Ungurs

par ezeru
Šogad viens 38cm , iepriekšējā sezonā divi 38cm asari bija.
Jāmedī tas 40cm !!
Es uz lieliem rotiem no nr.3-nr5
5.augusts 2022, 08:35 | links
 
Skaisti, tu iedvesmoji mani tur aizbraukt! :D
5.augusts 2022, 00:14 | links
 
Nu tad īsais rezumē - cope no plkst 16:15-21:00

Pirmajā pusstundā jauns PB, 39cm
Pēctam mazie tādi līdz 25cm
Ņēma izteikti karstumā , līdzko saule sēdās cope pazuda.

Šodien brauks vēlreiz provēt citu točku, ja kāds grib, droši pieņemu kompanjonus.laiva no manis.
4.augusts 2022, 11:32 | links
 
martinsgrinb [02.08.22]: Doma rītdien ap 16:00-tumsai iebraukt ezerā un paprovēt atrast asari. Meklēju kādu ar ko kopā aizbraukt, lai ir ar ko klaču uzsist un ja vēl vietējais tad pat izpaliks man vietu meklēšana. Startēju no cēsīm ap 15:45 varu paķert līdzi, laivu noma no manis ;)

raivisru, 2.augusts 2022, 13:53
Sveiks, nebūtu gjelas, piebiedrotos. Neesmu gluži vietējais, esmu bijis 2reiz, ta4u nav sanācis ezeru vispār atkost. Būtu jāmēģina kaut kad atkal tur.
Kāpec tieši Unguru izvēlējies? No nostāstiem par asariem? :D
Jā, gribas mistisko asari paķert, pats gan esmu komandējuma ietvaros šeit visu nedēļu, tākā varbūt sanāks citu dienu, redzēs kā šodien ies.
3.augusts 2022, 14:18 | links
 
Doma rītdien ap 16:00-tumsai iebraukt ezerā un paprovēt atrast asari. Meklēju kādu ar ko kopā aizbraukt, lai ir ar ko klaču uzsist un ja vēl vietējais tad pat izpaliks man vietu meklēšana. Startēju no cēsīm ap 15:45 varu paķert līdzi, laivu noma no manis ;)

raivisru, 2.augusts 2022, 13:53

Sveiks, nebūtu gjelas, piebiedrotos. Neesmu gluži vietējais, esmu bijis 2reiz, ta4u nav sanācis ezeru vispār atkost. Būtu jāmēģina kaut kad atkal tur.
Kāpec tieši Unguru izvēlējies? No nostāstiem par asariem? :D
2.augusts 2022, 23:33 | links
 
Doma rītdien ap 16:00-tumsai iebraukt ezerā un paprovēt atrast asari. Meklēju kādu ar ko kopā aizbraukt, lai ir ar ko klaču uzsist un ja vēl vietējais tad pat izpaliks man vietu meklēšana. Startēju no cēsīm ap 15:45 varu paķert līdzi, laivu noma no manis ;)
2.augusts 2022, 13:53 | links
 
Ungurā ledus staigājams šodien 1līdaka 1 asaris un pāris plakanie
29.janvāris 2022, 20:32 | links
 
Ungurā ledus staigājams šodien 1līdaka 1 asaris un pāris plakanie
29.janvāris 2022, 20:32 | links
 
Kāds var padalīties ar info, kas notiek un vai vispār notiek Ungurā ? :)
28.decembris 2021, 23:05 | links
 
Sveiki visapkārt!
Priecīgus Ziemassvētkus!
Kādam ir info , Vai Ungurs staigājams?
25.decembris 2021, 17:40 | links
 
Zinātāji tur spēj ķert ap 1kg kukuļus, katru gadu noķer, protams pārāk nelielās un vietas +/- jau arī zināmas un tās eholotē noteikti spiedās acīs. Čemodānu tur tiešām ir daudz un abos ezeros.
5.jūlijs 2021, 10:42 | links
 
Ar eho netika meklēta zivs, bet reljefa izmaiņas.
Protams piekrītu, ja neesi ezera malā nodzīvojis gadiem, kur zini vietas no galvas, tad eho labi palīdz saprast reljefu.

durixxxx, 2.jūlijs 2021, 00:26

Es pa 4x dienām izmaucu gan lielo, gan mazo ar eholotu pagāšo gadu - tiesa gan ne ar solix vai panoptix. Par reljefiem man ar =/- skaidrs arī kur ka zivi meklēt.
Labi rezultāti izpalika - protams var vainot laikapstākļus vai ezeru, lai sevi par lohu nedēvētu.

Novērojumi:
Brekšu čemodanu ir daudz, lielu līdaku maz, mazās ir un asaru barus ar var redzēt, bet uz tiem vispār nefokusējos.

Davis-Di, 2.jūlijs 2021, 00:39


Izmantoju pagājušo gadu Elite 9Ti2. Par asariem runājot, asari smuki. Mazākais, kas bija 33cm lielākais 42cm. Nezinu cik tāds sver, zinātāji teica ap 1kg, nezinu varbūt. Kā jau biju teicis top 3 dzīves cope. Nekur citur tādus nav gadījies noķert. Kā arī visi lielie tika nomērīti un atlaisti, uzskatu, ka tādus ir jālaiž vaļā, jo ne jau sagādā prieku tādus ēst, bet ķert.
2.jūlijs 2021, 18:09 | links
 
Brekšu čemodānu ir daudz, bet šos šos pierunāt uz copi ir pagrūti. Lielo līdaku var teikt vispār nav, retums. Asarīši kā visur ir pietiekošā daudzumā, trāpās arī tādi smuki 600~800 gr.
2.jūlijs 2021, 15:17 | links
 
Ar eho netika meklēta zivs, bet reljefa izmaiņas.
Protams piekrītu, ja neesi ezera malā nodzīvojis gadiem, kur zini vietas no galvas, tad eho labi palīdz saprast reljefu.

durixxxx, 2.jūlijs 2021, 00:26


Es pa 4x dienām izmaucu gan lielo, gan mazo ar eholotu pagāšo gadu - tiesa gan ne ar solix vai panoptix. Par reljefiem man ar =/- skaidrs arī kur ka zivi meklēt.
Labi rezultāti izpalika - protams var vainot laikapstākļus vai ezeru, lai sevi par lohu nedēvētu.

Novērojumi:
Brekšu čemodanu ir daudz, lielu līdaku maz, mazās ir un asaru barus ar var redzēt, bet uz tiem vispār nefokusējos.
2.jūlijs 2021, 00:39 | links
 
Par asari nestrīdos, ar līdakām tur ir kā ir...
Papildus vasara ir diezgan duļķains/tumšs ūdens, kas līdakām nenāk par labu, kā arī spiningotājiem ir grūtāk.

Davis-Di, 1.jūlijs 2021, 23:21

Gan asari gan līdakas visas tika noķertas var teikt no viena punkta. Domāju, ka 6 līdakas un labs bars ar asariem rupji sakot pusotras dienas laikā ir ok rezultāts. Neskaitot vēl dažu līdaku nokostās fļurika pavadas. No visa noķertā tika paņemti tikai 4 asari un 1līdaka. Pārējais viss peld tālāk un cerams priecē citus makšķerniekus. Kaut kā tā ar to Unguru man sanāca. Bet atrast to punktu prasīja 4 stundas vizinoties pa ezeru.
2.jūlijs 2021, 00:33 | links
 
durixxxx [30.jūn]: Zivis tur ir 100%.
Biju pagājušo gadu. Pirmo reizi. Kad, tas lai paliek. Var atrast ar sānskatu palīdzību ļoti interesantas vietas. Svarīgākais ko atcerēties, ņem tikai ja tiešām vajag. Top 3 dzīves cope. Galvenais ir process.Nu ar eholotu jau cita lieta.

martinsgrinb, 1.jūlijs 2021, 23:14


Ar eho netika meklēta zivs, bet reljefa izmaiņas.
Protams piekrītu, ja neesi ezera malā nodzīvojis gadiem, kur zini vietas no galvas, tad eho labi palīdz saprast reljefu.
2.jūlijs 2021, 00:26 | links
 
Par asari nestrīdos, ar līdakām tur ir kā ir...
Papildus vasara ir diezgan duļķains/tumšs ūdens, kas līdakām nenāk par labu, kā arī spiningotājiem ir grūtāk.
1.jūlijs 2021, 23:21 | links
 
durixxxx [30.06.21]: Zivis tur ir 100%.
Biju pagājušo gadu. Pirmo reizi. Kad, tas lai paliek. Var atrast ar sānskatu palīdzību ļoti interesantas vietas. Svarīgākais ko atcerēties, ņem tikai ja tiešām vajag. Top 3 dzīves cope. Galvenais ir process.
Nu ar eholotu jau cita lieta.
1.jūlijs 2021, 23:14 | links
 
Asaris,Līdaka
Zivis tur ir 100%.
Biju pagājušo gadu. Pirmo reizi. Kad, tas lai paliek. Var atrast ar sānskatu palīdzību ļoti interesantas vietas. Svarīgākais ko atcerēties, ņem tikai ja tiešām vajag. Top 3 dzīves cope. Galvenais ir process.

durixxxx, 30.jūnijs 2021, 23:46

Par kādu zivju sugu tu runā - breksi, līdaku, asari?

Davis-Di, 1.jūlijs 2021, 13:15
1.jūlijs 2021, 13:17 | links
 
Zivis tur ir 100%.
Biju pagājušo gadu. Pirmo reizi. Kad, tas lai paliek. Var atrast ar sānskatu palīdzību ļoti interesantas vietas. Svarīgākais ko atcerēties, ņem tikai ja tiešām vajag. Top 3 dzīves cope. Galvenais ir process.

durixxxx, 30.jūnijs 2021, 23:46


Par kādu zivju sugu tu runā - breksi, līdaku, asari?
1.jūlijs 2021, 13:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager