Mušiņmakšķerēšana

OskarN, noteikti pamēģini. Nezinu kā labi pateikt latviski, bet angļiem ir vārds 'skillful'. Vēl pielikšu no savas puses latviski - pacietība un treniņš, kas tiek skaisti atalgoti pēc kāda laika. Divus gadus jau esmu MM pēc daudziem spiningošanas gadiem. Viss ir jauns, daudz interesantāks, radošāks un arī sarežģītāks. Mainās attieksme un uztvere. Ja esi ar MM, tad spinings nav interesants vairāk, vēl vairāk, tas ir parāk vienkārši, lai būtu interesanti, it sevišķi, ja fokusā ir lašveidīgie. Par inventāru piekrītu Norim. Ja Tavas mērķa zivis ir alatas un foreles, tad Tev būs piemērots 4-tās klases starta komplektiņš. MM patriarhi angļi pat izvēlas 3-o klasi, makšķerējot ar sauso mušu. https://www.youtube.com/watch?v=62E0kaw7CgY Ar alatu sākumā būs vieglāk. Nelielās ap 30 cm ļoti labprāt ķersies gan uz nimfu, gan sauso un slapjo mušu un ļaus Tev trenēt tehnikas. Atliek tikai doties uz upi, kur ir alatas. Pagājušajā gadā alata bija mana zivs nr.1. Šogad ir sarežģītāk, jo atgriežos pie strauta foreles un, protams, ka fokusā ir trofeja :) Jaunzemis daudz nekļūdās par Forelītes Sergeja piedāvājumu. Šādu pašu komplektu vari arī ebay.co.uk apskatīt. Jā, un kompanjons jāmeklē biedros, lai sākuma fāzei vieglāk tikt pāri un pirmie rezultāti atnāk. WWW arī ir labs kompanjons :) http://howtoflyfish.orvis.com/video-lessons
5.jūnijs 2015, 14:39 | links
 
labāk aizej uz http://www.flyonly.lv/bbpress/topic.php?id=160
+ iespējams var sarunāt ar kādu pamēģināt MM, lai rastos iespaids - vai tas ir priekš tevis
5.jūnijs 2015, 13:34 | links
 
Tas slavenais Airflo komplektiņš, manliekas ka ap 80e maksā, forelītē.Pats neesmu nekad turējis rokā, bet runā ka tas esot droši un ja salūzt tad spicīti var nedārgi dabūt.
5.jūnijs 2015, 11:45 | links
 
Labrīt! Aicinu padomāt loģiski. Kas var būt par ~50 eur? Komplektā vajadzētu būt kātam, spolei, auklai, auklas pagarinātājauklai, līderim un vismaz vienai mušai. Nedaudz matemātikas! Nomīnusojam nost PVN 21%, tirdzniecības uzcenojumu pieticīgi15%, Visus loģistikas izdevumus, vēl vismaz tikpat! Beigās jautājums, kur, tas zināms, un no kādiem sūdiem tas ir taisīts?
Ja ir vēlēšanās sabojāt iespaidu par MM iesaku nopirkt.
Paskaties interneta veikalos vai ari Rīgas veikalos Forelīte, Pludiņš, Salmo tur ir MM specializēto firmu Airflo, Orvis, Vision un citu kompāniju iesācēju komplekti, diemžēl ar vismaz 100 eur jārēkinās.
5.jūnijs 2015, 08:35 | links
 
Sveiki. Ir doma pamēģināt mušiņmakšķerēšanu. Redzēju vietējā copes veikaliņā ka ir starta komplekts kurā cik noprotu ir viss nepieciešamais iesākumam. Komplekts bija pa 40-50EUR(precīzi neatceros) un gribēju pajautāt vai var ar tādu sākt un vai tas ir labākais variants?
4.jūnijs 2015, 23:25 | links
 
Uz vaboli vēl par agru.
11.aprīlis 2015, 13:03 | links
 
sveiki visiem musotajiem.
gribeju zinat vai tagad ir iespeja uz vaboliti ogres upe dabut kadu sapalu?
11.aprīlis 2015, 11:53 | links
 
Labvakar
Esmu mušiņošana iesacejs , man interese kur var iegadaties auklu ?
Kadi ir apzimejumi peldošai auklai un grimstošai?
Paldies

Jurjanis, 1.aprīlis 2015, 23:22


Sākumā atbildi kādai ūdenstilpnei tev vajadzīga tā auklā, tālāk kādai zivij, zinot zivi varēs noteikt arī kādām mušām tev vajadzīga aukla. Tas nav elementāri. Tām pašām WF auklā ir dažādi profili, citas der sausajām, savukārt strīmeri neiemetīsi, citas der tieši strīmeriem, kur sausajai mušai būs jāliek ļoooooti garš līderis, bet tā kā esi iesācējis, un nemāki mest, garais līderis piņķerēsies, un visu laiku mocīsies atpiņķerēt.

Tamdēļ izdomā konkrēti kam tev to auklu vajag.
5.aprīlis 2015, 10:00 | links
 
Labvakar
Esmu mušiņošana iesacejs , man interese kur var iegadaties auklu ?
Kadi ir apzimejumi peldošai auklai un grimstošai?
Paldies

Jurjanis, 1.aprīlis 2015, 23:22


Ja gribi auklu pirkt pie mums veikalā tad Forelīte vai Pludiņš. Ja ne pie mums tad e-božu saraksts ir milzīgs.
Peldošām galvām raksta floating. Grimstošās ir sinking. Vēl ir intermediate. Piemēram WF5F nozīmē, ka weight forward (jeb ar galvu) 5 klase, peldošā. Bet tev ceļš mērojams uz www.flyonly.lv
2.aprīlis 2015, 12:36 | links
 
Labvakar
Esmu mušiņošana iesacejs , man interese kur var iegadaties auklu ?
Kadi ir apzimejumi peldošai auklai un grimstošai?
Paldies
1.aprīlis 2015, 23:22 | links
 
Ogres bodē komplekts maksā 17 EUR. Nav ne vainas. Ja kas, mazajā maximā.
19.augusts 2014, 21:55 | links
 
Gardā (tiesa Siguldas) redzēju šādus pilnos komplektiņus, cena ja nemaldos bija ap 25 eur, pats ar tādu sev mikro džigus sienu priekš čempi, startam ir OK, sūtīju savu gan no ebaya.
19.augusts 2014, 21:06 | links
 
Cik zinu pie mums tas viss padārgi, paskaties Ebay tur var krietni lētāk tās spīles pasūtīt, pašam ar vajadzētu.
19.augusts 2014, 15:26 | links
 
Paldies par info, kungi!
19.augusts 2014, 14:59 | links
 
Vēl vari www.flyonly.lv pajautāt, gan jau kādam ir kas lieks aizķēries.
19.augusts 2014, 14:11 | links
 
Jankels,
Brīvības ielā, veikalā Forelīte, vai Slokas ielā, veikalā Pludiņš
19.augusts 2014, 14:10 | links
 
Vai kaads zin ieteikt, kur var iegaadaaties mushu sieshanas inventaaru? Taas mazaas spiiles, kur liek aakji, diegus un paareejos prichendaaljus? Velams Riga.
19.augusts 2014, 09:53 | links
 
Toni,nu nevar pārzināt visus veidus.Un darbiniekam nav īsti par ko maksāt,jo pieļauju ka varbūt pāris kātus tikai pasūtīs.Vēl nevienu mušiņkātu neesmu vedis.Visbiežāk jau veči paši zin,ko viņiem vajag.Ja arī nav turējuši rokās,lasa forumus,ieteikumus.
15.jūlijs 2014, 18:32 | links
 
Ja tirgotājs neko nesaprot no tā ko viņš pārdod,tas skan diezgan dīvaini...:)Andi, paņem EmKu darbā,šams kādu laiciņu atpakaļ vēl bij uz brīvām kājām...
15.jūlijs 2014, 18:22 | links
 
Es ar domāju sākt. Mušiņmakšķerēšana viennozīmīgi izskatās iespaidīgi un prasa meistarību. Nezinu vai šogad, bet drīz noteikti pievērsīšos. Pagaidām spiningot ir gana interesanti.

Nicknice, 15.jūlijs 2014, 16:20

Iesaku tev tiešām tam pievērsties! Pats arī sākumā spiningoju, bet kad sāku mušiņot, tā uzreiz atklājās pavisam cita pasaule. Sākumā tas piņķerīgi, kamēr iemācies, bet kad visu apgūsti, tad spinings vai pludiņmakšķere nemaz nestāv klāt. Tiešām iesaku pievērsties mušiņošanai.
15.jūlijs 2014, 17:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager