Mušiņmakšķerēšana

sāku pamazaam pievērsties mušiņmakšķerēšanai,kāts ir,spole aukla jadabu un tad tik jadodas mēģināt ventaa;)
14.jūlijs 2013, 22:54 | links
 
Jautāt nekad nevajag kautrēties. Palīdz ekonomēt laiku. Un arī naudu. Tas no pieredzes. :-)

aivisq, 7.maijs 2013, 22:44

nu ja nu kas,tad jautāšu...drīz ceru būs arī man viens video... :D
7.maijs 2013, 22:47 | links
 
Jautāt nekad nevajag kautrēties. Palīdz ekonomēt laiku. Un arī naudu. Tas no pieredzes. :-)
7.maijs 2013, 22:44 | links
 
sien ara to mezgli un es nezinu kur te var nopirkt bet pasutija no CABELAS tada speciala fignja kura istaisno tos mezglus,protams ka nevisu lajku paledz bet kadus 50 uz 50 palidz...maksaja kadus 7 dolakus,EBAY ari vini ira... a patiem liderem... liepaja bija PIE BLOMA atlaides 70 procinti,es izperk visus kas bija lideri... man tagad kadu laiku nav probliemas ar vinem...

dzosua, 7.maijs 2013, 22:32

es pirku jaxon liiderus 9ft 1gab ls1.20
7.maijs 2013, 22:38 | links
 
Nemācēšu teikt. Es savulaik nopirku jau gatavu lietotu piektās klases komplektu, neko siet nevajadzēja. Tagd brīvdienās pārrāvu cilpu, būs kas jādomā. :-)
Palasi Jāņa Stikuta lapā fishing.lv pie teorijas. Tur ir daudz laba.

aivisq, 7.maijs 2013, 22:32

Okey paldies vēlreiz,jautājumu kādu laiku nebūs :D
7.maijs 2013, 22:37 | links
 
Nemācēšu teikt. Es savulaik nopirku jau gatavu lietotu piektās klases komplektu, neko siet nevajadzēja. Tagd brīvdienās pārrāvu cilpu, būs kas jādomā. :-)
Palasi Jāņa Stikuta lapā fishing.lv pie teorijas. Tur ir daudz laba.
7.maijs 2013, 22:32 | links
 
sien ara to mezgli un es nezinu kur te var nopirkt bet pasutija no CABELAS tada speciala fignja kura istaisno tos mezglus,protams ka nevisu lajku paledz bet kadus 50 uz 50 palidz...maksaja kadus 7 dolakus,EBAY ari vini ira... a patiem liderem... liepaja bija PIE BLOMA atlaides 70 procinti,es izperk visus kas bija lideri... man tagad kadu laiku nav probliemas ar vinem...
7.maijs 2013, 22:32 | links
 
Pameklē internetā video pamācības. Ja ar angļu un krievu valodu nav problēmas, tad var atrast daudz interesanta. Ne tikai YOUTUBE. Igoram Tjapkinam ir labi materiāli, tikai atrast grūti. Arī latviski šis tas jau ir.

aivisq, 7.maijs 2013, 22:24

nu jā,vel arī mani mulsināja viena lieta,es nopirku A.Jensen windbeater auklu un vinjam abos galos ir cilpas un ilgi domāju kā siet :D beigās sēju tāpat kā pie parasta gala ar lielas katetras palidzibu...bet varētu ari siet vienkāršāk? nu jo reāli tā cilpa itkā dod vienkāršāku iespe'ju...
7.maijs 2013, 22:27 | links
 
Pameklē internetā video pamācības. Ja ar angļu un krievu valodu nav problēmas, tad var atrast daudz interesanta. Ne tikai YOUTUBE. Igoram Tjapkinam ir labi materiāli, tikai atrast grūti. Arī latviski šis tas jau ir.
7.maijs 2013, 22:24 | links
 
Neesmu es tas "spečuks". MM cenšos apgūt jau vairākus gadus, bet nav īsti laika. Līdera galā ar paņemienu cilpa cilpā pievieno "pavadiņu". Kad "pavadiņa" pārsienot beidzas, liec jaunu. Sīkums, bet palīdz. :-)

aivisq, 7.maijs 2013, 22:17

nu skaidrs būs tā jādara paldies par padomu ;)
7.maijs 2013, 22:19 | links
 
Neesmu es tas "spečuks". MM cenšos apgūt jau vairākus gadus, bet nav īsti laika. Līdera galā ar paņemienu cilpa cilpā pievieno "pavadiņu". Kad "pavadiņa" pārsienot beidzas, liec jaunu. Sīkums, bet palīdz. :-)
7.maijs 2013, 22:17 | links
 
ta ari ira... galvenais ka pasam patik a tie mezgli dzivei netrauce...

dzosua, 7.maijs 2013, 22:14

A tad kad tev vinji metās tie mezgli tu pinkerēji vinjus valjā vai kodi nost un vairakus līderus sākumā pārsēji? :D man tgd ir diezgan apkosts jo daudz esmu mainjis mušas un tā no 0.15 uz 0.18 vismaz tgd man ir... kautkā zhēl likt jaunu līderi... :D
7.maijs 2013, 22:15 | links
 
ta ari ira... galvenais ka pasam patik a tie mezgli dzivei netrauce...
7.maijs 2013, 22:14 | links
 
man ari bija ta broblema ar mezgliem,kad sak maksteret ar MM, nepagaja divus gadus un vis bejdzas... laikam vajadzeja divuss gadus lai iemacities... muzu dzivo-muzu macies...

dzosua, 7.maijs 2013, 21:51


tgd tu mani nomierināji :D tad jau vnk jāpiefiksē ko pats dari un jāpilnveido tehnika :)
7.maijs 2013, 22:09 | links
 
man ari bija ta broblema ar mezgliem,kad sak maksteret ar MM, nepagaja divus gadus un vis bejdzas... laikam vajadzeja divuss gadus lai iemacities... muzu dzivo-muzu macies...
7.maijs 2013, 21:51 | links
 
varbūt kādam interesē-ir pieejami koniskās pavadas tapered leader hi cast tipped 8ft.4x
7.maijs 2013, 21:27 | links
 
ā vēl samērā smieklīga lieta,es nopirku mušiņkātu jaxon inspira 9ft 6#...tātad modelis inspira uz kāta raxtīc es netā meklēju visur nevaru atrast tikaj met nevis inspira jaxon bet inspiral :D sanāk ka tā ir krutka vai vnk ražotāji lažu nolaida un neuzzīmēja L burtiņu? samērā interesanti,jo modeļa inspira jaxonam nau tok :D:D:D
7.maijs 2013, 21:07 | links
 
Varbūt varētu pateikt pāris galvenos iemeslus kpc veidojās tie mezgli,lai es varētu kko mainīt tehnikā. ;)

Crizzy, 6.maijs 2013, 09:37

Man mezgli veidojas, ja neļauju auklai pilnībā iztaisnoties, bet parauju atpakaļ par strauju (par agru). Vispār - viss, kas notiek sasteigti, rada nevēlamas sekas.

aivisq, 7.maijs 2013, 20:47


nu jā,tā varētu būt,man jau likās ka es par asu vai stingru to daru,es jau tgd sapratu pēc vakardienas,ka jāmēģina lēni un graciozi,tad arī ir tie mezgli labāk... ā un kad tu sāc piemēram līderi mainīt? ja man ir no 0.5 lidz tievajam galam 0.15
man kā iesācējam ātri apkodās :D
7.maijs 2013, 20:52 | links
 
Varbūt varētu pateikt pāris galvenos iemeslus kpc veidojās tie mezgli,lai es varētu kko mainīt tehnikā. ;)

Crizzy, 6.maijs 2013, 09:37


Man mezgli veidojas, ja neļauju auklai pilnībā iztaisnoties, bet parauju atpakaļ par strauju (par agru). Vispār - viss, kas notiek sasteigti, rada nevēlamas sekas.
7.maijs 2013, 20:47 | links
 
cik man naudas vajadzētu lai saktu musiņmakšķerēšanu?

spiningeris, 6.maijs 2013, 20:08


Es savu aprikojumu nokomplektēju pa 100ls bet var arī krietni lētāk...
7.maijs 2013, 18:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager