instagram kontā vairāk bildes un vairāki apraksti.

26.nov Atbildēt | Ziņot 1
MartinsFR

un arī amnestijas video :)))

26.nov Atbildēt | Ziņot 1
Willy

Kas tur labs!?man liekas pilnīgi garām...kas būtu ja visi par katru zemmēru rakstītu tādus stāstus!?žēl to copmani...vēl video!nu kam interesē zemmēra amnestija!?...novēlu noķert kko pieklājīgāku!

26.nov Atbildēt | Ziņot 2
ekk
ekk > Willy:

Labāk lasu šo, nekā tos sūd.s forumā, kur nekā nav par copi gandrīz, tikai aptiršana utt.

Un tikai nesāc bļaut un apvainoties, bet vie ādas bildes ar beigtām zivīm un tekstu, ka.kkas grabina laikam ir tomēr sliktāk kā izsmeļošs apraksts par copi ar zemmēru. Bet.tas protams subjektīvi! :))

26.nov Atbildēt | Ziņot 0
Abavnieks
Abavnieks > ekk:

A ko vēl Tu gribi lasīt, ja mērķis ir gaļiņa un kilogrami /€ un viena copes vieta cauru gadu?

26.nov Atbildēt | Ziņot 0
Abavnieks

Foršs apraksts. Galvenais ir baudīt un priecāties par to ko dari. Lai veicas!

26.nov Atbildēt | Ziņot -2
Willy

Ļauns tu esi!-puika pats saka,ka ne pirmo gadu ar pīpi uz jumta!bet tu saki lai priecājas,ka neko vairāk par zemmēru tā arī nav noķēris

26.nov Atbildēt | Ziņot 2
Abavnieks
Abavnieks > Willy:

Nebūt neesmu ļauns. Es pats priecājos arī par mazajiem asarīšiem. Līdakas gan man mazās nepatīk, bet ja cilvēks kaut ko no sirds uzraksta par copi, kas viņam bijusi interesanta, neko sliktu nesaskatu.

26.nov Atbildēt | Ziņot 0
Willy
Willy > Abavnieks:

Es tak nesaku ka slikti!ceru,ka džeks centīsies un varbūt tieši man par spīti noķers kādu nopietnāku zivi!tad arī apsveikšu un uzslavēšu!

A par maniem kilogramiem un e raksti zem manām bildēm!vai dūša nepietiek?

26.nov Atbildēt | Ziņot 2
Abavnieks
Abavnieks > Willy:

Nu Tu tak arī centies. Ne vienmēr ir tie metri. Ko tad darīt, nošauties un teikt, ka viss slikti. Lai katrs izvērtē pats, par ko priecāties un par ko nē.

Nē. Es tak joprojām gaidu, kad būs jāraud.

A citādi, tas bija ne tik daudz par Tevi, bet par iedzīto pēdējā laika stereotipu, ka ja nav bilde ar kaudzīti zivju, tad bezmaz par copi vari nerakstīt, jo tā nav izdevusies.

Un par mūsu dažādajām uztverēm par copi jau ir izrunāts sen. Ko tur vairs. Ne Tu man traucē, ne es Tev. Bet pa ceļam nesakrīt. Tas arī viss

26.nov Atbildēt | Ziņot 0
Willy
Willy > Abavnieks:

Ok...es vienk.nespēju liekuļot!mana kritika nav ļauna...bieži par to pats ciešu!bet man kā MT9 saka-bieza āda!

26.nov Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager