Ierosinājumi CopesLietas.lv

Būtu interesanti redzēt sarakstu kuriem copeslietas.lv foruma lietotājiem ir admin/moderatora tiesības.
Lai visi zin varoņus :)
30.oktobris 2020, 11:30 | links
 
Lūgums CL adminam rast iespēju tēmu atvēršanai citādā formātā,līdzīgi kā pieteikties piem "draugos", "facebook" domubiedru grupās ar apstiprinājumu.Šķiet par CL ilgo kalpošanas laiku mums uzticīgajiem lietotājiem vairs nav neaptvērtu tēmu.Bez tam tāds variants "atšūs" tiko piereģistrējos viendienīšus un troļus, ar saukli- pieķēziju forumu,aizlaidos.
20.jūlijs 2017, 09:57 | links
 
Atvainojos par dažām kļūdiņām tekstā.
22.maijs 2017, 21:57 | links
 
Šoreiz gribētos "pakasīties" par CL ekspertiem.Pēdējā laikā vairāk kā "interesantas" kļuvušas Babra kunga atbildes,jeb var teikt vienīgā atbilde:Favorit spinings un dažreiz arī shimano.Eksperts,kura blogs -maituputns lasāms kā aizraujošs ceļvedis makšķerēšanas pasaulē un kurš kā vienīgo spoļi ražotāju atzist daiwu pēkšņi kļuvis tik, teikšu-nekāds.Ierosinu objektivitātes dēļ tad pievienot brendus un firmu ko viņš pārstāv,kā to neslēpj Dukaļska un Grabovska kungi.Bez tam tas būtu taisnīgi arī pret veikalniekiem,kas savu produktu drīkst prezentēt vienreiz nedeļā ,bet "eksperts" kaut katru dienu.
22.maijs 2017, 21:55 | links
 
Tie izvēles lauciņi varētu būt mazliet lielāki jo telefonā grūti trāpīt ar resniem pirkstiem,jo nav palielināšanas iespēja attēlam.
4.maijs 2017, 09:01 | links
 
Leopolds [03.05.17]: Kā var pāriet uz parasto datora formātu?
Kreisajā pusē 3punktiņi un pašā lejā
4.maijs 2017, 08:08 | links
 
Mobīlajā versijā
4.maijs 2017, 08:06 | links
 
Labs rīts. Mobilajā vērsi neatrodu karpu forumu
4.maijs 2017, 08:05 | links
 
Telefonā vispār kautkāds murgs ar hiroglīfiem piedevām.Ja nebūs atpakaļ normāls datora formāts tad šeit nav ko vairāk darīt...
3.maijs 2017, 21:13 | links
 
Kur karpu forums ?
3.maijs 2017, 19:58 | links
 
Kā var pāriet uz parasto datora formātu?
3.maijs 2017, 19:19 | links
 
Kas noticis ar CL mājas lapu,te datora formāta, te saspiests telefona formāts,nepārskatāms un nebaudāms,labums ka reklāmas pazūd,reklāmdevējiem pa tukšo!Sākumlapā kaut kādas miglu bildes,nav iespējas uzstādījumiem.Tas uz samsung planšetes 9,7".p.s. normāli būtu izvēles iespējas datorversijai.
3.maijs 2017, 17:55 | links
 
Kas noticis ar meklētāju forumā, ierakstot attiecīgo vārdu, tiek mestas laukā visādas lapas, tikai ne copeslietās esošā informācija. Lūdzu, salabojiet..
26.marts 2017, 14:10 | links
 
nobloķējeit tak IP adresi tam spambotam
13.marts 2017, 13:58 | links
 
Paldies, vīri! Meklējam iemeslu. Nekautrējieties norādīt uz problēmu tiklīdz tā pamanīta. Pat ja šķiet, ka vaina tikai jūsu pārlūkos ;)
11.marts 2017, 17:55 | links
 
atklāju, vaina nav pārlūka, bet nepareizai menue box pozicionēšanai. Tā ir uzlikta fiksēta. Ja parlūka zoom ir 100% (googlē) tad problēma nav. Bet tā kā man nav kas ielej acu gaišumam, tad es izmantoju palielinajumu 120 vai pat 150 % un tad tā kaste uznirst tieši uz uzraksta Forums. Lūgums ja var nomainīt pozicionesanu uz relatīvo.
11.marts 2017, 15:54 | links
 
Kautko uzlabo un man jānomaina pārlūks!Kāda velna pēc!
11.marts 2017, 15:49 | links
 
Man neko nesedz. Nomainiet pārlūkprogrammu.
11.marts 2017, 14:57 | links
 
man neaizsedz, logs izlien blakus:)
11.marts 2017, 14:41 | links
 
Es domāju ka tikai man tādi brīnumi , bet izrādās visiem . tas patiešām ir stulbi un kaitinoši .
11.marts 2017, 14:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager